Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nowoczesny salon. Aranżacja salonu w Spytkowicach.

Publikacja 2019-08-29 13:23:30
Kategorie Salony

Salon to miejsce kluczowe w naszych mieszkaniach i domach. Nowoczesny salon to wnętrze reprezentacyjne, funkcjonalnie urządzone. Wnętrze w którym z przyjemnością przebywamy odpoczywając, relaksując się. Miejsce w którym przyjmujemy gości i w którym toczy się życie rodzinne. Aranżacja salonu to nie małe wyzwanie pod względem funkcjonalnego urządzenia jak i wystroju. Przed przystąpieniem do prac i podjęciem jakichkolwiek decyzji należy dokładnie określić swoje potrzeby i oczekiwania. Przede wszystkim istotny jest dobrze zaplanowany układ funkcjonalny. Na naszym blogu znajdują się artykuły o tematyce urządzania wnętrz, zdjęcia aranżacji wnętrz salonu i nie tylko , które mogą stanowić inspirację.

Urządzamy nowoczesny salon: szary, biały, drewno– Spytkowice 

Projekt salonu zamieszczony na zdjęciach w artykule został wykonany pod indywidualne zamówienie. Aranżacja salonu wykonana została w kolorystyce szary, biel i drewno. W salonie znajduje się duża szafka RTV, sofa, fotel, stolik kawowy. Na ścianie na której znajduje się telewizor zaplanowano beton oraz panele drewniane, które również są na ścianie z sofą. Drewno ociepla wnętrze, nadaje mu przytulności i przełamuje szarość. Charakteru wnętrzu dodaje oświetlenie , dodatki czerni. Wnętrze salonu jest jasne, funkcjonalnie urządzone.

Jeśli nie wiesz jak urządzić salon skorzystaj z pomocy profesjonalisty, sprawdź nasza ofertę i zamów projekt salonu wykonywany pod Twoje potrzeby, możliwości finansowe i oczekiwania.

Nowoczesny salon. Aranżacja salonu w Spytkowicach.

Sposoby na nowoczesny salon 

Nowoczesne wnętrza wyznaczają się przestrzenią, funkcjonalnością i wygodą w codziennym użytkowaniu. Nowoczesny salon to nie tylko wnętrze reprezentacyjne ale i komfortowe dla mieszkańców. Wnętrze w którym wszystko ma swoje miejsce, jest proste a jednocześnie niebanalne. W nowoczesnym salonie mile widziane będą cegła, beton, drewno, szkło, metal. Jako dodatki uzupełniające aranżacje nowoczesnego salonu sprawdza się plakaty, grafiki, dodatki w odważnych kolorach lub wręcz przeciwnie kolory pastelowe i pudrowe. W nowoczesnym salonie nie ma miejsca na niepotrzebne bibeloty, każdy element dekoracyjny powinien być dobrze przemyślany. Aranżacja nowoczesnego salonu powinna być spójna. „ Mniej znaczy więcej” tej zasady powinniśmy się trzymać urządzając nowoczesny salon. Nowoczesne aranżacje będą się podobać tym, którzy lubią i dobrze się czują we wnętrzach minimalistycznych. Osobom, które stawiają na wygodę oraz prosta formę.

Sposoby na nowoczesny salon, aranżacja w kolorach, szary, biały, pudrowy róż, kolor pastelowy, beton na ścianie RTV, aranżacja ściany RTV z zabudową szafek

 

Podziel się