Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nowoczesna łazienka 3m2. Zobacz pomysł na jej urządzenie

Publikacja 2021-10-12 10:01:29
Kategorie Wnętrza Łazienki

Nowoczesna łazienka to wnętrze urządzone funkcjonalnie o nietuzinkowym wystroju. Łazienka podobnie jak kuchnia to wnętrze , które urządzamy na lata. Dziś już inaczej niż kiedyś podchodzimy do tematu urządzania łazienki i przykładamy coraz większą uwagę do aranżacji wnętrza łazienki. Bez względu na to czy jest to mała łazienka czy duża dziś wystój łazienek przypomina salon kąpielowy. Łazienka stała się miejscem nie tylko wykonywania czynności higienicznych ale i miejscem relaksu.

Aranżacja wnętrza nowoczesnej i funkcjonalnej łazienki wcale nie jest łatwa. Chcąc stworzyć komfortową przestrzeń w łazience musimy brać pod uwagę potrzeby wszystkich domowników ale również sam metraż, układ wnętrza łazienki, umiejscowienie okien, drzwi, wnęki. Wystrój nowoczesnej łazienki jest nie mniej istotny, ten również powinien być dobrze przemyślany i dobrany do wnętrza naszej łazienki.

Nowoczesna łazienka 3 m2, aranżacja wnętrza 

Projekt łazienki wykonany został pod indywidualne zamówienie dla Inwestorów. Łazienka ma 3 m2 i została urządzona w stylu nowoczesnym w kolorach grafit, biały i drewno. W łazience znajduje się prysznic, szafka z umywalką i miejscem na pralkę oraz szafki do przechowywania. W mieszkaniu znajduje się oddzielne wc. Pomimo, że metraż łazienki nie jest duży aranżacja wnętrza jest odważna. Zastosowane drewno ociepla wnętrze a grafitowe płytki podkreślają jej nowoczesny charakter.

Pomysł na urządzenie łazienki ; nowoczesne i funkcjonalne wnętrze 

Urządzanie łazienki powinniśmy rozpocząć od ustalenia układu funkcjonalnego czyli najprościej rzecz ujmując musimy zdecydować co i gdzie będzie się znajdowało. Na podstawie potrzeb domowników musimy podjąć decyzję czy chcemy mieć wannę czy prysznic, czy ma znajdować się jedna czy dwie umywalki, ile miejsca potrzebujemy do przechowywania. Oczywiście poza oczekiwaniami istotna jest też kwestia samego układu, metrażu łazienki. Podczas planowania rozmieszczenia potrzebnych elementów w łazience musimy zadbać o nasz komfort poruszania się w łazience. Chcąc wygodnie korzystać z wyposażenia łazienkowego, trzeba zachować pewne minimalne odległości pomiędzy jego elementami jak również zadbać o wystarczającą ilość wolnej przestrzeni. Funkcjonalność to jedno ale nie bez znaczenia jest w jakim wnętrzu przebywamy, dlatego musimy też zadbać o wystrój wnętrza łazienki. Aranżacja łazienki powinna być dopasowana do naszego gustu. Musimy się więc zastanowić czy czujemy się lepiej w jasnych, ciepłych wnętrzach czy takich z charakterem kontrastem i energią. Wystrój łazienki powinien być dopasowany do samego jej wnętrza. Wystrój łazienki to nie tylko płytki ale i odpowiednio dobrane do stylu oświetlenie, dodatki.

Potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej łazienki skorzystaj z naszych usług i zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie łazienki online .

Jak zaprojektować nowoczesną łazienkę? Zobacz pomysł na urządzenie wnętrza łazienki 3 m2 w stylu nowoczesnym.

Nowoczesna łazienka 3m2. Zobacz pomysł na jej urządzenie

Podziel się