Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Urządzamy mieszkania: salon, kuchnia, jadalnia i hol

Publikacja 2019-03-26 11:49:25
Kategorie Mieszkanie

Mieszkania bez względu na to czy są małe czy duże mogą być urządzone funkcjonalnie i pięknie. Aranżacja mieszkania musi być dobrze przemyślana, oparta na naszych potrzebach i gustach. Urządzenie mieszkania choć stwarza nam wiele trudności daje też dużo radości i satysfakcji. Zwłaszcza jeśli efekt końcowy aranżacji mieszkania spełni nasz oczekiwania. Decydując się na metamorfozę mieszkania lub tez kiedy urządzamy mieszkania od podstaw elementem , który znacznie nam umili to zadanie będzie dobrze wykonany projekt mieszkania. Możemy pokusić się niego sami lub tez zwrócić o pomoc do projektanta wnętrz. Dziś zrobimy to nawet przez internet. Nie wychodząc z domu możemy skorzystać usług na projekty mieszkań online. To wygodny, przyjemny sposób na to by cieszyć się dobrze zagospodarowanym i stylowo urządzonym wnętrzem mieszkania. Głównymi wnętrzami i tymi najbardziej reprezentacyjnymi w naszych mieszkaniach są salony lub salony z kuchnią, jadalnie i hol. Warto więc na etapie ich planowania pomyśleć już o ich funkcjonalności i stylu.

Urządzamy mieszkanie: salon z kuchnią, jadalnia i hol

Kiedy urządzamy mieszkanie czeka nas podjęcie wielu istotnych decyzji. Do najważniejszych należą: funkcjonalne rozplanowanie wnętrza mieszkania oraz wybór stylu aranżacji w jakim chcemy nasze mieszkanie urządzić. Te decyzje poprzedzić musi precyzyjne określenie potrzeb domowników związanych z każdym z pomieszczeń. To bardzo ważne byśmy w efekcie końcowym czuli się komfortowo w naszym wnętrzu. Połączenie wnętrz takie jak salon z kuchnią dziś jest już niemal standardem. Zamknięta kuchnia dziś jest rzadkością jeśli mamy wpływ na to jaka mieć możemy. Co raz częściej również otwieramy nasze wnętrza czyniąc je bardziej przestronnymi jeszcze bardziej poprzez połączenie takie jak salony z jadalnią, salony z kuchnią i jadalnią a nawet salon i kuchnia z jadalnią i holem. Im mniej podziałów i zamkniętych przestrzeni tym lepiej. Kiedyś jadalnia była w oddzielnym pomieszczeniu, dziś stanowi całość w aranżacji salonu z kuchnią.

Urządzamy mieszkania: salon, kuchnia, jadalnia i hol

Aranżacja salonu z kuchnią, jadalnią i holem

Na zdjęciach zamieszczonych w artykule przedstawiono aranżacje salonu z kuchnią, jadalnią i holem w stylu nowoczesnym. Wykonany pod indywidualne zamówienie projekt wnętrza salonu z kuchnią i holem powstał w oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe naszych klientów. Aranżacja wnętrza wykonana została w kolorystyce biel szarość i czerń. Kuchnie od salonu oddziela umownie duża wyspa z barkiem. Od strony kuchni na wyspie umieszczona jest płyta grzewcza z nowoczesnym czarnym okapem. W kuchni znajdują się meble wykonywane na wymiar w kolorze grafitowym z białym blatem. Dalej jest jadalnia a w niej duży rozkładany biały stół z czarnymi krzesłami i nowoczesnym czarnym oświetleniem. Aranżacja salonu to duży szary narożnik, nowoczesny biało szary stolik kawowy, komoda oraz szafka RTV. Wnętrze salonu z jadalnią wzbogacają i nadają charakteru lamele drewniane oraz beton na ścianie RTV. We wnętrzu zastosowane zostały podwieszane sufity, na podłodze znajdują się duże płytki. Salony i kuchnie z holem możemy urządzić na wiele sposobów. Wszystko zależy od tego jakie mamy potrzeby, w jakim wnętrzu czujemy się najlepiej. Jeśli nie wiesz jak urządzić wnętrze mieszkania skorzystaj z naszej pomocy i zapoznaj się z nasza oferta projektowania wnętrz online.

Aranżacja salonu z kuchnią, jadalnią i hol

Salon z kuchnią, jadalnią i hol

Wnętrze mieszkania salonu z jadalnią, kuchnią i hol

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)