Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z aneksem kuchennym 25m2. Projekt, aranżacja, wystrój wnętrz

Publikacja 2022-04-28 05:46:04
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Salon z aneksem kuchennym to rozwiązanie, które szczególnie w niewielkich mieszkaniach cieszy sie dużą popularnością. Takie rozwiązanie to otwarta przestrzeń nadająca wnętrzu optycznego powiększenia. Aneks kuchenny w salonie jest świetną alternatywną dla ciasnych, ciemnych, małych, kuchni. A połączona strefa dzienna salonu i kuchni zwiększa możliwości aranżacyjne. Oczywiście poza niekwestionowanymi zaletami salon z aneksem kuchennym ma też swoje wady. Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu ma swoich zwolenników i przeciwników.

Zastanawiasz się jak urządzić salon z aneksem kuchennym funkcjonalnie i nowocześnie?Zainspiruj się, zobacz jak wykonaliśmy projekt wnętrz, jak urządziliśmy salon z aneksem kuchennym 25m2. Zobacz nasz pomysł na aranżacje i wystrój wnętrz.

Salon z aneksem kuchennym 25m2. Projekt, aranżacja, wystrój wnętrz

Salon z aneksem kuchennym 25m2. Projekt wnętrz salonu z kuchnią 

Projekt salonu z aneksem kuchennym wykonany został pod określone oczekiwania i możliwości naszej Klientki. Wnętrze salonu z aneksem kuchennym użytkowane będzie przez dwie dorosłe osoby – rodziców. Oczekiwania jakie otrzymaliśmy odnośnie wystroju i aranżacji wnętrza salonu i kuchni były następujące:

-jasno, przytulnie, domowo

-meble gotowe (oprócz kuchni)

-jasne kolory

- jasne drewno

-mile widziany barek, wyspa

Projekt salonu z aneksem kuchennym widok na salon, plakaty na ścianie, stolik kawowy drewniany z biała podstawą, dywan bezowy, sofa beżowa

Salon z aneksem, widok na sciane TV, szafka rtv biała

Aranżacja i wystrój wnętrza salonu z aneksem kuchennym 25m2 

Salon z aneksem kuchennym ze skosami o powierzchni 25m2 został zaprojektowany w jasnej kolorystyce optycznie powiększającej wnętrze salonu i kuchni. Aranżacja salonu z aneksem kuchennym opiera się na kolorach białym, beżu, jasnym drewnie. Meble kuchenne w aneksie zaprojektowane zostały na wymiar w kolorze białym z drewnianym blatem. Z uwagi na niewielką ilość blatu roboczego w aneksie zaplanowana została niewielka wyspa połączona ze stołem i krzesłami od strony salonu. W części wypoczynkowej zaaranżowana została sofa, stolik kawowy oraz podwieszana szafka RTV. Z uwagi na niewielki metraż i występujące w pomieszczeniu skosy ściany są w jasnym, delikatnym kolorze a żeby dodatkowo nie dzielić optycznie przestrzeni i nie pomniejszać jej na podłodze zaproponowane zostały jednolite panele drewnopodobne zarówno w aneksie jak i salonie. Wystrój salonu z aneksem kuchennym podkreślają wiklinowe dodatki w postaci oświetlenia oraz galeria nowoczesnych plakatów.

Szukasz innego rozwiązania dla swojego salonu z aneksem kuchennym? Zajrzyj na nasz blog gdzie znajdziesz inspiracje, projekty salonu z kuchnią w różnych stylach i o różnym metrażu. A jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu salonu i kuchni zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie wnętrz salonu z kuchnią.

Aranżacja i wystrój wnętrza salonu z aneksem kuchennym 25m2

Potrzebujesz projekt salonu z aneksem 25m2 ? - zobacz cenę projektu https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/salon-z-kuchnia-funkcjonalne-i-niebanalne-wnetrza

Podziel się