Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla 14 latka. Pokój młodzieżowy na poddaszu 18m2

Publikacja 2021-12-02 07:42:30
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Urządzanie pokoju młodzieżowego powinno być dobrze przemyślane. Pokój nastolatka, dziecka to przestrzeń pełniąca wiele funkcji. Przemyślany wystrój wnętrza i układ funkcjonalny jest niezwykle istotny tym bardziej jeżeli urządzamy pokój na poddaszu. Tu liczy się mądre zagospodarowanie dostępnej przestrzeni i wykorzystanie powierzchni w sposób najbardziej ergonomiczny. Zobacz nasz pomysł na aranżacje wnętrza pokoju na poddaszu dla 14 –latka.

Pomysłów na aranżacje wnętrza pokoju młodzieżowego jest mnóstwo. To na jaki wystrój wnętrza pokoju się zdecydujemy w głównej mierze zależy od oczekiwań gustu, płci naszej pociechy. Istotną kwestią , która powinna być brana pod uwagę podczas projektowania pokoju dla dziecka jest metraż i układ wnętrza.

Pokój młodzieżowy na poddaszu 18m2. Aranżacja wnętrza

Wnętrze pokoju młodzieżowego zaprojektowany miało zostać dla nastolatka w wieku 14 lat. Pokój ma metraż 18m2 i jest usytuowany na poddaszu. W pokoju miał znajdować się telewizor , miejsce do relaksu typu worek, sofa. Mamie chłopca zależało by w pokoju znalazło się miejsce na sporą szafę. Chłopiec chciałby mieć łóżko 120-140 cm. Pokój miałby być zaprojektowany w stylu nowoczesnym z białymi meblami i dodatkami w kolorze szarym, czarnym, żółtym czy niebieskim. W pokoju również potrzebne jest biurko i wygodny fotel.

Pokój młodzieżowy na poddaszu 18m2. Aranżacja wnętrza

Projekt pokoju dla 14 latka. Pokój młodzieżowy na poddaszu

Projekt pokoju młodzieżowego na poddaszu został zaprojektowany dla chłopca w wieku 14 lat. Pokój został urządzony w stylu nowoczesnym. Ze względu na to, że pokój jest na poddaszu i na istniejące w nim skosy kolorystyka pokoju bazuje na jasnych ścianach i białym kolorze mebli by optycznie powiek szych wnętrze , nadać mu przestronności. Pod skosem znajduje się łóżko, na skosie nowoczesna fototapeta. Pod oknem zaaranżowane zostało biurko. Na prostej ścianie zaprojektowane zostały meble. Są te otwarte i zamknięte regały i szuflady do przechowywania oraz pojemna szafa. W pokoju nastolatka znajduje się również szafka RTV i wiszący telewizor. Wnętrze pokoju jest jasne, nie brakuje w nim kontrastu i charakteru.

Nie wiesz jak urządzić pokój dla nastolatka? Pokój na poddaszy sprawia Ci trudności? Zapoznaj się z naszą oferta na projektowanie pokoju młodzieżowego i pozwól nam sprawić, że pokój Twojego dziecka będzie wnętrzem pięknym i funkcjonalnie urządzonym.

Pokój dla 14 latka. Pokój młodzieżowy na poddaszu 18m2, mapa na suficie skośnym, biurko pod oknem, pufa worek żółta, poduszki, niebieskie, białe, żółte, szafa biała, lampy czarne, dywan czarny, biały, szafka na medale, nagrody

Podziel się