Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon, kuchnia, jadalnia na poddaszu, wnętrze ze skosami.

Publikacja 2021-10-07 10:04:33
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Urządzenie salonu z kuchnią i jadalnią sprawia trudności tym większe jeżeli mamy do aranżacji salon z kuchnią i jadalnią na poddaszu ze skosami. Odpowiednie zagospodarowanie takiego wnętrza pod względem funkcjonalnym jak i wystroju jest niezwykle istotne.

Aranżacja poddasza powinna być dopasowana do potrzeb i oczekiwań domowników. Powinna być praktyczna w codziennym użytkowaniu. W większości na poddaszu zlokalizowane są sypialnie, pokoje dziecięce, domowe biura czy garderoby ale nie tylko. Na poddaszu również często zagospodarowujemy na salon, kuchnie i jadalnie.

Nie wiesz jak urządzić salon, kuchnie i jadalnie na poddaszu ze skosami. Zobacz projekt wnętrza w stylu nowoczesnym.

Jak urządzić wnętrze ze skosami na poddaszu ? 

Jak urządzić wnętrze ze skosami? Jak urządzić poddasze by wykorzystać najlepiej dostępną przestrzeń? Aranżacja poddasza ze skosami wymaga dobrego planu, przemyślanych rozwiązań. Zagospodarowanie funkcjonalnie wnętrza pod skosami, nie jest łatwe ale nie niemożliwe. We wnętrzach na poddaszu istotne jest dobre oświetlenie oraz zastosowana kolorystyka wnętrza. Musimy zadbać o optyczne powiększenie przestrzeni. Skosy wymagają odpowiedniego dobrania kolorów. Sprawdzą się beże, pastele, szarości i oczywiście biel. Musimy również w sposób przemyślany ustawić meble wykorzystując w najlepszy możliwy sposób dostępną przestrzeń szczególnie pod skosami.

Szukasz pomysłu na to jak urządzić salon z kuchnią i jadalnia ze skosami? Potrzebujesz inspiracji na aranżacje wnętrza na poddaszu? Zobacz aranżacje salonu z kuchnią i jadalnią na poddaszu w stylu nowoczesnym w kolorach biały, szary, drewno.

Jak urządzić wnętrze ze skosami na poddaszu ?

Salon, kuchnia i jadalnia na poddaszu. Aranżacja wnętrza ze skosami 

Salon z kuchnią i jadalnią na poddaszu został zaprojektowany pod indywidualne zamówienie pod oczekiwania i możliwości finansowe Inwestora. Wnętrze ze skosami zostało urządzone w stylu nowoczesnym w jasnej kolorystyce. Szarość, biel i drewno przełamane zostało dodatkiem koloru czarnego.

Meble kuchenne zaprojektowane zostały na wymiar w kształcie litery U. Szafki kuchenne są w kolorze białym i drewnie podobnie jak blat. W kuchni jest również blat w kolorze szarym pełniącym funkcje barku przy którym są hokery. Na podłodze w kuchni zastosowano szare płytki. W salonie z jadalnią zaprojektowany został duży stół drewniany z białą podstawą oraz białe krzesła z drewnianą oprawą. Nad stołem znajdują się nowoczesne duże białe lampy. W części wypoczynkowej pod skosami zaprojektowane zostały narożnik w kolorze szarym, rozkładany stolik kawowy oraz szafka RTV. Na ścianie telewizyjnej zaaranżowane zostały lamele drewniane. Na ścianie za stołem pojawiła się galeria obrazów. Na podłodze w salonie z jadalnią są panele podłogowe w kolorze ciepłego drewna.

Aranżacja wnętrza na poddaszu potrafi spędzić sen z powiek. Jeśli nie wiesz jak urządzić swoje wnętrza i potrzebujesz pomocy w urządzeniu salonu z kuchnia i jadalnią zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie salonu z kuchnia i jadalnią.

Salon, jadalnia na poddaszu, skosy

Salon, kuchnia, jadalnia na poddaszu, wnętrze ze skosami.

Kuchnia na poddaszu, skosy

Podziel się