Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysł na to jak zagospodarować przestrzeń w pokoju dziecka

Publikacja 2018-08-20 11:31:16
Kategorie Pokoje dziecięce

Pokój dla dziecka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu. To mały świat naszych pociech. Miejsce w którym powinny czuć sie dobrze, z przyjemnością spędzać czas i rozwijać się.

Pokój dziecięcy powinien być urządzony z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Powinien być przede wszystkim bezpieczny i funkcjonalnie urządzony. Aranżacja pokoju dla dziecka powinna być dopasowana do samego jego mieszkańca ; do wieku, płci i zainteresowań. Dzieci chętnie się bawią i w zasadzie w zależności od wieku spędzają nad zabawą dużo czasu. O czym trzeba pamiętać podczas urządzania pokoju dla dziecka. Jeśli metraż pokoju i jego układ nam na to pozwala warto zagospodarować choć trochę wolnej przestrzeni by dziecko mogło swobodnie budować z klocków, rozkładać tory i ulice, bawić się lalkami czy domkami. Jeśli jest to możliwe warto pokój dla dziecka urządzić z podziałem na strefy.

Jeśli w pokoju zamieszkiwać ma rodzeństwo należy w miarę możliwości tak zaaranżować pokój by każde z nich miało odrobinę prywatności, własnej przestrzeni. Aranżacja pokoju dla rodzeństwa powinna być wykonana w oparciu o potrzeby każdego dziecka z osobna. Podkreślając osobowość i zainteresowania każdego z nich. Tak by każde z nich czuło się w nim komfortowo.

Pokój dla dziecka - projekt, zdjęcia

Projektowanie wnętrz z pomocą specjalistów w te dziedzinie przestało już być dla nas fanaberią i nieosiągalnym zabiegiem. Dziś w dobie komputerów i internetu możemy taką usługę wykonać zdalnie - online. W swojej ofercie posiadamy usługę projekt pokoju dla dziecka. Wystarczy po zamówieniu projektu przesłać do nas wymiary i oczekiwania wraz z określonym budżetem. W ramach usługi tworzymy 3 warianty projektu wraz z lista zakupów i sklepów w jakich można zakupić wykorzystane w projekcie produkty. Zamawiając u nas aranżacje pokoju dla dziecka masz wpływ na powstający projekt i bierzesz w tworzeniu jego niejako udział. Po wykonaniu pierwszej wizualizacji zostaje ona do Ciebie wysłana a Ty przekazujesz nam swoje , uwagi, opinię. Na podstawie których my wykonujemy kolejną wizualizacje i tak samo z trzecim wariantem. Na koniec wykonujemy specyfikację materiałowa do projektu co znacznie oszczędza Twój czas.

Pokoj dziecięcy, szary, biały pokój dla rodzeństwa

W artykule umieściliśmy zdjęcia aranżacji pokoju dla dzieci - rodzeństwa wykonanej pod indywidualne zamówienie dla naszej klientki. Pokój urządzony jest w stylu nowoczesnym, w bieli z delikatną nuta szarości z dodatkami kolorystycznymi podkreślającymi strefy każdego z dzieci. Każde z dzieci ma własne oddzielne łóżko, biurko, własne szafki na przechowywanie rzeczy oraz wspólną dużą szafę również z podziałem dla każdego z nich. Ty również korzystając z naszych usług możesz z nami stworzyć idealny pokój dla dziecka

Pokój dla dziecka, szary biały pokój dla rodzeństwa, zabudowa łóżek w pokoju dzieci

Podziel się