projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Nowoczesna szara kuchnia z drewnem: aranżacja wnętrza

Publikacja 2019-10-15 09:46:14
Kategorie Kuchnie

Nowoczesna szara kuchnia z drewnem: aranżacja wnętrza

Nowoczesna kuchnia musi być funkcjonalnie urządzona. Praktyczna, wygodna w użytkowaniu kuchnia to podstawa. Druga istotna rzecz to sama aranżacja kuchni. Prawidłowo dobrana kolorystyka, elementy wykończeniowe, oświetlenie oraz dodatki. Sposobów aranżacji kuchni jest mnóstwo. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb, stylu życia i gustu.

W artykule podpowiadamy jak urządzić kuchnie, zamieszczone zdjęcia projektu kuchni w stylu nowoczesnym mogą stanowić inspirację. Więcej artykułów i pomysłów na urządzanie kuchni znajduje się na naszym blogu.

Jak urządzić nowoczesną kuchnię? 

Projekt kuchni wydaje się być prosty natomiast kiedy przychodzi nam co do czego już nie do końca wiem jak poradzić sobie z zaplanowaniem przestrzeni w sposób funkcjonalny i na jaką aranżacje kuchni postawić. Kuchnia jak zwykło się mawiać to serce domu. To również królestwo każdej Pani domu. Bez znaczenia jest czy urządzamy małą czy dużą kuchnie. Czy jest to kuchnia otwarta na salon czy kuchnia zamknięta. W każdym wypadku by spełniła nasze oczekiwania i potrzeby musimy dobrze ją zaprojektować z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Funkcjonalna kuchnia 

Ergonomia i funkcjonalność w kuchni to niezwykle istotna rzecz. Od tego jak zagospodarujemy kuchnie zależy to czy będzie nam w niej wygodnie pracować i poruszać się. Decydując się na układ mebli kuchni jeśli jest taka możliwość powinniśmy zachować zasadę trójkąta roboczego co znacznie ułatwi nam wykonywanie czynności. Powinniśmy dobrze przemyśleć ile jest potrzeba nam miejsca do przechowywania, jakie sprzęty chcemy mieć w kuchni czy mają być do zabudowy czy wolnostojące. Jaki zlew jest nam potrzebny czy wystarczy jednokomorowy czy dwukomorowy. W kuchni również istotne jest to ile blatu roboczego będziemy mieli co również należy wziąć pod uwagę kiedy projektujemy kuchnie.

Aranżacja nowoczesnej kuchni 

Aranżacja kuchni powinna być oparta na wybranym przez nas stylu w jakim chcemy ja urządzić. Pod niego wybierać będziemy kolorystykę, element wykończeniowe oraz dodatki. Powinniśmy wziąć również pod uwagę to , ze mieszkanie powinno być urządzone spójnie dlatego jeśli już reszta jest urządzona zachowajmy styl aranżacji kuchni taki jak w całości mieszkania. Nowoczesna kuchnia to kuchnia w której wszystko ma swoje miejsce, gdzie jak najmniej rzeczy poustawianych jest na widoku. Dziś najbardziej popularne są białe meble, są nowoczesne ale i w przypadku kiedy jest to mała kuchnia optycznie powiększymy przestrzeń. Popularne są również meble w kolorze szarym, czarnym. Co raz częściej mile widziane jest w niej drewno. Najczęściej wybieranym stylem w urządzaniu kuchni jest styl nowoczesny , skandynawski. Pamiętajmy decydując się na aranżacje kuchni, ze jest to wnętrze które urządzamy raz na dłuższy czas.

Aranżacja nowoczesnej kuchni , szary, drewno

Projekt wnętrza kuchni : nowoczesna aranżacja szary, drewno 

Meble kuchenne zostały zaprojektowane w kształcie litery U. Na jednej ze ścian znajduje się wysoka zabudowa z miejscem do przechowywania, piekarnikiem i mikrofalą, lodówką. Druga ściana to zabudowa szafek dolnych i górnych. Układ mebli kuchennych kończy barek z hokerami nad którym znajduje się szafka na wino. Aranżacja kuchni została wykonana pod określone preferencje Klienta. Projekt kuchni w stylu nowoczesnym wykonany jest w kolorystyce szarości i drewnie. Szarość nadaje charakteru, drewno zaś ociepla wnętrze.

Nie wiesz jak urządzić kuchnie? Zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie kuchni

Nowoczesna szara kuchnia z drewnem: aranżacja wnętrza

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)