Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt salonu - projekt wnętrza funkcjonalnego i nowoczesnego

Publikacja 2018-10-29 11:48:29
Kategorie Salony

Projekt salonu - czy warto inwestować w niego pieniądze ? to znaczy czy lepiej zdać sie na fachową pomoc projektanta wnętrz czy próbować urządzić nasz salon na własną rękę i własnymi siłami. Projektowanie wnętrza czy to całego mieszkania czy pojedynczego z pomieszczeń w nim się znajdujących wymaga dokładnego przemyślenia i podjęcia wielu decyzji z tym związanych. Głownie należy dobrze przeanalizować układ funkcjonalny jaki będzie najbardziej ergonomiczny i spełniający nasze potrzeby i oczekiwania względem wnętrza. Szczególnie w przypadku pomieszczeń małych, nieustawnych bądź mających spełniać więcej niż jedną funkcję warto skorzystać z usługi projektanta wnętrz. Tym bardziej , ze obecnie na rynku możemy zrobić to w prosty i przyjemny sposób w zasadzie nie wychodząc z domu . Jak? Możemy skorzystać z dostępnej w internecie usługi - projektowanie wnętrz online zarówno jeśli potrzebujemy pomocy w urządzeniu całego mieszkania jak i pojedynczego pomieszczenia jakim na przykład może być aranżacja salonu.

Projekt wnętrza salonu - inspiracje, pomysły i aranżacje

W swojej ofercie wykonujemy projekty salonu pod indywidualne zamówienie. Co to oznacza?Nasze wszystkie projekty wnętrz powstają w oparciu o sprecyzowane przez klienta : potrzeby, oczekiwania budżet oraz wymiary pomieszczenia. Co więcej klienta ma wpływ na aranżacje wnętrza jakie zamawia. W cenie zawarte jest do 3 wariantów projektu wraz ze specyfikacją i lista zakupów. Co należy przez to rozumieć? Nie wykonujemy od razu 3 projektów wnętrz, które wysyłamy do klienta a on nie ma już nic do powiedzenia. Po wykonaniu pierwszego wariantu przesyłamy go do klienta a on przedstawia nam swoje uwagi na podstawie których my wykonujemy drugi wariant tak samo jeśli zachodzi potrzeba odbywa się to z trzecim. Dzięki temu klient nie musi się obawiać , ze otrzyma projekty , które nie spełniają do końca jego wizji i których nie będzie w stanie wykorzystać. Na koniec zamawiający otrzymuje od nas listę użytych w projekcie materiałów ze wskazaniem przykładowych miejsc gdzie może je zakupić. Czyli wbrew pozorom zamawiając na przykład projekt wnętrza salonu oszczędzamy czas i pieniądze. Bo nie narażamy się na nieprzemyślane zakupy i nie tracimy czasu na bieganie po sklepach w poszukiwaniu najlepszej opcji.

Projekt salonu - jak funkcjonalnie i nowocześnie urządzić salon ?

Pomysłów i inspiracji na aranżacje salonu jest mnóstwo bez względu na to w jakim stylu zdecydujemy się go urządzić. Aby nasz salon spełnił nasze oczekiwania i sprawiał , że będziemy z przyjemnością w nim przebywać a jego użytkowanie będzie wygodne musi być urządzony zgodnie z naszym gustem i stylem życia. W artykule zamieściliśmy zdjęcia aranżacji nowoczesnego salonu z jadalnią. Wnętrze urządzone jest w jasnej kolorystyce beżu, dodatkiem drewna i turkusu.

Projekt salonu, projekt wnętrza nowoczesnego, w ciepłych kolorach , widok na salon i jadalnie, kominek, sufit podwieszany, stolik kawowy szklany, fotel w zieleni butelkowej

 

 

 

Podziel się