Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Mała kuchnia w bloku. Zobacz pomysły na aranżacje i projekt wnętrza

Publikacja 2020-11-12 10:52:47
Kategorie Kuchnie , Pomysły i porady wnętrzarskie

Mała kuchnia w bloku. Zobacz pomysły na aranżacje i projekt wnętrza

Praktycznie każdemu z nas marzy się duża, funkcjonalna kuchnia. Niestety rzeczywistość w większości przypadków jest odmienna. Mała kuchnia w bloku to zmora wielu z nas. Projekt wnętrza małej kuchni musi być dokładnie zaplanowany i przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Zastanawiasz się jak urządzić małą kuchnie funkcjonalnie i pięknie? Zobacz nasze pomysły na aranżacje wnętrza małej kuchni w bloku.

Małe mieszkania w bloku z reguły mają też bardzo często małe, nieustawne kuchnie. W szczególności nad urządzeniem takiej kuchni musimy się dobrze zastanowić. Mała kuchnia też może być funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu i pięknie zaaranżowana.

Mała kuchnia w bloku – projekt wnętrza. Zobacz aranżacje wnętrz 

Mała kuchnia to duże wyzwanie jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. To co jest najważniejsze kiedy urządzamy małą kuchnie w bloku to przemyślany, zaplanowany z dbałością o najdrobniejszy szczegół, funkcjonalny i ergonomiczny projekt kuchni. Warto jest powierzyć to zadanie fachowcom biorąc pod uwagę, że kuchnie podobnie jak łazienkę urządzamy raz na dłuższy czas. Projektant wnętrz w oparciu o swoją wiedze i umiejętności oraz na podstawie naszych oczekiwań i potrzeb wykona projekt wnętrz zakładający zagospodarowanie oraz wystrój wnętrza kuchni.

Jak urządzić małą kuchnie w bloku? Zobacz pomysł na aranżacje wnętrz

Pomysłów na urządzenie małej kuchni w bloku jest nie mało. Wszystko zależy samego pomieszczenia ale również od tego w jakim stylu chcemy wykonać aranżacje kuchni oraz jakie są nasze potrzeby. Najważniejszym elementem o jaki musimy zadbać to funkcjonalne meble kuchenne i wystrój który optycznie powiększy wnętrze małej kuchni.

Mała kuchnia w bloku – projekt wnętrza

Meble kuchenne w małej kuchni w bloku 

W małej kuchni w bloku najlepszym rozwiązaniem jest decyzja o wykonaniu mebli kuchennych na wymiar co pozwoli nam na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Musimy wybrać najlepszy układ funkcjonalny zabudowy mebli kuchennej by praca w naszej kuchni była przyjemnością a nie mordęgą. Najczęściej stosowanym układem w małych kuchniach jest układ mebli kuchennych w kształcie litery L. Projektowanie kuchni wymaga dokładnego przemyślenia kwestii mebli kuchennych ale i nie bez znaczenia jest odpowiednio dobrany wystrój kuchni czyli kolory, dodatki, dekoracje i oświetlenie.

Mała kuchnia – kolory, optyczne powiększenie wnętrza 

Jasne podłogi, meble i ściany w małej kuchni zapewne pozytywnie wpłyną na optyczne powiększenie przestrzeni. Nie oznacza to jednak, że nie możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Możemy przełamać jasne kolory mocniejszymi akcentami w postaci czerni która nada charakteru i przełamie aranżacje kuchni.

Mała kuchnia – co na ścianę i podłogę 

Aranżacja małej kuchni z białymi meblami i drewnianym blatem to jeden z pomysłów na wystrój malej kuchni w bloku. Możemy uzupełnić go o dodatki w kolorze czarnym jak i w niemal każdym innym kolorze.

Mała kuchnia, podłoga czarna, biała, szafki kuchenne białe, fototapeta na ścianie liście, drewniany blat

Pomysł na ścianę w małej kuchni 

Na ścianę pomiędzy szafkami w kuchni możemy położyć drewnie, płytki w przeróżnej kolorystyce, formacie jak i strukturze czy tak jak na zdjęciach może być to specjalna fototapeta do kuchni pokryta przezroczystym szkłem.

Pomysł na podłogę w małej kuchni 

Podłoga w małej kuchni podłoga może być jednolita lub stanowić świetny element dekoracyjny podkreślający aranżacje kuchni. Możemy na przykład zastosować podłogę drewnianą która ociepli wnętrze lub tak jak na projekcie jasne białe płytki przełamane czarnymi w celu podkreślenia , kontrastu i nadania wnętrzu kuchni charakteru.

Mała kuchnia w bloku. Zobacz pomysły na aranżacje i projekt wnętrza

 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej inspiracji na projekty kuchni zapraszamy na nasz blog a jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej kuchni zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie wnętrz online https://e-wystroj-wnetrz.pl/content/projektowanie-wnetrz-online-projekty-i-aranzacje-wnetrz

Polecamy również: Czarna kuchnia: aranżacja wnętrza, wystrój, pomysł - projekt kuchni

Dodaj komentarz

 (with http://)