Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt Salonu z Aneksem Kuchennym o Powierzchni 30m2

Publikacja 2024-04-21 06:35:08
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Dzisiaj przybliżymy Wam nasz najnowszy projekt salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 30m2. Ten przestronny, nowoczesny i funkcjonalny projekt łączy w sobie elementy zarówno kuchni, jak i salonu, tworząc harmonijną i przyjemną przestrzeń do codziennego życia oraz relaksu.

Projekt Salonu z Aneksem Kuchennym o Powierzchni 30m2

Projekt Salonu z Aneksem Kuchennym o Powierzchni 30m2

Kuchnia w Kształcie U z Barkiem

Projekt kuchni opiera się na praktycznym układzie w kształcie litery U, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Fronty kuchenne w kolorze grafitowym doskonale komponują się z drewnianymi elementami, dodając ciepła i elegancji. Kuchnia wyposażona jest w okno, które zapewnia naturalne światło, co sprawia, że przestrzeń jest jasna i przyjazna.

Barkiem kuchenny to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie szybkie posiłki lub pragną mieć miejsce do nieformalnych spotkań. Został on zaprojektowany tak, aby pomieścić kilka krzeseł barowych, dzięki czemu jest idealny do porannej kawy lub wieczornych przekąsek.

Kuchnia w Kształcie listery U z Barkiem

Kuchnia w Kształcie listery  U z Barkiem

Salon z aneksem z Dużą Ilością Kwiatów

Salon w tym projekcie wyróżnia się obfitością roślin. Kwiaty i zieleń wprowadzają świeżość oraz poczucie spokoju do całej przestrzeni. Centralnym elementem salonu jest duży stół drewniany z beżowymi krzesłami. Nad stołem zawieszono szklane lampy w kształcie kul, które dodają nowoczesności i stylu.

Stół drewniany i krzesła beżowe

Stół drewniany i krzesła beżowe

W salonie znajduje się wygodny narożnik w kolorze butelkowej zieleni, na którym umieszczono beżowe poduszki dla dodatkowego komfortu. Przy narożniku znajduje się szaro-beżowy dywan, który wprowadza ciepło i miękkość do przestrzeni. Stoliki kawowe są okrągłe, z drewnianymi blatami i czarnymi metalowymi podstawami, co dodaje nowoczesnego akcentu.

narożnik w kolorze butelkowej zieleni w salonie z aneksem kuchennym

Narożnik w kolorze butelkowej zieleni w salonie z aneksem kuchennym

Oświetlenie LED i Elementy Dekoracyjne

Aby zapewnić odpowiednie oświetlenie, w całym salonie i aneksie kuchennym zamontowano oświetlenie LED przy suficie. To rozwiązanie zapewnia równomierne i przyjemne światło, które można dostosować do różnych nastrojów i okazji.

Ciekawym elementem dekoracyjnym jest cegła na ścianie RTV. Dodaje ona industrialnego charakteru i kontrastuje z miękkimi teksturami w innych częściach salonu. Na tej ścianie zamontowano również witrynę, która pełni funkcję zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną, umożliwiając przechowywanie i ekspozycję różnych przedmiotów.

Cegła na ścianie RTV, sufit podwieszany z listwą LED

Cegła na ścianie RTV, sufit podwieszany z listwą LED

Ten projekt salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 to połączenie funkcjonalności, nowoczesności i przytulności. Grafitowe fronty kuchenne i drewniane akcenty w kuchni, połączone z butelkową zielenią narożnika oraz obfitością kwiatów w salonie, tworzą harmonijną i atrakcyjną przestrzeń do życia. Dodając do tego oświetlenie LED i elementy dekoracyjne, takie jak cegła na ścianie RTV, otrzymujemy przestrzeń, która jest nie tylko piękna, ale także praktyczna i komfortowa.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga! Mamy nadzieję, że ten projekt zainspiruje Was do stworzenia własnej, wyjątkowej przestrzeni.

Podziel się