Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z aneksem kuchennym 28m2. Kuchnia z salonem w bloku

Publikacja 2022-03-14 09:56:09
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią to serce każdego mieszkania i domu. Dziś co raz chętniej otwieramy kuchnie na salon w naszych domach a w mieszkaniach bardzo często decydujemy się na rozwiązanie jakim jest salon z aneksem kuchennym. Jak urządzić salon z aneksem kuchennym w bloku? Na jaki wystrój wnętrza postawić? Jak zachować spójność stylistyczną? Jakie meble, dekoracje i dodatki wybrać do wystroju wnętrza? Szukasz pomysłu na salon z aneksem kuchennym? Zobacz nasz pomysł na aranżacje wnętrz salonu z kuchnią w bloku 28m2.

Salon z aneksem kuchennym 28m2. Kuchnia z salonem w bloku

Salon z aneksem kuchennym 28m2. Aranżacja salonu z kuchnią w bloku 

Salon z aneksem kuchennym zaprojektowany został pod indywidualne zamówienie pod określone oczekiwania i potrzeby a także możliwości finansowe Inwestorów. Projekt salonu z aneksem kuchennym to cześć projektu całego mieszkania wykonanego dla naszych Klientów. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnie 28m2. Wytyczne do wykonania aranżacji wnętrza jakie zostały nam przekazane to styl nowoczesny, minimalistyczny bez zbędnych ozdób. Aranżacja aneksu kuchennego i aranżacja salonu spójne stylistycznie w kolorystyce szarości, antracytu, drewna. W aneksie kuchennym przewidziane miało być miejsce do przechowywania żywności, naczyń, zabudowana lodówka wolnostojąca, zmywarka i piekarnik w zabudowie, W salonie swoje miejsce znaleźć miały: podświetlona strefa telewizyjna, narożnik z funkcją spania oraz rozkładany stół na co dzień dla czterech osób, okazjonalnie dla ośmiu – dziesięciu.

Salon z aneksem kuchennym 28m2. Aranżacja salonu z kuchnią w bloku, kuchnia czarna z drewnem, szafki rtV grafitowe z drewnem, drewno na ścianie, stoliki kawowe czarne z drewnem, stół drewniany blat, czarne nogi, spoty na szynie na suficie, dywan szary, czarny, kwiaty na ścianie

Salon z aneksem, widok na salon, sofa narożna szara, poduszki żółte, szare, duży obraz na ścianie za sofą

Pomysł na aneks kuchenny w salonie w bloku 

Aneks kuchenny w salonie zaprojektowany został w kolorze antracytu i drewna. Zabudowa mebli kuchennych wykonana została w kształcie litery L. Projekt aneksu kuchennego w salonie rozpoczyna wolnostojąca zabudowana lodówka, ciąg szafek dolnych ze zlewem, zmywarką i płytą grzewczą oraz górnymi szafkami zabudowanymi pod sam sufit, a pod oknem szafki dolne szafki z blatem roboczym zakończone wysoką zabudową z piekarnikiem i mikrofalówką. Salon z aneksem kuchennym rozdziela ścianka działowa , która od strony kuchni zagospodarowana jest poprzez otwarte półki do przechowywania a od strony salonu stanowi ścianę medialną.

aneks kuchenny w salonie w bloku

Salon połączony z aneksem kuchennym w bloku 

Aranżacja salonu wykonana została spójnie stylistycznie z aranżacją aneksu kuchennego czyli nowocześnie w kolorach szarości, antracytu i drewnie. Salon podzielony został na dwie strefy: jadalnianą z rozkładanym stołem z krzesłami i oświetleniem oraz wypoczynkową. W strefie wypoczynkowej zaprojektowany został narożnik z funkcja spania, stoliki kawowe oraz ściana medialna.

Salon połączony z aneksem kuchennym w bloku

Projektowanie salonu z aneksem kuchennym wymaga dokładnego przeanalizowania przestrzeni, wyboru najlepszego układu funkcjonalnego w oparciu o potrzeby i oczekiwania. Potrzebujesz pomocy w urządzeniu salonu połączonego z kuchnią sprawdź koniecznie naszą ofertę na projekt salonu z kuchnią pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy Cię również po więcej inspiracji i pomysłów na aranżacje wnętrz salonów i kuchni na naszym blogu.