Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nowoczesny sposób na wydzielenie sypialni w salonie

Publikacja 2022-01-17 07:56:59
Kategorie Wnętrza sypialni

Wydzielenie sypialni w salonie może nie być łatwe. Choć istnieje wiele możliwości na to jak wydzielić sypialnie w salonie kiedy przychodzi nam się z tym zmierzyć okazuje się , że nie jest to wcale takie oczywiste. Zastanawiamy się jak funkcjonalnie wydzielić pomieszczenie na sypialnie by nie miało to negatywnego wpływu na funkcjonalność salonu i komfort przebywania w nim.

Salon z wydzieloną sypialnią może być funkcjonalnie i komfortowo urządzonym wnętrzem.

Zobacz jak zaprojektowaliśmy salon z wydzieloną sypialnią. Zobacz nowoczesna aranżacje wnętrza salonu z sypialnią. Przedstawiamy Ci sposób na wydzielenie sypialni w salonie

Nowoczesny sposób na wydzielenie sypialni w salonie

Aranżacja salonu z wydzieloną sypialnia 

Projekt salonu został wykonany pod indywidualne zamówienie na podstawie określonym potrzeb i oczekiwań. Klientowi zależało na stworzeniu przestrzeni dziennej i wydzieleniu w niej miejsca na sypialnie. Aranżacja wnętrza wykonana miała być w stylu nowoczesnym z elementami loftu, stylu industrialnego.

Urządzając salon z sypialnią musimy bardzo dokładnie przeanalizować samo wnętrze, jego metraż, układ. Z reguły w większości przypadków musimy być gotowi iść na kompromisy. Salon z sypialnią może być urządzony na wiele sposobów jednak trzeba się wykazać kreatywnością, dokładnie wszystko przemyśleć, przeanalizować i zaplanować w najdrobniejszym szczególe.

Aranżacja salonu z wydzieloną sypialnia

Sposób na wydzielenie sypialni w salonie 

Istnieje kilka sposobów na wydzielenie sypialni w salonie. Jednym z nich jest postawienie dodatkowej ściany co wiąże się oczywiście z gruntownym remontem. Takie rozwiązanie może też negatywnie wpłynąć na odbiór wizualny przestrzeni zwyczajnie optycznie ją pomniejszy. Zamiast stawiać dodatkową pełną ścianę możemy zdecydować się na wydzielenie strefy sypialni i salonu poprze postawienie różnego rodzaju ścianek ażurowych czy z paneli. Innym sposobem jest zdecydowanie się na wykonanie antresoli jednak nie każdemu takie rozwiązanie odpowiada i samo wnętrze musi mieć też odpowiednia wysokość. W małych salonach można zdecydować się na wybór łóżka chowanego w meble, które w ciągu dnia jest schowane a jedynie na noc rozkładane.

Projekt sypialni wydzielonej w salonie

Projekt salonu wykonany został w stylu nowoczesnym, loftowym. W salonie znajduje się rodzinny narożnik w kolorze szarym, industrialne meble. W aranżacji wnętrza pojawia się dekoracyjny beton i lamele na ścianie. Ponieważ wnętrze jest dość niskie i ma małe okna zadbano o wiele źródeł światła. Nasz pomysł na wydzielenie w salonie sypialni to nowoczesna, modna szklana ścianka industrialna. Taki sposób wydzielenia przestrzeni możemy zastosować w wielu sytuacjach. Taka szklana ścianka ma niewątpliwie wiele zalet. Poza trwałością, daje nam wiele możliwości aranżacyjnych, wiele możliwości wykonania i zagospodarowania wnętrza, nie ogranicza nas kolorystyka, mamy szeroki wybór materiałów. To co jednak najważniejsze to zdecydowanie pozytywny wpływ na wystrój wnętrza. Taka szklana ściana optycznie powiększy nam wnętrze mimo podzielnia, nie zabiera nam światła.

Potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojego wnętrza? Zapoznaj się naszą ofertą na projektowanie wnętrz. Wybierz odpowiednią dla siebie opcje a my zaprojektujemy Twoje wnętrze funkcjonalnie, komfortowo tak byś każdego dnia mógł z przyjemnością w nim przebywać.

Projekt sypialni wydzielonej w salonie

Zobacz więcej, może ci się spodobać: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/sypialnia-19m2-piekna-nowoczesna-aranzacja-pomysl-na-sciane-za-lozkiem-n496

Podziel się