projekt wnętrza

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Nowoczesny mały apartament: salon z kuchnią

Publikacja 2020-07-06 11:49:27
Kategorie Salony z kuchnią

Nowoczesny mały apartament: salon z kuchnią

Nowoczesna aranżacja wnętrz nie jedno ma dziś imię. Bez względu na to czy urządzamy małe mieszkanie czy apartament najczęściej wybieranym stylem w dzisiejszej aranżacji wnętrz jest styl nowoczesny. Urządzając mieszkanie czy dom największą uwagą obdarzamy aranżacje salonu z kuchnią, który stanowi centrum rodzinnych jak i towarzyskich spotkań. Salon z kuchnią powinien być urządzony funkcjonalnie i estetycznie.

Nie masz pomysłu na wystrój nowoczesnego salonu z kuchnią? Zobacz naszą propozycję na aranżacje salonu z kuchnią w małym apartamencie.

Nowocześnie urządzony salon z kuchnią: biały, szary, granatowy, złoto 

Zdjęcia zamieszczone w artykule prezentują nowoczesną aranżacje salonu z kuchnią. Projekt wnętrza salonu z kuchnią utrzymany jest w kolorystyce bieli, szarości z dodatkiem koloru granatowego i złotego. Pojawia się również marmur.

W kuchni zaprojektowane zostały meble na wymiar w kształcie litery U. Meble kuchenne są w kolorze białym z uchwytami w kolorze złotym, blat jest imitujący marmur. Na ścianie i podłodze pojawiają się płytki imitujące marmur. Zaraz za kuchnią znajduje się kominek a tuż za nim biała szafka RTV. Na ścianie RTV dekoracyjnie i nawiązując do aranżacji kuchni pojawia się tapeta imitująca marmur w kolorze biały i złoty. W salonie znajduje się również okrągły stolik kawowy, niewielki okrągły rozkładany stół z krzesłami. I tutaj również pojawia się złoto oraz marmur. Krzesła są w kolorze granatowym podobnie jak sofa. Na ścianie za sofa zaplanowane zostały dwa duże nowoczesne plakaty w kolorystyce nawiązującej do całości aranżacji.

Nowoczesny mały apartament: salon z kuchnią

Salon nowoczesny, granatowa sofa, granatowe krzesełka, tapeta imitacja marmuru złoto-biała, złoto białe plakaty

salon nowoczesne wnętrze małe, tapeta imitacja betonu na ścianie RTV, kominek w salonie, stół złoty z blatem marmurowym, lampy wiszące złote szklane kule

Kuchni, nowoczesna, biało-szara, blat imitacja marmuru

kuchnia, nowoczesne wnętrze, widok na ścianę z lodówką i piekarnikiem

Urządzamy salon z kuchnią - co trzeba wiedzieć? 

Na przestrzeni kilkunastu lat w projektowaniu wnętrz popularnością cieszy się salon połączony z kuchnią, kuchnia otwarta na salon czy po prostu połączenie kuchni i salonu w jedno otwarte pomieszczenie. Takie rozwiązanie ma zarówno zalety jak i wady jednak przestrzeń, przestronność jaką zyskujemy dzięki takiemu połączeniu te wady przyćmiewa. Podczas projektowania salonu z kuchnią musimy podjąć istotną decyzje o jego układzie funkcjonalnym , który będzie rzutował na naszą wygodę i komfort na co dzień. Nie bez znaczenia jest również wystój salonu z kuchnią, zachowanie spójności stylistycznej we wnętrzu. Źle podjęte decyzje, zbyt pochopne mogą rzutować na efekt końcowy z którego nie będziemy zadowoleni. I albo narazimy się an kosztowne poprawki albo będziemy męczyć się we wnętrzu źle zorganizowanym i zaaranżowanym nie do końca tak jak chcieliśmy.

Ogromną popularnością dziś cieszy się korzystanie z pomocy projektantów wnętrz gdyż jesteśmy co raz bardziej świadomi, chcemy mieszkać pięknie i komfortowo. Dziś nie musisz też biegać po biurach projektowych w poszukiwaniu najlepszej oferty możesz to zrobić w prosty sposób, praktycznie nie wychodząc z domu. Spełnij swoje marzenie o niebanalnie urządzonym wnętrzu i zaufaj profesjonalistom

Zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie apartamentu salon z kuchnią. Zobacz jakie to proste.

 

 

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)