Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekty wnętrz: Aranżacja domu 255 m2, styl nowoczesny

Publikacja 2019-04-15 11:26:02
Kategorie Mieszkanie

Projekty wnętrz wykonywane są w oparciu o potrzeby i preferencje klientów jak również o ich możliwości finansowe. Bez względu na to czy projektowane wnętrze ma 40 m2 czy 255 m2 projekt wnętrza musi być dopasowany do mieszkańców, ich stylu życia. Projektowanie wnętrz cieszy się co raz większym uznaniem i zainteresowaniem. Mamy dziś większą świadomość. Chcemy mieszkać wygodnie i w dobrze zaaranżowanym wnętrzu. Aranżacja małego mieszkania czy aranżacja wnętrza domu o dużej powierzchni sprawić nam może nie jeden problem. Dotyczy to samego układu funkcjonalnego jak i wystroju wnętrza. Jedną z decyzji jaką musimy podjąć projektując wnętrze domu czy mieszkania jest wybór stylu w jakim ma być wykonana aranżacja wnętrz. Pole wyboru mamy szerokie od stylu klasycznego przez skandynawski, prowansalski, industrialny, glamour po nowoczesny. To oczywiście nie wszystkie możliwości. Decydując o wyborze stylu aranżacji wnętrza warto dokonać go w oparciu nie o panująca modę czy trendy ale o nasze wewnętrzne potrzeby estetyczne. O to w jakim wnętrzu to my czujemy się dobrze. Nic nam po modnym wnętrzu jeśli zwyczajnie będziemy się w nim męczyć.

Aranżacja wnętrza domu w stylu nowoczesnym: biel, szarość, drewno

Nowoczesny dom czy dom urządzony w stylu nowoczesnym czym się wyraża? Czym jest styl nowoczesny? Ma zapewne wielu swoich zwolenników bo nadal jest jednym z najczęściej wybieranych stylów w jakim chcemy urządzać swoje mieszkania i domy. Ma również przeciwników. Dla jednych styl nowoczesny to kwintesencja elegancji, harmonii i funkcjonalności. Dla innych wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym są zbyt zimne, surowe. Nowoczesne wnętrza to wnętrza funkcjonalne, uporządkowane, minimalistyczne. Materiały jakie lubi to: szkło, metal, beton, drewno. Kolory mile widziane w nowoczesnych wnętrzach to biel, szarości, czerń, beże. Oczywiście nie musimy rezygnować z dodatku wyrazistego kolor jednak pojawiać się on powinien w niewielkich dodatkach. W artykule zamieściliśmy zdjęcia aranżacji domu w stylu nowoczesnym o powierzchni 255 m2. Jest to projekt wnętrza domu wykonany pod indywidualne zamówienie. Założeniem klientów była aranżacja wnętrza domu w kolorach biel, szarość z dodatkiem zimnego drewna.

Salon z kuchnią i jadalnią: nowoczesne wnętrze

Salon z kuchnią i jadalnią zajmują dużą powierzchnie. Na środku pomieszczenia znajduje się nowoczesny kominek i pomieszczenie gospodarcze. Obłożone zostały betonem architektonicznym. Salon to szare sofy, nowoczesny stolik kawowy, szafka RTV. Na ścianie telewizyjnej zaaranżowane są lamele drewniane. Jadalnia to duży rozkładany stół z krzesłami i ściana z karton gipsu z półkami i szafki przeszklone na zastawę stołową. Projekt kuchni to meble zaprojektowane na wymiar do wykonania przez stolarza. Szafki kuchenne są w kolorze białym, blat drewniany. Na wyspie pojawiają się dodatkowo nowoczesne lamele w kolorze grafitowym. Aranżacja salonu z kuchnią i jadalnią to również nowoczesne oświetlenie, dodatki. Na całości wnętrza na podłodze znajdują się duże płytki w kolorze białym z dodatkiem szarości.

Projekt salon z kuchnią i jadalnią, aranżacja nowoczesnego wnętrza, nowoczesna aranżacja ściany w drewnie, kominek, beton

Salon, kuchnia i jadalnia, projekt nowoczesnego wnętrza, sufit podwieszany w całym wnętrzu, pólki w ścianie, nowoczesny kominek, trzy sofy w salonie

Hol, przedpokój w stylu nowoczesnym

Nowoczesny hol w domu powinien być funkcjonalnie urządzony. I tak właśnie jest w prezentowanej aranżacji holu. Hol składa się z dwóch części. Pierwsza wejściowa to pojemna szafa a naprzeciwko niej siedzisko z zabudowa. Druga cześć to również duża szafa z przesuwnymi drzwiami zabudowana pod sam sufit. Przedpokój na górze nawiązuje kolorystyką to całości aranżacji jak i do holu. Pojawia się tu biel, grafit i dodatek drewna w postaci lameli drewnianych. Na ścianie znalazło się miejsce na rodzinne zdjęcia.

Projekt holu, przedpokoju, aranżacja w stylu nowoczesnym, wnętrze w kolorze biały, szarym dodatek drewna, schody drewniane

Projekt holu, przedpokoju w stylu nowoczesnym, wnętrze w kolorze biały, szary, drewno

Pokój młodzieżowy dla nastolatki: styl nowoczesny

Pokój młodzieżowy to już nie pokój dziecka ale również nie pokój dla dorosłej osoby. Projekt pokoju dla nastolatki został wykonany w oparciu o preferencje. Biel i szarość, taka miała być kolorystyka wnętrza pokoju młodzieżowego. Znajdują się w nim białe meble zaprojektowane na wymiar, regały na książki, szafka RTV połączona z biurkiem oraz łóżko z pikowanym zagłówkiem. Na podłodze znajdują się panele drewnopodobne. Na scianie telewizyjnej tapeta szaro – biała.

Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki, aranżacja w styl nowoczesnym, tapet ana ścianie zygzaki biało szare

Pokój młodzieżowy dla nastolatka:

Aranżacja pokoju dla nastolatka wykonana została w kolorystyce nawiązującej do całego wnętrza domu. Pojawiają się białe meble, drewno oraz szarości. W pokoju młodzieżowym znajduje sie garderoba. Znajduje się w nim biurko z zabudową RTV, łóżko z tapicerowanym oparciem,

Projekt pokoju młodzieżowego dla chłopca, aranżacja wnętrza w stylu nowoczesnym, biurko pod oknem

Pokój gościnny

Pokój dla gości czy inaczej pokój gościnny również nawiązuje wystrojem do całości. Szara rozkładana sofa, białe meble RTV , stolik kawowy. Na podłodze znajdują się panele drewniane, ściany są w kolorze szarym pojawiają się również drewniane lamele oraz podwieszany sufit z oświetleniem.

Projekt pokoju gościnnego, aranżacja nowoczesna, sofa, stoli kawowy IKEA, dywan szary

Łazienka w stylu nowoczesnym

W projektowanym domu znajdują się trzy łazienki. Każda łazienka urządzona w stylu nowoczesnym. W głównej łazience znajduje się wanna narożna z hydromasażem, dwie umywalki, wc. W drugiej łazience wanna wolnostojąca, prysznic, dwie umywalki, wc. Trzecia łazienka najmniejsza to prysznic, umywalka i wc. Aranżacje łazienek nawiązują do całości wystroju wnętrza domu.

Projekt łazienki, aranżacja w stylu nowoczesnym, łazienka z wanną wolnostojącą i prysznicem

Projekt łazienki, aranżacja wnętrza w stylu nowoczesnym, łazienka z prysznicem

Sypialnia: projekt wnętrza, styl nowoczesny

Sypialnia rodziców w której znajduje się również garderoba to również aranżacja w stylu nowoczesnym. Projekt sypialni jak w przypadku pozostałych pomieszczeń to biel, szarość i zimne drewno. Znajduje się w niej duże łóżko z szafkami nocnymi za którym zaprojektowane jest drewno, toaletka i wspomniana garderoba. Aranżacja sypialni jest funkcjonalna, przytulna pomimo swojego nowoczesnego wyglądu.

Sypialnia: projekt wnętrza, styl nowoczesny, duże łózko, drewno na ścianie, toaletka, garderoba w sypialni, sciana przeszklona

Nowoczesne wnętrze, projekt sypialni, zagłowek tapicerowany za łózkiem, duże obrazy na ścianie z łózkiem

Nowoczesny pokój rekreacyjny i siłownia w domu

W projektowanym domu znajdują się również mała siłownia oraz pokój rekreacyjny. W pokoju rekreacyjnym , który znajduje się na dole znajduje się barek i stół bilardowy. W siłowni jest miejsce na rower ora bieżnie i mate do ćwiczeń.

Projekt nowoczesnego pokoju rekreacyjnego i siłowni w domu

Projekt siłowni, sufit podwieszany, oświetlenie liniowe

Projekty wnętrz pod indywidualne zamówienie

Zaprezentowana aranżacja wnętrza domu może stanowić inspiracje na to jak urządzić wnętrze domu w stylu nowoczesnym. Jednak możliwości, sposobów i pomysłów na nowocześnie urządzony dom czy mieszkanie jest mnóstwo. Zapraszamy na nasz blog gdzie znajdziesz więcej zdjęć, aranżacji wnętrz w różnych stylach i w różnym przedziale cenowym. Możesz również skorzystać z naszych usług. Wykonujemy projekty wnętrz online. Możesz zamówić projekt mieszkania, projekt wnętrza domu ale również projekt wybranego przez siebie wnętrza. Każde z naszych aranżacji wykonujemy pod indywidualne zamówienie. W oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na projektowanie wnętrz online.

Projekty wnętrz: Aranżacja domu 255 m2, styl nowoczesny

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)