projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Nowoczesny salon z kuchnią: wnętrze w stylu nowojorskim

Publikacja 2019-06-06 12:07:24
Kategorie Salony z kuchnią

Nowoczesny salon z kuchnią: wnętrze w stylu nowojorskim

Nowoczesny salon z kuchnią czyli właściwie jaki? Pod tym pojęciem może kryć się salon z kuchnią urządzony nie tylko w stylu nowoczesnym ale również salon z kuchnią urządzony w modnych, chętnie wybieranych obecnie stylach. Dziś już nowocześnie urządzony salon z kuchnią nie jest jednoznaczny. Co raz częściej i chętniej mieszamy style, łączymy niektóre elementy stylów. Bardzo często w preferencjach Klienci określają, że chcieliby mieć salon z kuchnią w stylu nowoczesnym przytulny albo nowoczesny z elementami loftu, glamour czy klasyki. Obecnie co raz bardziej popularnym wyborem staje się wnętrze w stylu nowojorskim. Czym tak właściwie jest styl nowojorski, co go wyróżnia? W artykule postaramy się przybliżyć styl nowojorski. Zamieszczone zdjęcia to aranżacja salonu z kuchnią w stylu nowojorskim wykonana przez nas pod indywidualne zamówienie

Wnętrze w stylu nowojorskim

Wnętrze w stylu nowojorskim jest niezwykle różnorodne. Mieszkania w stylu nowojorskim to mieszkania niezwykle eleganckie. Styl nowojorski to łączenie form i faktur, odznacza się eklektyzmem. Nowojorskie wnętrza są ponadczasowe i uniwersalne. Eleganckie listy przypodłogowe i sufitowe, sztukateria na ścianach nadająca wrażenia luksusu to nie jedyna propozycja na aranżacje wnętrza w stylu nowojorskim. Postawić można na połysk nie tylko w meblach ale również w dodatkach. Wnętrzu doda blasku. Dodatkowym elementem nadającym elegancji będą pikowane sofy, siedziska czy nawet pufy. Kolorystyka najczęściej wybierana w stylu nowojorskim to łagodne, barwy neutralne jak chociażby beż, szarości, ecru. Nie oznacza to, ze musimy zrezygnować w ogóle z koloru. Styl nowojorski nie boi się pudrowego różu, fioletu, mięty, żółcieni czy butelkowej zieleni , szmaragdu. Wszystko natomiast musi być odpowiednio wyważone i w dobrych proporcjach.

Nowoczesny salon z kuchnią: wnętrze w stylu nowojorskim

Nowoczesny salon z kuchnia w stylu nowojorskim 

Prezentowany na zdjęciach zamieszczonych w artykule projekt salonu z kuchnią to aranżacja wnętrza salonu z kuchnią w stylu nowojorskim. Mamy elementy drewna, złota, marmuru, szkło, ozdobną sztukaterię, pikowaną sofę i fotele, dywan z marokańska koniczyną ze złotem oraz dodatek kolorystyczny w postaci mięty. Wnętrze salonu z kuchnią jest eleganckie o luksusowym charakterze. Aranżacja salonu z kuchnią została wykonana pod indywidualne zamówienie, pod określone preferencje i możliwości finansowe Klientów.

Nowoczesny salon z kuchnia w stylu nowojorskim, beton na ścianie TV, zasłony miętowe, krzesła miętowe, kominek

Więcej zdjęć, aranżacji wnętrz oraz artykułów o tematyce wystroju wnętrz znajdziesz na naszym blogu. Nasze projekty wnętrz stanowić mogą dla Ciebie inspiracje, poddać Ci pomysł na to jak urządzić salon z kuchnią i nie tylko. A jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojego wnętrza na naszej stronie zamówisz również projekt mieszkania, domu jak i pojedynczego wybranego pomieszczenia.

Nowoczesny salon i kuchnia: wnętrze w stylu nowojorskim, biała kuchnia, miętowe krzesła

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)