Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Łazienka 5m2 z wanną. Pomysł na aranżacje

Publikacja 2022-01-28 07:41:43
Kategorie Wnętrza Łazienki

Projektowanie łazienki zwłaszcza tej o niewielkiej powierzchni musi być naprawdę dobrze przemyślane i zaplanowane zarówno pod względem funkcjonalnym jak i samego wystroju wnętrza łazienki.

Szukasz pomysłu na aranżacje łazienki ? Potrzebujesz inspiracji na to jak urządzić łazienkę? Zobacz zdjęcia. Dziś na tapecie łazienka 5m2 z wanną urządzona w stylu nowoczesnym w modnych kolorach szarości i drewna.

Aranżacja wnętrza łazienki. Łazienka 5m2 

Aranżacja łazienki może spędzić sen z powiek to prawda. Z pozoru wydawać się może to banalne ale kiedy przychodzi nam się zmierzyć z tym zadaniem okazuje się , że wcale tak nie jest. Projekt łazienki został wykonany pod indywidualne zamówienie w stylu nowoczesnym w kolorach szary, drewno i czarny.

  • powierzchnia łazienki : 5 m2
  • miejsce inwestycji: Wałbrzych
  • styl aranżacji: nowoczesny
  • kolorystyka wnętrza: szary, drewno, czarny

W łazience zaprojektowana została wanna z parawanem, podwieszana szafka z umywalką nablatową, okrągłym lustrem i oświetleniem , wc z zabudową do samego sufitu. Płytki w projekcie zaaranżowane zostały kolorze szarym drewnie. Baterie i oświetlenie zaproponowane są w kolorze czarnym nadającym charakter wnętrzu.

Łazienka 5m2 z wanną. Pomysł na aranżacje

Wanna w łazience. Aranżacja łazienki z wanną 5m2 

Jednym z dylematów, przed którymi stajemy podczas urządzania małej łazienki, jest wybór wanna czy prysznic. Jeśli jesteśmy zwolennikami długich kąpieli i nie chcemy rezygnować z wanny na rzecz prysznica choć i ten ma dla nas pozytywne strony to w niewielkich łazienkach dobrym rozwiązaniem jest wanna z parawanem. Jest to takie połączenie wanny i kabiny prysznicowej, dzięki któremu nie zachlapiemy całej łazienki i możemy spokojnie korzystać z prysznica. W prezentowanym projekcie łazienki 5m2 zastosowano takie właśnie rozwiązanie zaprojektowana została wanna z parawanem.

Wanna w łazience. wanna podświetlana listwą led, płytki na wannie drewnopodobne, prostokątna wanna

Ściana z umywalką w łazience : okrągłe lustro, płytki 3D 

Ściana z umywalką w łazience jest jedną ze ścian, która stanowi element wystroju łazienki Nie każdym mieszkaniu mamy do czynienia z piękną dużą ścina na której możemy umieścić umywalkę lub umywalki , wielkie lustro i piękne oświetlenie W małych łazienkach też możemy podkreślić ścianę z umywalką poprzez na przykład wydzielenie jej poprzez zastosowanie innych płytek. W przedstawionym projekcie łazienki choć praktycznie jedna ściana to zabudowa wc, wanna z parawanem i umywalka udało się wyeksponować część ściany z umywalką właśnie poprzez zastosowanie innym płytek w tym przypadku są to dekoracyjne płytki 3D, duże okrągłe lustro i subtelne oświetlenie. Wanna została zabudowana płytkami w kolorze drewna a ściana za nią wyłożona została dużymi jasnymi płytkami w kolorze szarym.

Ściana z umywalką w łazience : okrągłe lustro, płytki 3D

Polecamy także: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/mala-lazienka-4m2-z-wanna-i-pralka-nowoczesny-projekt-i-aranzacja-n505

Podziel się