Projekt łazienki w stylu nowoczesnym – szary, biel, pomarańcz

Publikacja 2018-11-19 15:53:19
Kategorie Łazienki

Projekt łazienki w stylu nowoczesnym – szary, biel, pomarańcz

Aranżacja zaprezentowana na zdjęciach to projekt łazienki w stylu nowoczesnym. Kolorystyka łazienki to szarość, biel i pomarańcz. Wnętrze jest eleganckie, funkcjonalne i w dobrym stylu. Znajdują się w nim wanna wolnostojąca, umywalka z blatem i szafką pod nim, duże lustro. Wc znajduje się w osobnym pomieszczeniu. W pomieszczeniu jest podwieszany sufit z nowoczesnym oświetleniem.

Nasze projekty wnętrz wykonujemy pod indywidualne zamówienie klienta.Wszystko odbywa się zdalnie na podstawie przekazanych wymiarów oraz oczekiwań. Nasze aranżacje powstają w oparciu o potrzeby i oczekiwania a także możliwości finansowe klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól nam odmienić Twoje wnętrze.

Projekt łazienki – sposób na funkcjonalne i piękne wnętrze

Aranżacja łazienki idealnej to z pewnością wyzwanie. Obecnie łazienka to już nie tylko pomieszczenie , które służy tylko dbałości o higienę - ale również miejsce relaksu i odpoczynku. By nasz łazienka taka była konieczny jest odpowiednie zaprojektowanie wnętrza łazienki. Tak by była funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu jak również estetycznie zaaranżowana.

To od czego musimy zacząć to określenie swoich potrzeb. W kolejnym kroku musimy jak najbardziej funkcjonalnie zaplanować wnętrze łazienki czyli musimy przeanalizować jej układ i zdecydować o najbardziej optymalnym ergonomicznym ustawieniu. Oczywiście na podstawie naszych określonych wcześniej potrzeb i oczekiwań. Określmy budżet zarówno prac remontowych jak i samej aranżacji łazienki. Jest to konieczne byśmy mieli świadomość na co możemy sobie pozwolić.

Kolejny krok to wybór stylu aranżacji łazienki. Czy ma to być styl nowoczesny, skandynawski, glamour a może klasyczny. Jest to ważne by podąć ta decyzje na tym etapie bo to dopiero pod nią możemy zabrać się za wybieranie wyposażenia i elementów dekoracyjnych jak płytki ceramiczne itp.

Projekt łazieki, łazienka nowoczesna, aranżacja w płytkach szarych białych i drewno, widok na wannę wolnostojącą i półki w ścianie

Wybierając kolorystykę i meble łazienkowe miejmy na uwadze metraż pomieszczenia. Jeśli mamy do czynienia z małą łazienką zdecydowanie postawmy na jasne barwy, lekkie , proste meble również w jasnym kolorze. Płytki ceramiczne niech będą duże, jednolite te z dekorem zostawmy jako element dekoracji. Wszystko to po to by optycznie powiększyć a nie obciążyć łazienkę. Umieśćmy w niej jak największe lustro i odpowiednie oświetlenie. Gra światłem jest w małych wnętrzach niezwykle potrzebna.

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)