Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Kuchnia z jadalnią 20m2. Projekt nowoczesnej kuchni z jadalnią

Publikacja 2022-01-24 07:29:57
Kategorie Kuchnia

Kuchnia połączona z jadalnią to bardzo wygodne rozwiązanie i co raz częściej stosowane w naszych mieszkaniach i domach. Jest to praktyczne rozwiązanie gdyż niedalekie położenie stołu od mebli kuchennych ułatwia podawanie posiłków a co najważniejsze sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu nawet podczas przygotowywania posiłków i umożliwia wspólne ich celebrowanie.

Jak urządzić kuchnie z jadalnią funkcjonalnie praktycznie i pięknie? Zobacz projekt nowoczesnej kuchnia jadalnią powierzchni 20m2 urządzonej w kolorach biały, szary, drewno.

Projekt wnętrza – kuchnia z jadalnią 20 m2 

Oczekiwaniami Klientów było stworzenie aranżacji kuchni z jadalnią w stylu nowoczesnym aczkolwiek miało być to wnętrze ciepłe, przytulne. Kuchnia miała być funkcjonalna z szafkami pod sam sufit w której znaleźć się miały wolnostojąca lodówka , piekarnik mikrofalówka, zmywarka, spory blat do pracy. Kuchnia z jadalnią miała pasować i być spójna z salonem.

Projekt kuchni z jadalnią został wykonany pod indywidualne zamówienie dla 4 osobowej rodziny pod konkretne oczekiwania i potrzeby.

  • miejsce: Poznań
  • powierzchnia wnętrza: 20 m2
  • styl aranżacji : nowoczesny
  • kolorystyka: biały, szary, drewno
  • wnętrze: ciepłe przytulne

Zobacz nasz pomysł na aranżacje kuchni z jadalnią 20m2

Projekt kuchni z jadalnią 20 m2. Nowoczesna aranżacja wnętrza 

Kuchnia z jadalnią została zaaranżowana w kolorach biały szary, drewno z dodatkiem koloru czarnego. Wnętrze jest jasne, ciepłe, przytulne ale nie brakuje mu charakteru. Meble kuchenne zaprojektowany zostały w kształcie litery U i zakończone nowoczesnym barkiem z hokerami i oświetleniem. Po prawej stronie znajduje się wysoka zabudowa z lodówką, mikrofalówką, piekarnikiem. Górne szafki zaprojektowane zostały pod sam sufit. Meble kuchenne są w kolorach biały i szary a blat jest drewniany. Na podłodze są duże jasne płytki zarówno w części kuchennej jak i jadalnianej. Na ścianie w kuchni są płytki imitujące marmur w jasnym kolorze. W jadalni zaaranżowany został nowoczesny stół z krzesłami i oświetleniem w kolorze czarnym. Ściany są w jasnym kolorze optycznie powiększającym wnętrze.

Kuchnia z jadalnią 20m2. Projekt nowoczesnej kuchni z jadalnią

Kuchnia z jadalnią 20 m2, barek w kuchni, nowoczesne oświetlenie, panel na ścianie - marmur, fronty górne białe, fronty dolne grafit, szare

Projektowanie kuchni z jadalnią wymaga dokładnego przemyślenia układu funkcjonalnego, zagospodarowania wnętrza praktycznie i wygodnie w codziennym użytkowaniu. Jeśli szukasz więcej inspiracji na urządzenie kuchni z jadalnią zobacz nasz blog gdzie znajdziesz projekty kuchni w różnych stylach, kolorach, układach funkcjonalnych o przeróżnym metrażu. A jeśli potrzebujesz naszej pomocy z aranżacji swojej kuchni i jadalni zapraszamy Cie do zapoznania się z nasza ofertą na projektowanie kuchni.

Podziel się