Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Kuchnia. Aranżacje, projekty, pomysł na modny wystrój

Publikacja 2021-07-19 10:31:35
Kategorie Kuchnie

Kuchnia to pomieszczenie, które najczęściej urządzamy na lata dlatego do urządzania kuchni powinniśmy dobrze się przygotować, przemyśleć wszystko z należytą starannością by uniknąć błędów, które będą miały wpływ na ostateczny efekt.

Sposobów na to jak urządzić kuchnie jest całe mnóstwo. Wszystko uzależnione jest od wnętrza z jakim mamy do czynienia, od naszych potrzeb, stylu życia i gustu. W artykule podpowiemy na co należy zwrócić uwagę podczas projektowania wnętrza kuchni, jak zagospodarować kuchnie funkcjonalnie i pięknie Nie wiesz jak urządzić swoja kuchnie? Zobacz aranżacje, projekty wnętrz kuchni Zobacz pomysły na modny wystrój wnętrz kuchni.

Kuchnia – serce domu. Jak dobrze urządzić kuchnię? 

Jak urządzić kuchnie funkcjonalnie i pięknie? Nie ma jednej odpowiedzi, nie ma złotego środka. W kuchni bardzo istotna jest wygoda i komfort w poruszaniu się dlatego projektowanie kuchni wymaga znajomości pewnych zasad, dokładnego zaplanowania i przemyślenia zarówno pod względem układu funkcjonalnego, ergonomicznego zagospodarowania przestrzeni jak również aranżacji wnętrza kuchni.  

Kuchnia zagospodarowana funkcjonalnie to podstawa. Istotne również w kuchni są: prawidłowo dobrana kolorystyka, elementy wykończeniowe, oświetlenie, dodatki dopasowane do stylu i samego wnętrza. Bez znaczenia jest to czy urządzamy małą czy dużą kuchnie, zamkniętą czy otwartą na salon Musimy zaprojektować ją w najdrobniejszym szczególe, tak by odpowiadała na nasze potrzeby.

Podczas planowania aranżacji kuchni należy postępować według określonej kolejności: Zacznij od przemyślenia swoich potrzeb i oczekiwań. W kolejnym kroku dokładnie zmierz wnętrze kuchni uwzględniając otwory drzwiowe, okienne, wnęki. Mając na uwadze powyższe zdecyduj o układzie zabudowy kuchennej, który będzie najlepiej pasował do wnętrza Twojej kuchni i zapewniał Ci komfort w codziennym poruszaniu się po niej. Teraz wybierz styl aranżacji wnętrza kuchni a pod niego kolorystykę i elementy dekoracyjne.

Ergonomia w kuchni to niezwykle ważna. Dlatego decydując się na układ mebli kuchni w miarę możliwosci powinniśmy zachować zasadę trójkąta roboczego co będzie miało kolosalny wpływ na nasz komfort w codziennym poruszaniu się po kuchni.

Kuchnia, jak dobrze urządzić wnętrze

Pomysły na wystrój kuchni. Zobacz aranżacje wnętrz kuchni 

Aranżacja kuchni powinna być dopasowana do nas i do naszego stylu życia. Tak jak wspomnieliśmy musimy obrać styl aranżacji kuchni pod , który to będziemy wybierać kolory, materiały wykończeniowe, dodatki. Pamiętajmy przy tym by nie kierować się modą , panującymi trendami a naszymi potrzebami i gustem.Kuchnia ma być urządzona dla nas i to my mamy się w niej czuć dobrze. Najbardziej popularnymi dziś kolorami w jakich aranżujemy meble kuchenne jest biały szary i drewno. A najczęściej wybieranym stylem w aranżacjach kuchni jest styl nowoczesny, loftowy i skandynawski.

Kuchnia, pomysł na modny wystrój, kuchnia w kolorze biały i szary

Projekty kuchni szyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań 

W artykule prezentujemy aranżacje kuchni wykonane w różnych stylach, kolorystyce, układzie funkcjonalnym. Wszystkie projekty kuchni zostały wykonane pod określone oczekiwania i możliwości finansowe naszych Klientów. Zobacz nasze pomysły na modny wystrój kuchni

Białe meble w kuchni. Kuchnia w stylu skandynawskim

Meble kuchenne zostały zaprojektowane w kształcie litery L na wymiar pod sam sufit. Szafki kuchenne są w kolorze białym a blat jego w kolorze szarym. Pomiędzy szafkami na ścianie zaproponowane zostały białe płytki w kształcie cegiełki. Na podłodze znajdują się panele drewnopodobne W kuchni wyznaczone zostało miejsce na stół z krzesłami. Biel optycznie powiększa wnętrze kuchni a drewno nadaje jej przytulności i ociepla. Kuchnia została zaprojektowana w stylu skandynawskim.

Kuchnia, wystrój skandynawski, białe fronty MDF, czarny blat kamień, jedno okno w kuchni, lamele na ścianie, stół biały, drewniany, płytki imitujące cegłe na ścianie, uchwyty czarne

Nowoczesna kuchnia. Aranżacja kuchni – szary, drewno, beton

Kuchnia w stylu nowoczesnym zaprojektowana w kolorach szary i drewno. Meble kuchenne zaaranżowane zostały w kształcie litery U z barkiem z hokermi nad którymi znajduje się ciekawa półka na wina z oświetleniem i miejscem na kwiaty. Górne szafki pod sam sufit oraz wysoka zabudowa są zaplanowane w kolorze szarym imitującym beton, dolne w kolorze drewna. Wnętrze kuchni jest funkcjonalnie zaprojektowane , jest nowocześnie i z charakterem

Kuchnia. Aranżacje, projekty, pomysł na modny wystrój, Fronty imitacja betony, drewniane, blat grafitowy

Aranżacja kuchni kolorach czarny i drewno. Mały aneks kuchenny w kształcie litery L

W aneksie kuchennym zaprojektowane zostały meble do wykonania na wymiar pod sam sufi w kształcie litery L. Dolna zabudowa oraz front lodówki są w kolorze czarnym, górne szafki w kolorze ciepłego drewna. Na ścianie pomiędzy szafkami znajdują się płytki 3d w kolorze szarym. Jest nowocześnie, ciepło i wyraziście.

kuchnia, aranzacja w kolorach: Fronty kuchenne czarne, drewniane, szare ściany, drewniana podłoga, kuchnia ciemna

Nowoczesna aranżacja kuchni w kolorach biały, drewno

Kuchnia została zaprojektowana w stylu nowoczesnym. Meble kuchenne zaplanowane zostały w kształcie litery U W układzie funkcjonalnym znajduje się po jednej stronie wysoka zabudowa po drugiej górne szafki są do sufitu. Fronty kuchenne są w kolorze białym i drewnie, blat w kolorze białym. Zaproponowany układ zapewnia sporą ilość miejsca do przechowywania oraz miejsca do pracy. Kuchnia jest przestronna, jasna i elegancka

Kuchnia, nowoczesnam białe Fronty MDf, drewniane fronty, jedno okno, blat marmurowy

Przeczytaj także:

Projekt mieszkania 50m2. Ładnie i nowocześnie urządzone mieszkania w bloku

Mała kuchnia w bloku. Zobacz pomysły na aranżacje i projekt wnętrza