Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój młodzieżowy w stylu boho. Przytulna aranżacja wnętrza: Projekt

Publikacja 2021-06-11 11:57:26
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Pomysłów na urządzanie pokoju młodzieżowego jest mnóstwo. Dziś najbardziej popularne w aranżacji pokoju dla nastolatki i nastolatka są style nowoczesny, industrialny i skandynawski. Nie brakuje również młodych ludzi zainteresowanych stylami boho, prowansalskim czy rustykalnym. Dziś prezentujemy projekt wnętrz pokoju młodzieżowego dla nastolatki w stylu boho.

Styl boho jest wyrazisty, nieoczywisty i zostawia duże pola działania w aranżacji wnętrza. To połączenie wielu kultur, wzorów, materiałów i tekstur. Aranżacja wnętrza w stylu boho powinna być ciepła, przytulna ale też nieco odważna i niebanalna. Zobacz nasz pomysł na pokój dla nastolatki w stylu boho.

Pokój dla nastolatki. Pokój młodzieżowy w stylu boho

Urządzanie wnętrza w stylu boho to łączenieze sobą materiałów według własnego indywidualnego gustu. To również zestawienie materiałów które tylko pozornie do siebie nie pasują. Jeśli Twoje dziecko marzy o aranżacji pokoju młodzieżowego w stylu boho nie musi ona opierać się na wielokolorowym wystroju, pstrokatym a może ograniczać się do kolorystyki ziemi, dodatków i materiałów charakterystycznych dla stylu boho. Idealnym podkładem, bazą będą jasne ściany, drewno uzupełnione o wiklinowe dodatki, pledy, motywy mandali, indiańskie, sznurkowe dekoracje. Styl boho pozbawiony jest schematów i reguł dlatego pokój nastolatki może być odzwierciedleniem jej charakteru i gustu. Nic Cię nie ogranicza. Zanim jednak zadbasz o wystrój wnętrza pokoju młodzieżowego przemyśl i rozplanuj układ funkcjonalny pokoju tak żeby pokój młodzieżowy nie tylko odpowiadał na potrzeby estetyczne ale i był wygodny i praktyczny w użytkowaniu na co dzień.

Pokój dla nastolatki. Pokój młodzieżowy w stylu boho

Projekt wnętrza pokoju młodzieżowego. Pokój nastolatki w stylu boho

Pokój dla nastolatki w stylu boho został zaprojektowany pod konkretne oczekiwania i potrzeby. Kolorystyka wnętrza jest stonowana, jasna przytulna oparta na kolorze beżowym, brązowym i dużej ilości drewna. W pokoju młodzieżowym znajduje się łóżko w kolorze drewna, zaprojektowana została zabudowa mebli pod sam sufit składająca się z zamkniętych regałów, szafy oraz otwartych półek na książki inne dziewczęce akcesoria. Zabudowa połączona jest z biurkiem znajdującym się pod oknem na całej szerokości pokoju. Blat został podzielony na dwie strefy biurko i toaletkę z lustrem i dodatkowym fotelem. Charakteru wnętrzu nadaje stylowe oświetlenie, drewniane rolety w oknach, podłoga ułożona w jodełkę, dodatki w postaci dywanu, pledu czy plakatów.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu pokoju dla nastolatki lub nastolatka zobacz naszą ofertę na projekt wnętrza pokoju młodzieżowego. Stworzymy dla Was wyjątkową funkcjonalną aranżacje pokoju.

Pokój młodzieżowy w stylu boho. Przytulna aranżacja wnętrza: Projekt

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)