Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Chłopięcy pokój młodzieżowy na poddaszu

Publikacja 2019-03-05 11:38:51
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Pokój młodzieżowy może okazać się wyzwaniem aranżacyjnym dla niejednego rodzica. Pokój dla nastoletniego dziecka powinien być modnie i funkcjonalnie urządzony. To mały świat naszej pociechy. Pokój młodzieżowy pełni funkcje sypialni, pokoju do nauki oraz jest miejscem spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Urządzając pokój dla nastolatka musimy sprecyzować jego potrzeby związane z pokojem. Musimy przeanalizować układ pomieszczenia wybrać ten najbardziej funkcjonalny, ergonomiczny. Zdecydować również musimy w jakim stylu ma być wykonana aranżacja pokoju młodzieżowego. Wybór ten będzie miał wpływ na decyzje podejmowane o wyborze kolorystyki, mebli, wyposażenia oraz dodatków. Pokój nastolatka powinien stwarzać warunki do nauki, wypoczynku i spotkań z rówieśnikami. Nie możemy zapominać o właściwym oświetleniu, odpowiednim biurku i wygodnym łóżku.

Pokój młodzieżowy dla chłopca, kolory ścian

Pokój dla chłopca czy to dziecka czy nastolatka nie musi być urządzony przy użyciu koloru niebieskiego. Podczas urządzania pokoju młodzieżowego musimy wziąć pod uwagę ze młodym ludziom często zmieniają się jeszcze zainteresowania i preferencje odnośnie wystroju swojego pokoju. Warto wiec postawić na bazowe, neutralne kolory do którym dobierzemy dodatki w charakterystycznych odcieniach. To umożliwi nam nie drogą, prostą metamorfozę pokoju nastolatka kiedy obecny wystrój uzna za przeżytek. Pokój chłopca dobrze będzie się prezentował w kolorystyce bieli, szarości, grafitu, beżu. Dodatek drewna ociepli wnętrze i nada mu przytulności. Do podstawowych kolorów jak biel, szarość czy beż dobrać możemy mocniejsze akcenty kolorystyczne jak czerwony , granatowy, zielony, żółty, pomarańczowy. Sprawdza się tu tez fototapety, tapety, plakaty podkreślające zainteresowania młodego człowieka. Projekt pokoju młodzieżowego powinien być dopasowany do stylu życia nastolatka.

Pokój młodzieżowy dla chłopca, kolory ścian grafitowy i szary, panele 3d zółte

Projekt pokoju młodzieżowego: zdjęcia

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój młodzieżowy zapoznaj się z naszym blogiem gdzie znajdziesz artykuły , zdjęcia, projekty pokoju młodzieżowego, które mogą stanowić inspiracje. Możesz również skorzystać z naszej usługi zamówić projekt pokoju dla nastolatka czy projekt pokoju dla nastolatki. Przedstawione w artykule zdjęcia to aranżacja pokoju młodzieżowego dla chłopaka. Pokój jest ze skosem. Kolorystyka wnętrza pokoju dla chłopca to szarość, biel i żółty z dodatkiem drewna. Na ścianie ze skosem znajdują się, biurko, łózko w zabudowie z regałem. Po drugiej stronie pokoju znajduje się pojemna szafa z szufladami oraz regały na książki oraz szafki do przechowywania zabudowane pod sam sufit w celu wykorzystania miejsca. Na ścianie z łóżkiem zastosowane zostały panele dekoracyjne w kolorze żółtym na grafitowej ścianie. Na podłodze znajdują się panele drewniane oraz dywan kolorystycznie pasujący do aranżacji wnętrza

Pokój młodzieżowy dla chłopaka, pomysł oraz zdjęcia

Projekt pokoju młodzieżowego: zdjęcia, aranżacja w kolorach, szary grafit, żółty, zabudowa kaloryfera panele ażurowe

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)