Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysł na mieszkanie 90m2

Publikacja 2019-08-05 12:29:22
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Aranżacja mieszkania wiąże się z podjęciem wielu kluczowych decyzji , które będą rzutowały na ostateczny efekt. Mieszkanie powinno być dopasowane do jego mieszkańców, ich stylu życia. By tak się stało potrzebne będą projekty wnętrz mieszkania. Powinniśmy czuć się w mieszkaniu komfortowo i tu istotny będzie układ funkcjonalny wnętrz. Aranżacja mieszkania powinna sprawiać, że będziemy z przyjemnością spędzać w nim czas dlatego oparta powinna być na sprecyzowanych oczekiwaniach i potrzebach.

Choć urządzanie mieszkania to proces nie łatwy to i niezwykle przyjemny oczywiście jeżeli wszystko przeprowadzimy w oparciu o kilka ważnych zasad, dobry plan i krok po kroku, we właściwej kolejności. Istotne jest ergonomiczne rozplanowanie wnętrz, znalezienie dla każdego z nich najlepszego układu funkcjonalnego odpowiadającego na potrzeby. Z punktu widzenia wystroju mieszkania istotny jest wybór stylu aranżacji na jaki się zdecydujemy oraz wyposażenie, elementy dekoracyjne, kolorystyka dodatki spójne i nawiązujące do całości.

W artykule przedstawiamy zdjęcia, projekty wnętrz mieszkania 90 m2 dla czteroosobowej rodziny. wykonane pod indywidualne zamówienie.

Aranżacja mieszkania w stylu nowoczesnym 

Aranżacja mieszkania została wykonana w stylu nowoczesnym. Przewodnia kolorystyka mieszkania to biel, szarość i drewno. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią otwartego na hol, dwóch pokoi dziecięcych, sypialni oraz łazienki i garderoby.

Salon z aneksem kuchennym i hol 

Salon z aneksem kuchennym otwarty jest na hol. Domownikom zależało na jak najbardziej otwartej przestrzeni. W salonie została zaprojektowana podświetlana ściana RTV z kominkiem, dwie wygodne duże sofy, duży nowoczesny stolik kawowy ponieważ rodzina dużo czasu spędza na wspólnym oglądaniu telewizji. W aneksie kuchennym zaprojektowane zostały meble na wymiar, zabudowa w kształcie litery L z małą wyspą oraz stół z krzesłami i oświetleniem. Meble kuchenne są w kolorze drewna i bieli. Na ścianach znajduje się szarość a na podłodze drewniane panele winylowe na całej powierzchni by optycznie jej nie oddzielać. Przy wejściu znajduje się niewielka garderoba. Salon z aneksem jest jasny, przestronny, elegancki a jednocześnie nie brakuje w nim przytulności.

Salon z aneksem kuchennym i hol, dwie wygodne duże sofy, duży nowoczesny stolik kawowy

Aranżacja pokoju dziecięcego: pokój dla dziewczynki i pokój dla chłopca 

Pokoje dziecięce zostały zaprojektowane dla 3 letniej dziewczynki i 6 letniego chłopca. Pokój dla dziewczynki zaprojektowany został w kolorach białym i pastelach: miętowym i pudrowym różu. Znajdują się w nim białe meble:łóżko w kształcie domku,regały na przechowywanie, biurko oraz szafa. Na jednej ze ścian w kolorze pudrowego różu znajduje się farba tablicowa w kształcie kredek. Pozostałe ściany zostały pokryte tapeta w miętowe gwiazdki. Pokój dla chłopca to aranżacja wnętrza w szarości bieli z dodatkiem koloru żółtego i zielonego. Znajdują się w nim łóżko na antresoli a pod nim sofa i regał, szafa, biurko oraz regały do przechowywania. Na ścianie z łóżkiem znajduje się delikatna, dekoracyjna tapeta oraz miejsce na zdjęcia.

Aranżacja pokoju dziecięcego pokój dla dziewczynki, łóżko domek, ściana tablicowa, dekoracyjna

Aranżacja pokoju dziecięcego pokój dla chłopca, łóżko na antresoli, sofa pod antresolą, regał i szafa białą, żółta poduszka

Aranżacja łazienki - biel, drewno 

Aranżacja łazienki została wykonana w kolorze białym, szarym z dodatkiem drewna. W łazience zaprojektowano wannę z parawanem, wc z zabudową przeznaczoną na przechowywanie, pralkę oraz szafkę z umywalką i dużym lustrem. Wnętrze łazienki jest jasne, eleganckie , ocieplone przez drewno. Całości dopełnia nowoczesne oświetlenie. Zarówno na ścianach jak i podłodze znajdują się duże płytki.

Aranżacja łazienki - biel, drewno

Sypialnia- aranżacja wnętrza: biel, szarość, drewno 

Sypialnia zaprojektowana została w kolorach przewodnich całego mieszkania: biel, szarość i drewno. W sypialni zaprojektowane zostało nowoczesne łóżko kontynentalne z wysokim obiciem i panelem drewnianym, szafki nocne nad którymi znajduje się nowoczesne oświetlenie, toaletka oraz duże szafy. Dodatkowymi kolorami jakie się pojawiają w dodatkach jest granatowy i miodowy. Ściany są szare a na podłodze znajdują się panele winylowe w kolorze drewna.

Sypialnia- aranżacja wnętrza: biel, szarość, drewno

Projekty wnętrz mieszkań dopasowane do potrzeb i oczekiwań 

Na naszym blogu znajdują się artykuły o tematyce urządzania wnętrz. Znajdziesz również mnóstwo zdjęć projektów wnętrz w różnych stylach które stanowić mogą inspirację. Jeśli nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Brakuje Ci pomysłu lub nie wiesz jak połączyć swoje oczekiwania w sensowna całość skorzystaj z naszej oferty i zamów projekt mieszkania, który wykonamy pod Twoje indywidualne potrzeby, możliwości i oczekiwania. W cenie projektu mieszkania otrzymasz do 3 wariantów projektu, które powstają z Twoim udziałem oraz specyfikację materiałów z listą zakupów i sklepów.

Projekty wnętrz: aranżacja mieszkania 90 m2, podświetlana ściana RTV z kominkiem

Podziel się