Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla chłopca 14 lat. Pokój młodzieżowy, pokój dla nastolatka, Pokój 14m2

Publikacja 2022-01-11 09:12:23
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Urządzanie pokoju młodzieżowego wymaga pomysłu, wykazania się kreatywnością. Nastolatki mają już swoje zdanie, gust i oczekiwania związane z tym w jaki sposób ma być wykonana aranżacja pokoju. W pokoju nastolatka istotne jest zagospodarowanie miejsca do nauki, miejsca do odpoczynku, przechowywania ubrań.

Pokój nastoletniego chłopca powinien być urządzony funkcjonalnie, zgodnie z jego potrzebami. Aranżacja pokoju dla nastolatka powinna sprawić, że nasze dziecko będzie czuło się w pokoju komfortowo i z przyjemnością spędzało w nim czas, rozwijało pasje, zdobywało wiedzę i odpoczywało. Zobacz jak urządziliśmy pokój dla chłopca w wieku 14 lat.

Pokój dla chłopca 14 lat. Pokój młodzieżowy, pokój dla nastolatka

Pokój dla chłopca 14 lat. Nowoczesna aranżacja pokoju młodzieżowego 

Projekt pokoju młodzieżowego został wykonany pod indywidualne zamówienie dla chłopca w wieku 14 lat. W pokoju nastolatka zaaranżowane zostały gotowe meble z kolekcji VOX. Pokój chłopca został podzielony na strefy wypoczynkową , rekreacyjną i do nauki. Zadbano o miejsce do przechowywania. W pokoju znajduje się szafa do przechowywania ubrań, komoda i regał z otwartymi półkami i zamkniętymi szafkami oraz szafka RTV. Pod oknem znajduje się biurko. Meble zostały zaprojektowane na jednej ścianie , na drugiej wydzielono strefę odpoczynku gdzie znajduje się łóżko. Na ścianie za łóżkiem zaprojektowana został nowoczesna fototapeta z motywem piłki nożnej. Ściany zaaranżowane zostały w dwóch kolorach jasno szarym i grafitowym. Dodatkowym kolorem pojawiającym się w aranżacji pokoju jest kolor żółty. Zadbano również o odpowiednie oświetlenie poza głównym sufitowym w pokoju znajduje się lampka nocna, biurkowa i dodatkowo stojącą lampa podłogowa. Oświetlenie zaproponowane zostało w kolorze czarnym. Pokój jest zaprojektowany zgodnie z potrzebami chłopca. Aranżacja pokoju młodzieżowego wykonana został w stylu nowoczesnym.

Nie wiesz jak urządzić pokój swojego dziecka? Zapoznaj się z naszym blogiem gdzie znajdziesz pomysły na aranżacje pokoju dla nastolatki i nastolatka jak również pomysły na aranżacje pokoju dziecięcego. Jeśli potrzebujesz pomocy sprawdź naszą ofertę na projektowanie pokoju młodzieżowego i dziecięcego.

Pokój dla chłopca 14 lat. Nowoczesna aranżacja pokoju młodzieżowego , tapeta na ścianie piłka nożna

Pokój dla nastolatka, meble gotowe, meble Vox

Podziel się