Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Rozwiązanie na małe mieszkanie z salonem z aneksem kuchennym

Publikacja 2019-03-25 11:29:45
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Małe mieszkanie urządzić musimy z głową. Aranżacja małego mieszkania może być trudna ale nie jest niemożliwa. Bardzo ważne będzie funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Mądre i sprytne jej wykorzystanie. Dlatego zapewne przyda nam się dobry projekt wnętrza mieszkania. Urządzenie małego mieszkania musi poprzedzić precyzyjne określenie potrzeb związanych z każdym z pomieszczeń. W małym mieszkaniu salon spełnia kilka funkcji. Często jest to jednocześnie pokój dzienny, sypialnia a nawet i miejsce pracy. Zwykle też jeśli mamy małe mieszkanie w bloku to decydujemy się na aneks kuchenny w salonie. W małym mieszkaniusalon z aneksem kuchennymbędzie praktycznym i ciekawym rozwiązaniem. Szczególnie , że co raz częściej odchodzi się dziś od zamkniętych , małych kuchni. Stawiając na przestronne , otwarte pomieszczenia. Salon i aneks kuchenny to często sposób na zyskanie dodatkowego pomieszczenia w małym mieszkaniu. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób , które nie spędzają w kuchni zbyt wiele czasu. Urządzając salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy.

Małe mieszkanie: aneks kuchenny w salonie

Po pierwsze musimy pamiętać , że tak jak w przypadku kiedy mamy salon z kuchnią wnętrze musi być utrzymane spójnie stylistycznie. Na etapie planowania dobrze zaplanujmy aneks kuchenny, który powinien spełniać te same funkcje co tradycyjna kuchnia. Dobrze rozplanujmy jego układ funkcjonalny. To znaczy , gdzie ma znaleźć się lodówka, kuchenka, płyta grzewcza, piekarnik, zlewozmywak. Pomyślmy również o blacie roboczym i miejscu do przechowywania. Musimy podjąć również decyzję czy chcemy by salon i aneks kuchenny stanowiły jedność aranżacyjną czy jednak w jakiś sposób były wizualnie oddzielone od siebie. Jeśli wybieramy druga opcję , możemy to zrobić przykładowo za pomocą zastosowania dwóch rodzajów podłóg, sufit lub postawienie stołu czy barku, wyspy. Granice wyznaczyć może również zastosowanie innego koloru ścian. Jeśli mamy mały aneks kuchenny w salonie najlepiej sprawdzą się w nim sprzęty w zabudowie, nie będą się tak rzucać w oczy. Unikajmy również ciemnych kolorów mebli oraz otwartych szafek, półek.

Małe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym

Aranżacja salonu z aneksem kuchennym

Na zdjęciach w artykule przedstawiliśmy aranżacje salonu z aneksem kuchennym. To wykonany pod indywidualne zamówienie projekt wnętrza salonu z aneksem kuchennym. Powstał w oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe klientów. Wnętrze utrzymane jest w kolorystyce bieli, szarości i ciepłego drewna. Całości dopełnia oświetlenie. Granice dzielące salon i aneks kuchenny wyznacza podłoga. W części kuchni są to płytki a w części wypoczynkowej panele drewniane. Aranżacja salonu z aneksem kuchennym wykonana została w stylu skandynawskim. Wnętrze jest ciepłe, jasne i przytulne. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z aneksem kuchennym zapraszamy na naszego bloga gdzie znajdują się zdjęcia salonu z aneksem kuchennym, zdjęcia salonu z kuchnią mogące być inspiracją. Możesz również skorzystać z naszych usług i zamówić projekt salonu z aneksem kuchennym online. Nasza oferta to zarówno projekty mieszkań, projekty domów jak i pojedynczych wnętrz mieszkalnych. W cenie jest do trzech wariantów projektu wraz ze specyfikacją materiałową oraz listą zakupów i sklepów. Bierzesz czynny udział w procesie projektowania Twojego wymarzonego wnętrza.

Aranżacja salonu z aneksem kuchennym

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)