Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokoje młodzieżowe: Modne aranżacje i projekty 2021

Publikacja 2021-05-04 07:54:08
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Pomimo, że jesteśmy dopiero przed wakacjami to już teraz rodzice myślą o przygotowaniu pokoju młodzieżowego na nowy rok szkolny 2021/2022. Wrzesień – miesiąc w którym następuje rozpoczęcie roku szkolnego to zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla ich rodziców czas wielu emocji, zmian, nowych doświadczeń do których warto jest przygotować się wcześniej chociażby pod względem odpowiedniego urządzenia wnętrza pokoju. Pomimo pandemii, zamkniętych sklepów meblowych i budowlanych do naszej pracowni wpływa wzmożona ilość zapytań projektowych oraz zamówień na projekt pokoju młodzieżowego i pokoju dziecięcego.

Dziś prezentujemy aranżacje i projekty pokoju młodzieżowego stanowiące inspiracje na rok 2021

Aranżacje, projekty: modne pokoje młodzieżowe 

Bez względu na to czy nasze dziecko ma 7 lat i stawia pierwsze kroki w szkole czy ma lat 15 i właśnie zmienia szkołę na ponadpodstawową jego potrzeby związane z urządzeniem pokoju są podobne. Szczególnie teraz w dobie pandemii i zdalnego nauczenia wnętrze pokoju w którym dziecko przebywa , uczy się, odpoczywa powinno być dopasowane do potrzeb i urządzone funkcjonalnie.

Zobacz jeszcze aranżacje pokoi młodzieżowych chłopięcych: Pokoje młodzieżowe chłopięce. Aranżacje wnętrz pokoju dla chłopca

Pokój młodzieżowy - propozycja nr 1. Wąski i długi pokój dla nastolatka 

Wąski i długi pokój młodzieżowy bywa kłopotliwy w aranżacji, szczególnie jeśli chodzi o funkcjonalne zagospodarowanie miejsca do przechowywania jak najmniejszym kosztem utraty miejsca w pokoju. Na tym właśnie zależało najbardziej Inwestorce. Pokój młodzieżowy został zaprojektowany z meblami na wymiar by jak najlepiej wykorzystać możliwą przestrzeń do zagospodarowania.

W pokoju młodzieżowym znajduje się długie biurko co w sytuacji zdalnego nauczania jest niezwykle ważne, miejsce na konsole, telewizor, ciekawie wkomponowane i niezabierające miejsca regały i szafy do przechowywania oraz łóżko z miękkimi panelami. W pokoju chłopca poza oświetleniem sufitowym zastosowane zostało dodatkowe oświetlenie Led w ścianie, które poza swoją podstawową funkcją pełni też role dekoracyjną. Oświetlenie pojawia się również w regałach.

Aranżacja pokoju młodzieżowego dla chłopca wykonana została w kolorystyce szarości, grafitu, czerni z dodatkiem kolory żółtego i niebieskiego.

Pokój młodzieżowy, wąski i długi pokój dla nastolatka

Pokój młodzieżowy – propozycja nr 2. Drewno, szarość, granat, żółty, zabudowa mebli na wymiar 

Aranżacja pokoju młodzieżowego również jak poprzednia została wykonana dla chłopca. Kolorystyka pokoju to szarości, drewno z dodatkiem koloru granatowego i żółtego. Meble zostały zaprojektowane na wymiar w celu optymalnego wykorzystania dostępnego miejsca do przechowywania.

Zabudowa składa się z szaf i regałów do samego sufitu oraz połączonego z nią biurka. Łóżko w pokoju nastolatka jest nowoczesne, metalowe w kolorze czarnym z możliwością rozłożenia. Ściana za łóżkiem pomalowana jest na kolor granatowy a na niej umieszczono duży nowoczesny napis motywacyjny. Przy łóżku znajduje się wysoka lampa podłogowa.

Szarości nadają wnętrzu uniwersalnego charakteru a dodatki w kolorze granatowym i żółtym ożywiają i nadają charakteru.

Pokój młodzieżowy, aranżacja w kolorystyce: szarośc, granat zółty, granatowa ściana, zółte poduszki, dywan, zółty, granatowy

Aranzacja pokoju młodzieżowego, łózko Ikea na tle ściany granatowej z białym napisem, żółte poduszki

Pokój młodzieżowy - propozycja nr 3. Aranżacja wnętrza z meblami gotowymi VOX 

Pokój dla nastolatka został zaprojektowany w kolorystyce szary, biały, żółty. Inwestorce zależało na aranżacji przy użyciu mebli gotowych, dostępnych do kupienia oraz na podziale pokoju na strefy odpoczynku i nauki z dwoma biurkami do nauki i gier.

W pokoju młodzieżowym zaaranżowane zostały sofa z możliwością rozkładania, dwa duże regały do przechowywania, szafy, komody, szafka RTV oraz dwa biurka. Strefy zostały wydzielone lamelami dekoracyjnymi w kolorze grafitowym. Meble są w kolorze białymi i szarym. Pomimo zastosowania mebli gotowych pokój jest zagospodarowany funkcjonalnie pod względem przechowywania. Dodatki i dekoracje są w kolorze żółtym. W pokoju zaprojektowana została również fototapeta z piłką nożną.

Pokój młodziezowy, pokój z meblami gotowymi do kupienia w sklepie, kolekcja mebli vox

Pokój młodzieżowy, kolekcja mebli Vox Nest, Pokój z dwoma biurkami, szafa, półki na ścianie

Pokój młodzieżowy w stylu loft : propozycja nr 4. Mały, wąski pokój dla chłopca 

Kto powiedział, że małe wnętrza pokoju młodzieżowego nie mogą być urządzone w stylu loft? W aranżacji pokoju dla nastolatka zaproponowany został beton na ścianie, meble w stylu loftowym. Meble są zaprojektowane do wykonania na wymiar. Duża szafa w kolorze szarym sprytnie połączona została z biurkiem a nad nim jest przewidziane miejsce na telewizor. W pokoju znajduje się łóżko w kolorze szarym z panelami tapicerowanymi, nowoczesny metalowy regał z drewnem na książki oraz szafka z szufladą zaplanowana na klatkę dla królika w tym samym stylu. Pokój ma męski charakter.

Pokój młodzieżowy w stylu loft – mały i wąski pokój dla chłopca

Pokój młodzieżowy , beton na ścianie za łózkiem

 

Jeśli i Ty nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka, nastolatka zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie pokoju młodzieżowego czy projektowanie pokoju dla dziecka.

Pokoje młodzieżowe: Modne aranżacje i projekty 2021

Podziel się