Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projektujemy pokój dzienny w bloku: aranżacja, zdjęcia

Publikacja 2019-03-06 10:41:36
Kategorie Mieszkanie

Pokoje dzienne w bloku bardzo często pełnią wiele funkcji na raz. Jednocześnie pełnią funkcję sypialni, salonu, jadalni a czasem też i domowego biura. Na bardzo często nie dużym metrażu musimy pomieścić wiele istotnych rzeczy. Urządzenie pokoju dziennego może stanowić prawdziwe wyzwanie aranżacyjne. Aranżacja pokoju dziennego musi być dokładnie przemyślana. Koniecznie na wstępie sprecyzujmy nasze oczekiwania i potrzeby. Co ma znaleźć się w pokoju, z czego jesteśmy w stanie zrezygnować. Ustalmy priorytety. Kiedy już wiemy czego potrzebujemy musimy dobrze przemyśleć jak zaplanować wnętrze, jaki układ funkcjonalny będzie dla niego najlepszy biorąc pod uwagę nasze potrzeby. W kolejnym kroku zdecydować się na styl aranżacji wnętrza. Wybór mamy szeroki od stylu klasycznego, przez nowoczesny, skandynawski, prowansalski po glamour czy industrialny. Nie kierujmy się modą , panującymi trendami a tym co nam najbardziej odpowiada. Tym w jakim wnętrzu czujemy się najlepiej.

Projektowanie pokoju dziennego

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dzienny możesz skorzystać z naszych usług na projektowanie pokoju dziennego. W cenie otrzymasz do trzech wariantów projektu, specyfikację materiałową wraz z lista zakupów i sklepów. Nasze projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o przesłane wymiary, oczekiwania i wskazany budżet. Z nami masz wpływ na powstający projekt pokoju dziennego. Bierzesz czynny udział w procesie aranżacyjnym. Nie trzymujesz od razu trzech projektów. Każdy powstaje na podstawie Twoich potrzeb i oczekiwań, uwag. Na naszym blogu znajdziesz również zdjęcia , artykułu dotyczące projektowania i aranżacji wnętrz. Stanowić mogą one inspirację

Pokój dzienny, aranżacja pokoju w bloku

Pokój dzienny w bloku – jak urządzić funkcjonalnie i stylowo

W artykule zamieszczone zostały zdjęcia pokoju dziennego w bloku. Znajduje się w nim sofa, stolik kawowy, szafka RTV, komoda oraz stół z krzesłami. Pokój dzienny urządzony jest w stylu nowoczesnym z elementami glamour. Kolorystyka wnętrza to szarości, biel czerń oraz dodatek miodowego i niebieskiego. Elementami stylu glamour jest zastosowana tapeta na ścianie RTV oraz oświetlenie. Na ścianie za sofa znajdują się drewniane lamele oraz półki. W pomieszczeniu znajduje się również podwieszany sufit. Wnętrze jest jasne, funkcjonalne i przytulne.

Projektujemy pokój dzienny w bloku: aranżacja, zdjęcia

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)