Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon w beżach i bieli w nowoczesnym wydaniu

Publikacja 2018-10-18 12:09:09
Kategorie Salony

Salon w beżach i bieli nie musi być nudny i jednolity. Odpowiednia aranżacja może sprawić, że wnętrze będzie ciepłe, efektownie i nowocześnie urządzone. Beż to kolor należący do palety barw pastelowych. Jest uniwersalny, kojarzony ze spokojem i harmonią. Świetnie nadaje się do niemal każdej aranżacji wnętrza. Biel jest kolorem , który jest ponadczasowy i stanowi idealne połączenie praktycznie z każdym kolorem. Nadaje wnętrzu lekkości świeżości i optycznie je poszerza. Znaczenie barw w wystroju wnętrz jest niezwykle istotne. To one nadają wnętrzu swoistego charakteru i wyglądu i wpływają na samopoczucie mieszkańców. To nieodłączny element w aranżacji każdego wnętrza w połaczeniu z dodatkami meblami fakturami i materiałami. Dzięki barwom możemy zmniejszyć lub powiększyć optycznie pomieszczenie. Salon w beżach i bieli to dobra alternatywa dla osób chcących uzyskać ciepłe , jasne, lekkie przestronne wnętrze w klasycznym kolorze.

Beżowy salon : jakie dodatki ?

Przytulny salon nie musi oznaczać pokoju z dużą ilością dodatków, bibelotów kwiatków. Czasem dzieje się odwrotnie, zastosowanie zbyt dużej ilości dodatków i przeładowanie nimi wnętrza powoduje niepotrzebny chaos i negatywnie wpływa na całą aranżację.

Salon w ciepłych odcieniach uzyskać możemy prawie w każdym stylu w aranżacji. Dobrze komponować sie będą beżowe ściany w salonie i na przykład białe meble z dodatkiem mocnego akcentu kolorystycznego w postaci czerni. Beż ociepli wnętrze, biel nada mu lekkości a dodatek czerni charakteru. Kolor beżowy to kolor ziemi , jest stonowany i elegancki. Stanowi idealne tło do wyposażenia wnętrza.

Beżowy kolor ścian należy do neutralnych barw stanowiących dobra baza do połączenia z innymi barwami. Może być użyty w różnych odsłonach od bardzo naturalnej poprzez piaskową, kremową aż po jasny brąz. Dodatkowo optycznie powiększy nam pomieszczenie. Idealnie łączy się z kolorem niebieskim, fioletem, oliwkową zielenią czy turkusem. Sprawdzi się również polaczenie z kremami ,brązami ,pudrowym różem czy pomarańczowym.

Przedstawiona na zdjęciach aranżacja to pokój dzienny pełniący funkcję jadalni , sypialni i salonu.

Mały salon w beżach i bieli, nowoczesne wnetrze, stół, sofa rozkładana, czarne dodatki

Salon, pokój dzienny, biały, beż, czarne dodatki

mały salon, pokój dzienny, biały, beż, czarne dodatki

Podziel się