Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić pokój na poddaszu ze skosami. Aranżacja pokoju dla dziewczynki.

Publikacja 2021-06-29 09:25:10
Kategorie Pokoje dziecięce

Dla rodziców urządzenie pokoju dziecięcego czy pokoju młodzieżowego jest nie lada wyzwaniem. Tym bardziej jeśli jest to pokój na poddaszu ze skosami. Największe trudności sprawia funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza. Choć dostępna w dzisiejszych czasach ilość na rynku artykułów wyposażenia wnętrz, dobór odpowiedniego wystroju, kolorów, dodatków, dekoracji czy mebli przyprawia o zawrót głowy. Zobacz nasz pomysł na to jak urządzić pokój dla dziewczynki na poddaszu ze skosami.

Pokój dla dziecka bez względu na to w jakim jest wieku musi spełniać wiele funkcji i odpowiadać na potrzeby. Niezwykle istotne jest zagospodarowanie wnętrza pokoju w sposób funkcjonalny i ergonomiczny. Pokój dziecięcy czy młodzieżowy jest jednocześnie sypialnia i pokojem dziennym w którym nasze dziecko bawi się, uczy, spotyka z kolegami i koleżankami, odpoczywa. Szczególne trudności z urządzeniem pokoju pojawiają się kiedy jest do zaaranżowania pokój na poddaszu ze skosami

Pokój na poddaszu ze skosami Jak go urządzić? 

Pokoje na poddaszu choć mają swój niezwykły klimat to rządzą się swoimi prawami. Bywają zmorą do aranżacji. Największe problemy sprawia nam zaaranżowanie przestrzeni pod skosami i zagospodarowanie przestrzeni w sposób funkcjonalny nie zabierając przestrzeni życiowej i tak mocno okrojonej przez skosy właśnie. Dużo zależy oczywiście od tego jaką wysokość ma ścianka kolankowa, jak przebiegają skosy. Bo pokój pokojowi nie równy. Pokój na poddaszu sprawdzi sie z przeznaczeniem na pokój dziecięcy, młodzieżowy czy sypialnie.

Projektując pokój na poddaszu ze skosami musimy koniecznie zadbać o optyczne powiększenie wnętrza jak również o dobór odpowiedniego oświetlenia. Postawmy na jasne kolory, proste, lekkie meble nie przytłaczające wnętrza i dobrze przemyślmy ilość i dobór dodatków i dekoracji w pokoju. Dziś pokazujemy Ci jak możesz urządzić pokój na poddaszu ze skosami dla dziecka.

ZOBACZ INNY POMYSŁ NA ARANŻACJE POKOJU NA PODDASZU: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pokoj-dla-dziewczynki-na-poddaszu-ze-skosami-nowoczesna-aranzacja-wnetrz-n441

Jak urządzić pokój na poddaszu ze skosami. Aranżacja pokoju dla dziewczynki.

Pokój dla dziewczynki na poddaszu ze skosami

Pokój dla dziewczynki na poddaszu ze skosami. Aranżacja wnętrza 

Aranżacja pokoju dla dziewczynki wykonana została w kolorach biały, różowy, szary z dodatkiem drewna. Wnętrze pokoju na poddaszu ze skosami zostało zagospodarowane funkcjonalnie przy użyciu zarówno mebli na wymiar jak i gotowych. W pokoju dziewczynki znajduje się szafa z wkomponowanymi półkami pod sam sufit, regał z szufladami zaprojektowany na wymiar, szafka RTV, biurko i oczywiście łóżko. Dziewczynka uwielbia konie, jednorożce dlatego w pokoju pojawia się motyw związany z tą pasja w postaci nowoczesnej fototapety i plakatów. Pokój jest jasny, delikatny, przytulny i dziewczęcy. Podzielony został na strefy odpoczynku, nauki i relaksu.

Pokój dla dziewczynki na poddaszu ze skosami. Aranżacja wnętrza

Ty również nie wiesz jak urządzić pokój na poddaszu ze skosami? Potrzebujesz pomysłu na aranżacje pokoju dla dziewczynki. Zapoznaj się z naszym blogiem gdzie znajdziesz ciekawe rozwiązania na wystrój wnętrz pokoju dla dziecka w różnych odsłonach. Możesz również skorzystać z pomocy naszych projektantów zamawiając w prosty sposób i bez wychodzenia z domu usługę jaką jest projektowanie wnętrz online.

ZOBACZ POMYSŁ NA ARANŻACJE POKOJU DLA DZIEWCZYNKI W KOLORACH PASTELOWYCHhttps://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pomysl-na-aranzacje-pokoju-dla-dziewczynki-cieple-pastelowe-kolory-n436

 

Podziel się