Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysły na ścianę z betonem w salonie. Projekt wnętrz salonu

Publikacja 2020-10-24 12:56:10
Kategorie Wnętrza Salonu

Beton na ścianie w salonie, kuchni czy łazience to ciekawe rozwiązanie w aranżacji wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym czy industrialnym. Beton jest uniwersalnym materiałem , który pasuje do wielu kolorów i materiałów. Świetnie wygląda, nadaje charakteru aranżacji wnętrza. Pomysłów na urządzenie salonu ze ścianą z betonem jest dużo. Beton może pojawić się na ścianie TV w salonie, na ścianie za kanapą, na ścianie za stołem.

Zobacz nasze projekty wnętrz salonu z betonem na ścianie lub zamów projekt, nasi projektanci wykonają dla Ciebie projekt salonu w oparciu o twoje oczekiwania i budżet

 

Beton na ścianie w salonie. Zobacz propozycje projektanta wnętrz

Efekt betonu architektonicznego na ścianie jest dziś pożądanym elementem wykończeniowym w aranżacji wnętrz salonu. Beton architektoniczny charakteryzuje surowy design i umożliwia szerokie zastosowanie. Możemy zastosować w salonie płyty betonowe, tynk betonowy który będzie ciekawym rozwiązaniem. Pomysłów na projekt salonu z betonem na ścianie jest całe mnóstwo. Wszystko zależy od tego jaki wystrój wnętrza chcemy uzyskać , w jakim stylu chcemy urządzić nasz salon. Czy ściana z betonem ma być centralnym punktem aranżacji salonu czy jedynie podkreślać jego charakter i nadawać całości aranżacji pazura.

Szukasz pomysłu na ścianę z betonem w salonie? Przedstawiamy projekty wnętrz salonu z betonem na ścianie

Pomysły na ścianę z betonem w salonie. Projekt wnętrz salonu

Pomysł na beton w salonie, beton na ścianie RTV

Beton w salonie na ścianie z dodatkiem drewna

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)