Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój młodzieżowy

Publikacja 2018-08-24 13:43:37
Kategorie Pokoje młodzieżowe

Pokój młodzieżowy urządzany dla dziewczynki wcale nie musi standardowo być fioletowy czy różowy. Paleta barw jest niezwykle bogata. Urządzając pokój dla dziecka często chcemy by rósł razem z nim warto więc postawić na bazowe kolory takie do których w miarę dorastania dziecka niewielkie zabiegi spowodują metamorfozę pokoju dziecka na pokój młodzieżowy.

Pokój dziecięcy rządzi się innymi prawami od pokoju młodzieżowego. W pokoju dziecka przede wszystkim potrzebna jest przestrzeń do swobodnej zabawy, organizacja miejsca na zabawki. W przypadku dzieci , które rozpoczęły już przygodę ze szkoła miejsca do nauki Pokój dziecięcy powinien być urządzony w sposób bezpieczny. Pokój dla nastolatka to przede wszystkim organizacja miejsca do nauki, spotkań ze znajomymi. Młodzież pragnie mieć pokój modny i funkcjonalny. Zmieniają sie ich zainteresowania i potrzeby. Nastoletnie dziewczynki marzą o lustrze lub szafie z lustrem, miejscu na toaletkę. Nastolatki mają już swoje własne preferencje i oczekiwania co do wyglądu swojego pokoju.

Aranżacja wnętrz - Pokój dla dziecka

Projekt wnętrz jest niezwykle ważnym elementem podczas aranżacji pokoju dla dziecka. Chcemy przecież żeby poza tym by był on stylowo urządzony był nade wszystko funkcjonalny. Taki projekt pozwoli nam na znalezienie najlepszego funkcjonalnego układu dla pomieszczenia oraz zobrazuje nam możliwości jego wystroju.

W swojej ofercie posiadamy usługę aranżacja pokoju młodzieżowego. Nasze projekty wnętrz wykonujemy on-line w oparciu o przesłane wymiary, potrzeby i oczekiwania oraz wskazany budżet. W cenie zawarte s maksymalnie 3 warianty pomieszczeni oraz specyfikacja materiałów, lista zakupów wraz z listą sklepów w jakich można je zakupić. Zamawiając u nas projekt bierzesz w jego powstawaniu udział.

Pokój młodzieżowy - aranżacja pokoju dla dziewczynki

Pokój młodzieżowy -aranżacja, zdjęcia

w artykule przedstawiona została aranżacja pokoju dziecka. To projekt wykonany pod indywidualne zamówienie naszej klientki w oparciu o przesłane wymiary, oczekiwania oraz możliwości finansowe. Pokój młodzieżowy zaaranżowany jest dla nastoletniej dziewczynki. Projekt pokoju został wykonany w stylu skandynawskim. W pokoju króluje biel, szarość z dodatkiem drewna. Znajdują się w nim : pojemna szafa, duża komoda nad która zostało zagospodarowane miejsce na zdjęcia, toaletka w raz z dużym blatem biurka nad którym znajduje się szafka na książki oraz łóżko i podwieszany fotel.

Pokój młodzieżowy, pokój dla dziewczyny, pokój w kolorach biały, szary, drewno

Pokój dla dziecka dziewczyny, nowoczesne wnętrze biały, szary, drewno

Podziel się

View all comments (1)

Adrian


2018-11-06 11:23:32

Jajko jest świetne i wygodne, powinno być w każdym pokoju.

Dodaj komentarz

 (with http://)