Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon ze ścianą TV. Pomysły na aranżacje ściany telewizyjnej w salonie

Publikacja 2020-02-11 04:33:36
Kategorie Salony

Salon to najbardziej reprezentacyjne wnętrze w naszych mieszkaniach i domach. W salonie odpoczywamy, spędzamy czas wspólnie z rodziną. W salonie przyjmujemy naszych gości. Ściana TV w salonie może stanowić element dekoracyjny, nadający wnętrzu salonu charakteru. Jak zaaranżować ścianę TV w salonie? Pomysłów i sposobów na aranżacje ściany telewizyjnej w salonie jest dużo. Wszystko zależy od tego z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia, jaki jest jego układ, metraż. W jakim stylu chcemy urządzić salon i ściana TV ma Stanowic punkt centralny w naszym salonie.

W artykule podpowiadamy jak zaaranżować ścianę TV w salonie, pokazujemy pomysły na aranżacje ściany telewizyjnej w różnych odsłonach

Co raz częściej telewizor zamiast stać na szafce znajduje swoje miejsce zawieszony na ścianie. Aranżacja ściany TV musi być dobrze przemyślana, stylistycznie nawiązywać do wystroju salonu. Musimy zastanowić się czy potrzebujemy na niej miejsca do przechowywania czy szafka RTV będzie wystarczająca. Jeśli jesteśmy miłośnikami muzyki czy kina domowego to i sama szafka RTV wymaga przemyślenia tak by pomieściła sprzęty audio-video. Jeśli zależy nam na dużej szafce zindywidualizowanej pod nasze potrzeby zdecydujmy się na mebel wykonany na wymiar przez stolarza. Ściana TV może być podkreślona innym kolorem niż pozostałe ściany, może znajdować się na niej delikatna tapeta to najprostsze sposoby na jej podkreślenie. Innymi są beton, drewno w postaci lameli czy panelu za telewizorem, cegła, kamień dekoracyjny.

Salon ze ścianą TV. Pomysły na aranżacje ściany telewizyjnej w salonie

Dekoracja ściany TV w salonie 

Telewizor pojawia się praktycznie w każdym salonie. Dla części z nas nie jest najważniejszym elementem wyposażenia salonu dla innych ściana telewizyjna stanowi główny element dekoracyjny salonu. Jeśli nie wiesz jak podkreślić ścianę telewizyjną? Szukasz pomysłu na aranżacje ściany TV ?

Zobacz nasze propozycje na to jak zaaranżować w salonie ścianę z telewizorem.

Ściana telewizyjna z drewnem 

Drewno podkreśla wnętrze, nadaje mu przytulności, ciepła. Sprawdza się miedzy innymi w aranżacjach we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich, loft, industrialnych. Zastanawiasz się jak możesz podkreślić drewnem ścianę TV? Na przedstawionych zdjęciach aranżacji salonu ze ścianą TV drewno pojawia się w różny sposób.

Pierwsza propozycja to ściana TV z panelem drewnianym

Ściana TV z panelami drewnianymi

Drewniane panele odważnie wkroczyły do aranżacji wnętrz mieszkań, nie tylko jako ścianki działowe, wydzielające przestrzeń ale także jako element dekoracyjny ścian. Stanowią bardzo dobry materiał na dekoracje ściany telewizyjnej w salonie.

salon, panele drewniane na ścianie telewizyjnej

Salon, drewniane panele na ścianie TV

Salon, aranżacja ściany tv, panele drewniane, regał, szafka rtv

Ściana TV z betonem 

Beton dekoracyjny świetnie będzie się prezentował we wnętrzach o nowoczesnym charakterze. Beton jako dekoracja ściany TV w salonie może być optycznie chłodna, surowa lub poprzez na przykład dodanie do niego drewna optycznie ocieplona.

Salon, aranżacja ściany tv z betonem

Cegła na ścianie TV w salonie 

Cegłą na ścianie TV w salonie idealnie podkreśli loftowy, industrialny charakter wnętrza ale nie tylko. Sprawdzi się również w salonie w stylu klasycznym, skandynawskim, nowoczesnym, vintage czy rustykalnym. Podświetlona cegła na ścianie TV idealnie skomponuje się wystrojem salonu, nada klimatu i nastrojowości.

Pomysł na aranżacje ścianę Tv w salonie, cegła czerwona

Cegła na ścianie w salonie

Kamień dekoracyjny na ścianie TV 

Kamień na ścianie to dobry wybór na tło dla telewizora we wnętrzach, w których chcesz uzyskać przytulny, ciepły klimat ale i podkreślić wnętrze nadając mu charakteru.

Salon, kamień dekoracyjny na ścianie TV

Ściana z telewizorem i kominkiem 

To w jakim miejscu umieścimy kominek i telewizor powinno być dobrze przemyślane. Aranżacja ściany TV z kominkiem może spędzić sen z powiek. Kominek i telewizor nie powinny ze sobą konkurować a harmonijnie się uzupełniać w salonie zwłaszcza jeśli znajdują się na jednej ścianie.

aranzacja ściany teleizyjnej z kominkiem, płytki na ścianie

Pomysł na ścianę tv z kominkiem, beton na ścianie

Nie wiesz jak zaaranżować swoją ścianę telewizyjną w salonie lub nie masz pomysłu na wnętrze salonu, mieszkania lub domu skorzystaj z naszej oferty na projektowanie wnętrz wbrew pozorom oszczędzasz czas i pieniądze na niepotrzebnie kupione meble, dodatki, błędnie podjęte decyzje związane z urządzeniem wnętrza. U nas możesz zamówić projekt wybranego wnętrza jak i aranżacje całego mieszkania

Podziel się