Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Kuchnia 12m2 w bloku. Aranżacja zamkniętej kuchni z oknem i stołem

Publikacja 2022-03-15 09:26:06
Kategorie Kuchnia

Kuchnia w wielu z naszych mieszkań dziś jest jeszcze oddzielnym pomieszczeniem. Zamknięta kuchnia w bloku sprawia trudności w urządzeniu, ma wady ale i też wiele zalet. Jak urządzić zamknięta kuchnie w bloku? Zobacz nasz pomysł na aranżacje zamkniętej kuchni z oknem i stołem. To kuchnia 12m2 w bloku.

Zamknięta kuchnia w bloku nie musi oznaczać braku miejsca. Wystarczy zagospodarować ją funkcjonalnie i wybrać najlepszy układ zabudowy mebli. Nie bez znaczenia w przypadku kuchni w bloku jest również wystrój wnętrza i powiększenie optyczne przestrzeni. Zamknięta kuchnia w bloku ma swoje zalety miedzy innymi takie jakoddzielenie jej wnętrza od reszty mieszkania co wiąże się z brakiem widoku na kuchenny nie ład, nieroznoszenie się zapachów, dźwięków. Jak urządzić kuchnie w bloku? Zobacz zdjęcia zamkniętej kuchni o powierzchni 12 m2 w bloku.

Kuchnia 12m2 w bloku. Zamknięta kuchnia z oknem i stołem 

Projekt zamkniętej kuchni był częścią wykonanego projektu całego mieszkania dla naszych Klientów. Kuchnia w bloku ma 12 m2. Na co dzień użytkowana będzie przez dwie osoby dorosłe. Kuchnia zaaranżowana miała być w jasnych kolorach bieli, szarości, drewna z akcentami w kolorze czarnym. Nasi Klienci określili styl aranżacji kuchni jako nowoczesny. W kuchni znaleźć się miały płyta gazowa, piekarnik, lodówka wolnostojąca, mała zmywarka, zlew jednokomorowy oraz szafki górne do sufitu.

Kuchnia 12m2 w bloku. Aranżacja zamkniętej kuchni z oknem i stołem

Aranżacja zamkniętej kuchni w bloku z oknem w kształcie litery L 

Aranżacja zamkniętej kuchni w bloku o powierzchni 12 m2 z oknem została wykonana w stylu nowoczesnym w kolorach biały, drewno, szary z delikatnym dodatkiem koloru czarnego. Meble kuchenne zaprojektowane zostały w kształcie litery L. Od prawej strony zaplanowana na dłuższej ze ścian znajduje się lodówka, wysoka zabudowa z piekarnikiem, zlew, zmywarka oraz płyta grzewcza. Górne szafki zabudowane zostały pod sam sufit w celu zwiększenia miejsca do przechowywania. Na krótszej ścianie z oknem znajduje się zabudowa dolnych szafek z blatem roboczym. W kuchni zaaranżowane zostało również miejsce na stół z krzesłami. Meble kuchenne zaprojektowane zostały w kolorze białym i jasnym drewnie. Ściana ze stołem jest w kolorze jasnoszarym a ściana z oknem w kolorze grafitowym Pomiędzy szafkami górnymi i blatem zaplanowane zostało szkło.

Aranżacja zamkniętej kuchni w bloku z oknem w kształcie litery L

Zamknięta kuchnia w bloku ma wiele możliwości zarówno pod względem układu funkcjonalnego jak i wystroju wnętrza. Potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej kuchni? Zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie kuchni. A po więcej inspiracji zapraszamy Cie na nasz blog gdzie znajdziesz pomysły na aranżacje kuchni w różnych stylach i o różnym metrażu.

Podziel się