Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla chłopca. Pomysł na aranżacje wnętrza

Publikacja 2020-12-17 05:29:23
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Urządzanie pokoju dla dziecka wymaga dokładnego przemyślenia potrzeb i oczekiwań. Pokój dziecięcy czy pokój młodzieżowy jest wnętrzem pełniącym wiele funkcji i powinien być zaprojektowany możliwie jak najbardziej funkcjonalnie. Zastanawiasz się jak urządzić pokój dla chłopca? Zobacz pomysł na aranżacje wnętrza.

Pokój dla chłopca możemy urządzić na wiele sposobów. Bez względu na to czy jest to mały czy duży pokój, przemyślany projekt wnętrza pokoju pozwoli na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni jak i dopasowany wystrój wnętrza.

Pokój dla chłopca. Pomysł na aranżacje wnętrza. 

Aranżacje pokoju dla chłopca możemy wykonać w dowolnym stylu, kolorystyce, tematyce. Najważniejsze jest to by pokój dla chłopca był zaprojektowany spójnie stylistycznie, z pomysłem i aby nasze dziecko czuło się w nim dobrze każdego dnia.

Pokój dla chłopca. Pomysł na aranżacje wnętrza

Zobacz więcej aranżacji pokoju dla chłopca: Mały pokój dla dziecka – aranżacja pokoju dla chłopca

Pokój dla chłopca. Pomysł na meble w pokoju chłopca 

Meble w pokoju dla chłopca czy dziewczynki powinny być funkcjonalne odpowiadające na potrzeby dziecka. Powinno znaleźć się miejsce na przechowywania ubrań, materiałów szkolnych, zabawek, książek i innym akcesoriów. Wybierając meble dla chłopca możemy zdecydować się na meble gotowe lub na wykonanie mebli na wymiar. Drugie rozwiązanie choć jest droższym rozwiązaniem daje nam większe możliwości aranżacyjne i pozwala na dostosowanie mebli do samego wnętrza pokoju dla dziecka jak i naszych potrzeb. Jeśli wnętrze pokoju, jego metraż i układ daje nam taką możliwość kiedy urządzamy pokój dla dziecka warto jest wydzielić w nim strefy.

Na zdjęciach przedstawiających aranżacje wnętrza pokoju dla chłopca zaprojektowane zostały meble na wymiar. Pokój dla chłopca ze skosami został podzielony na strefy: przechowywania, snu, nauki i zabawy. Pokój dla chłopca został funkcjonalnie zagospodarowany. W pokoju znajduje się łóżko, sofa, szafa, regały, komoda, biurko, szafka RTV.

Szafka pod telewizor, sofa, puf czerwony, szafapomalowana farbą atablicową, duże biurko, duże łózko

Pokój dla chłopca. Pomysł na kolory w pokoju chłopca 

Funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza pokoju dla dziecka to jedno drugie to wystrój wnętrza pokoju dziecięcego na który składają się kolory, materiały dekoracyjne, dodatki. Kolory w pokoju chłopca powinny sprawiać, że pokój będzie z jednej strony przytulny, ciepły a z drugiej strony sprawią , że pokój będzie miał swój charakter. Decydując się na kolorystkę pokoju dla chłopca warto jest oprzeć aranżacje wnętrza na neutralnej, stonowanej bazie kolorystycznej dzięki czemu w dowolnym momencie będziemy mogli w łatwy i niedrogi sposób dokonać metamorfozy pokoju chłopięcego poprzez wymianę dodatków.

Pokój dla chłopca prezentowany na zdjęciach został zaaranżowany w kolorach szary, drewno, biały z dodatkiem koloru czerwonego i granatowego. Pokój jest urządzony w stylu nowoczesnym

Pokój dla chłopca w kolorach, granatowy, szary, biały, czerwony

CZYTAJ TEŻ: Miękka ściana – panele tapicerowane w pokoju dziecka. Projekty wnętrz

Podziel się

View all comments (1)

Lucyna


2021-01-15 14:30:38

Super aranzacja, bardzo mi się podoba :) Zrobię podobny pokój dla syna

Dodaj komentarz

 (with http://)