Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Łazienka 7m2 z oknem. Zobacz nowoczesną aranżację

Publikacja 2022-02-07 10:26:03
Kategorie Wnętrza Łazienki

Dziś nasze łazienki niczym nie przypominają tych z przed lat a wręcz odwrotnie kojarzą się z mini salonami kąpielowymi. Nowoczesna łazienka ma być nie tylko miejscem wykonywania czynności higienicznych ale i miejscem relaksu i odpoczynku.

Szukasz pomysłu na nowoczesne urządzenie łazienki?   Zobacz aranżacje łazienki 7m2 z oknem

Łazienka 7m2 z oknem. Zobacz nowoczesną aranżację

Łazienka 7m2 z oknem. Projekt łazienki w stylu nowoczesnym 

Projekt wnętrza łazienki został wykonany pod indywidualne zamówienie na podstawie oczekiwań i potrzeb. Wnętrze łazienki ma powierzchnie 7m2. Jest to łazienka z oknem. Aranżacja wnętrza łazienki wykonana została w stylu nowoczesnym. Oczekiwaniami Klientki była łazienka prosta, elegancka, przytulna i jasna dla cztero osobowej rodziny. Kolorystyka wnętrza łazienki w bieli, szarości i drewna.

Metraż : 7m2

Miejsce inwestycji : dom

Styl aranżacji: nowoczesny

Kolorystyka: biały, szary, drewno

Nowoczesna aranżacja łazienki z oknem 7m2

Łazienka została zaprojektowana w jasnej, ciepłej kolorystyce przy użyciu trzech rodzajów płytek. Na podłodze i części ścian zaplanowane zostały duże szare , jasne płytki z delikatną strukturą, w części prysznicowej i toalety zaaranżowane zostały płytki imitujące drewno w ciepłym odcieniu oraz na ścianie z umywalka białe płytki 3d. W łazience nie potrzebna była pralka, znajdują się w niej prysznic, wc z zabudową, szafka z umywalka i lustrem.

Nowoczesna aranżacja łazienki z oknem

Aranżacja ściany z umywalką i okrągłym lustrem w łazience 

Ściana z umywalką w tej łazience została zaprojektowana z dużą szafką w kolorze szarości i drewna z nablatową umywalką i dużym okrągłym podświetlanym lustrem z dodatkowym oświetleniem w kolorze czarnym. Na ścianie zaprojektowane zostały płytki 3d w kolorze białym przyciągające wzrok i nadające wnętrzu charakteru.

Aranżacja ściany z umywalką i okrągłym lustrem w łazience

Projektowanie łazienki wymaga dokładnego przeanalizowania układu wnętrza pod względem funkcjonalnym, przemyślenia potrzeb i oczekiwań. Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej wymarzonej łazienki sprawdź naszą ofertę na projekt łazienki i ciesz się pięknym i funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem łazienki.

Zobacz więcej aranżacji łazienek : https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/lazienka-7m2-projekt-i-aranzacja-lazienki-z-prysznicem-i-wanna-n491

Podziel się