Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dzienny w bloku

Publikacja 2019-01-29 12:46:38
Kategorie Mieszkanie

Pokój dzienny w bloku bardzo często pełni kilka funkcji. Jest jadalnią, salonem i sypialnią a czasem i domowym biurem. Z reguły nie jest to pokój imponujących rozmiarów dlatego tak trudno jest urządzić funkcjonalnie i stylowo by spełniał te funkcje możliwie jak najlepiej. Ponieważ jest to główne i najważniejsze pomieszczenie dla rodziny, aranżacje pokoju dziennego w bloku należy bardzo dobrze przemyśleć zaplanować z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Przede wszystkim musimy dokładnie określić nasze potrzeby związane z pokojem dziennym. Co potrzebujemy by się w nim znalazło, co jest dla nas priorytetem a z czego bylibyśmy w stanie zrezygnować. Jak dużo miejsca do przechowywania będziemy potrzebować. Musimy się zastanowić czy będziemy potrzebować bardziej wygodnego dużego narożnika i pojemnych mebli czy może miejsca na duży rozkładany stół z krzesłami bo często przyjmujemy gości. Jaka szafka RTV spełni nasze oczekiwania czy postawimy tu na minimalizm czy raczej potrzebować będziemy sporo miejsca na sprzęt, płyty i tym podobne rzeczy.

Funkcjonalny pokój dzienny w bloku w dobrym stylu

W przypadku aranżacji pokoju dziennego w bloku kluczową kwestią jest jego funkcjonalne zagospodarowanie. Musimy jak najdokładniej zweryfikować najlepszy układ funkcjonalny w naszym wnętrzu. Projekt pokoju dziennego w bloku musi uwzględniać położenie drzwi, okien, wnęk. Po przeanalizowaniu funkcjonalnego układu musimy sprawdzić czy w naszym wnętrzu lepiej sprawdzi się narożnik czy sofa. Bardzo często krótsza ścianę jaką przeznaczamy na bok narożnika możemy funkcjonalnie zagospodarować. Oczywiście wybór ten jest również podyktowany naszymi oczekiwaniami i potrzebami. Kolejną rzeczą jaką musimy ustalić jest to w jakim stylu chcemy urządzić pokój dzienny. To bardzo ważne ponieważ to pod niego będziemy wybierać meble, dodatki, kolorystykę wnętrza. Urządzając pokój dzienny musimy również pamiętać o odpowiednim oświetleniu.

Zobacz jeszcze Nowoczesny salon

Pokój dzienny w bloku

Pokój dzienny w bloku – aranżacja

Zdjęcia pokoju dziennego w bloku zamieszczone w artykule to wykonany pod indywidualne zamówienie, określone preferencje i możliwości finansowe projekt wnętrza. W pokoju dziennym znajduje się sofa nad którą są półki, szafka RTV, stolik kawowy, stół z krzesłami oraz komoda. Aranżacja pokoju dziennego w bloku wykonana jest w stylu nowoczesnym z elementami stylu glamour.

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dzienny bloku zapoznaj się z naszą ofertą na aranżacje pokoju dziennego w bloku

Pokój dzienny w bloku, nowoczesny z dodatkami glamour

Pokój dzienny w bloku nowoczesna aranżacja w stylu glamour, biały, szary, drewno, czarny

Podziel się