Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Łazienka 10m2. Projekt łazienki z wanną, pralką, okrągłym lustrem

Publikacja 2021-10-20 19:46:28
Kategorie Wnętrza Łazienki

Pomysłów i sposobów na urządzenie łazienki jest całe mnóstwo. Łazienka powinna być urządzona funkcjonalnie a przy tym powinna cieszyć nasze zmysły. Jak zatem urządzić nowoczesną łazienkę? Zobacz pomysł na aranżacje wnętrza łazienki. Przedstawiony projekt łazienki 10 m2 został wykonany pod konkretne oczekiwania i potrzeby Klientów.

Aranżacja łazienki nie jedno ma imię. Urządzenie idealnej łazienki wcale nie jest proste a do tego szeroki wybór wyposażenia i wystroju wcale nam tego nie ułatwia wręcz przeciwnie.Nowoczesna łazienka to miejsce relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu pracy nie tylko miejsce w którym poddajemy się zabiegom higienicznym. W nowoczesnej łazience mamy z przyjemnością witać nowy dzień a wszystko powinno mieć swoje miejsce. Łazienka powinna być przestronna, łatwa w utrzymaniu czystości i dobrze oświetlona. Jak zatem urządzić łazienkę funkcjonalną i w dobrym stylu?

Jak urządzić nowoczesną łazienkę? 

Projektując łazienkę konieczna jest znajomość podstawowych zasad oraz znajomość stylów i zasad panujących w aranżacji wnętrz by wybrać najlepszy dla siebie wystrój łazienki oraz urządzić ją funkcjonalnie. Aranżacje łazienki musimy rozpocząć od przemyślenia naszych potrzeb, oczekiwań jak również od przeanalizowania wnętrza. Łazienka to wnętrze które urządzamy na lata dlatego dobrze jest się do tego przygotować. Wnętrze łazienki musimy zaplanować ergonomicznie, zastosować odpowiednie do naszego wnętrza kolory, faktury, oświetlenie. Powinniśmy zachować odpowiednią ilość miejsca przed, pomiędzy danymi elementami wyposażenia jak również umieścić je w odpowiedniej odległości od ściany po to by w sposób komfortowy móc korzystać na co dzień z łazienki.

Funkcjonalnie rozplanowanie wnętrza łazienki 

W funkcjonalnie zagospodarowanej łazience optymalne odległości to:

 • pomiędzy dwiema umywalkami 30 cm,

 • umywalką a wanną 20 cm,

 • umywalką a prysznicem 30 cm,

 • sedesem a prysznicem 30 cm,

 • umywalką a sedesem 20 cm,

 • sedesem a bidetem 30 cm.

Przed urządzeniami optymalne odległości wynosić będą:

 • przed wanną 70-100 x 100x120,

 • przed prysznicem 90-110 x 80x100,

 • przed toaletą 60-80cm x80,

 • przed umywalką 70x100

A odpowiednie odległości od ściany:

 • toalety to 20 cm,

 • bidetu to 30 cm,

 • umywalki to 30 cm.

 Łazienka 10 m2. Projekt łazienki z wanną, pralką i lustrem 

Projekt łazienki wykonany został pod indywidualne zamówienie i określone potrzeby i oczekiwania Klientów. Łazienka ma metraż 10 m2. Aranżacja łazienki wykonana została w stylu nowoczesnym w kolorach szary, biały, drewno z dodatkiem koloru czarnego. W łazience zaplanowana została wanna z parawanem, wc z zabudową pod sam sufit, pralka, szafka z umywalką z nowoczesnym lustrem i oświetleniem oraz nowoczesnymi podwieszanymi wieszakami. Wnętrze łazienki jest eleganckie, jasne, przestronne ale i ciepłe i przytulne. Białe płytki optyczne powiększają optycznie wnętrze, drewno je ociepla a dodatek czerni charakteru.

Zobacz poniżej łazienkę 10m2. Projekt łazienki z wanną, pralką, okrągłym lustrem, nowoczesną aranżacją ścian

Łazienka 10m2. Projekt łazienki z wanną, pralką, okrągłym lustrem, aranżacją ścian

Pojekt łazienki z wanną, plakaty na ścianie nad wanną, wieszak na ręczniki sufitowy, donice z kwiatami, płytki drewnopodobne, szara łazienka, biała, czarna

Łazienka 10m2 , pralka zabudowana, szafki w łazience, płytki białe na ścianie rąby

Jeśli mimo to nie wiesz jak urządzić swoją łazienkę zapraszamy Cie do skorzystania z naszych usług. Zobacz nasz ofertę na projektowanie łazienki i pozwól nam spełnić Twoje marzenia o pięknej i funkcjonalnie urządzonej łazience.

Podziel się