Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój 13m2. Pokój dla dwóch chłopców. Zobacz dwa pomysły na aranżacje wnętrza

Publikacja 2022-01-08 07:39:12
Kategorie Pokoje dziecięce

Kiedy urządzamy pokój dla dwójki dzieci, pokój dla rodzeństwa musimy zadbać o to żeby każde z dzieci miało choć kawałek własnej przestrzeni zapewniającej im prywatność, możliwość odpoczynku. Aranżacja pokoju dla dwóch chłopców, braci może stanowić niełatwe zadanie. Sprawiedliwe podzielnie przestrzeni do tego w sposób funkcjonalny i oryginalny może spędzić sen z powiek.

Zobacz jak urządziliśmy pokój dla dwóch chłopców o powierzchni 13m2

Pokój dla dzieci jest wnętrzem pełniący wiele funkcji. To pomieszczenie w które musi pomieścić wiele rzeczy a wiec trzeba zapewnić w nim funkcjonalne miejsce do przechowywania. Pokój musi zapewnić miejsce do nauki, zabawy a wiec musimy pomyśleć o biurku i odpowiednim oświetleniu jak i odpoczynku więc zapewnić musimy w nim miejsce na dostosowane do wieku wygodne łóżko. Jak to wszystko pogodzić kiedy przychodzi nam urządzić pokój dla dwójki dzieci?

Pokój dla dwóch chłopców. Aranżacja wnętrza pokoju 13m2

Projekt pokoju 13m2 wykonany został pod indywidualne zamówienie dla dwóch chłopców w wieku 11 i 6 lat.

Oczekiwaniami rodziców było aby w pokoju znalazły się osobne łóżka i osobne biurka. Straszy chłopiec marzył o biurku i fotelu gamingowym z zaznaczeniem, że chce aby znajdowało się ono blisko drzwi. Młodszy chłopiec to miłośnik dinozaurów i klocków lego. W pokoju rodzeństwa nie miała znajdować się szafa do przechowywania ubrań. Rodzice wybrali i zakupili też już łóżka dla dzieci. Wnętrze pokoju dla chłopców miało być urządzone w stylu nowoczesnym pasującym do całości aranżacji mieszkania.

Pokój 13m2. Pokój dla dwóch chłopców. Zobacz dwa pomysły na aranżacje wnętrza

Projekt wnętrza pokoju 13m2 dla braci w dwóch odsłonach 

W pierwszej aranżacji pokoju dla chłopców postawiliśmy na zdecydowały podział stref dla każdego z nim podkreślony poprzez nowoczesne fototapety zaproponowane na ścianie za łóżkami oddzielonymi od siebie lamelami drewnianymi, które w drugiej propozycji po ustaleniu z rodzicami na ścianie za łóżkami pojawiły się panele tapicerowane i wiszące szafki. W pierwszej propozycji w pokoju pojawiła się wysoka zabudowa z szafkami i regałami a w drugiej w związku z prośbą rodziców elementy w pokoju zostały zamienione stronami jak również zniknęły regały do przechowania. Z elementów dekoracyjnych w pokoju tym razem pojawiły się duże plakaty w ramach.

Potrzebujesz pomocy w urządzeniu pokoju dla swojego dziecka lub dzieci? Zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie pokoju młodzieżowego i projektowanie pokoju dziecięcego

Pierwsza wariant projektu

Pokój dla chłopców, wysokie regały

pokój 13m2, dla chłopców

Drugi wariant pojektu

Projekt wnętrza pokoju 13m2 dla braci w dwóch odsłonach, drugiej w związku z prośbą rodziców elementy w pokoju zostały zamienione stronami jak również zniknęły regały do przechowania. Z elementów dekoracyjnych w pokoju tym razem pojawiły się duże plakaty w ramach. druga odsłona elementy w pokoju zostały zamienione miejscami jak również zniknęły regały do przechowania. Z elementów dekoracyjnych w pokoju tym razem pojawiły się duże plakaty w ramach.

Pokój chłopców, biurko gamingowe

ZOBACZ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/pokoj-pilkarski-chlopiec-8-lat-i-5-lat-aranzacja-wnetrza-dla-marcela-i-kamila-n489

Podziel się