Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z aneksem kuchennym 26m2. Ciekawy pomysł na aranżacje wnętrza

Publikacja 2020-12-17 07:47:17
Kategorie Pomysły i porady wnętrzarskie , Salony z kuchnią

Salon z aneksem kuchennym 26m2. Ciekawy pomysł na aranżacje wnętrza

Dzisiaj coraz częściej rozwiązaniem stosowanym w nowym budownictwie mieszkań jest salon a aneksem kuchennym podobnie jak w domach kuchnia otwarta na salon. Odchodzimy od zamkniętych kuchni na rzecz otwartych przestrzeni. Zobacz ciekawy pomysł na aranżacje wnętrza salonu z aneksem kuchennym.

Aranżacja salonu z aneksem kuchennym niewątpliwie wymaga od nas dokładnego przemyślenia, pomysłu i dobrego planu. Salon z aneksem kuchennym ma swoje plusy i minusy. Takie rozwiązanie ma swoje zalety jak i wady. Istotne podczas kiedy urządzamy salon z aneksem kuchennym jest funkcjonalny układ wnętrza dopasowany do naszych oczekiwań jak również spójny i przemyślany wystrój wnętrza salonu z aneksem kuchennym.

Salon z aneksem kuchennym- zobacz aranżacje wnętrza 

Urządzanie wnętrza salonu z aneksem kuchennym musi oparte na dbałości o funkcjonalne jego zagospodarowanie i aranżacje tak byśmy czuli się w nim dobrze każdego dnia i z przyjemnością spędzali w nim czas. Brzmi dość prosto jednak kiedy przychodzi nam zmierzyć się z tym tematem pojawiają się trudności w wyborze odpowiedniego układu funkcjonalnego jak również podjęciu decyzji o wystroju wnętrza. Aranżacje wnętrza salonu z aneksem kuchennym możemy wykonać na wiele sposobów. Możemy zdecydować się na optyczne połączenie aneksu z salonem lub oddzielenie optyczne części aneksu kuchennego od części salonu. Bardzo często wybór podyktowany jest samym układem wnętrza i jego metrażem.

W zaprezentowanym na zdjęciach projekcie salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 26 m2 aneks kuchenny został optycznie wydzielony od kuchni poprzez układ funkcjonalny i zastosowanie dwóch rodzajów podłogi.

INNY POMYSŁ NA SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM: Salon z aneksem kuchennym 20m2. Jak urządzić ?, projekt wnętrza

Salon z aneksem kuchennym, powierzchnia 36 m2, bezowe zasłony, biały stół, beżowa sofa

Salon z aneksem kuchennym. Pomysł na aranżacje aneksu kuchennego w salonie 

Projektowanie wnętrz salonu z aneksem kuchennym wymaga przemyślanego i dopasowanego do potrzeb, stylu życia domowników zagospodarowania wnętrza w zakresie układu funkcjonalnego. Aneks kuchenny w salonie powinien być tak zaprojektowany żeby z jednej strony spełniał swoją funkcje jak również nie przytłaczał salonu. Aranżacja salonu powinna współgrać z aranżacją aneksu kuchennego. W prezentowanym projekcie wnętrza aneks kuchenny został zaaranżowany w kształcie litery U. Górne szafki zaprojektowane zostały do sufitu w celu zwiększenia miejsca na przechowywanie. Meble kuchenne w aneksie są w kolorze białym, fronty są proste bez zdobień. Blat jest w kolorze grafitowego kamienia.

Aneks kuchenny, meble kuchenne białe, blat kamienny czarny

Salon z aneksem kuchennym 26m2. Pomysł na nowoczesny wystrój wnętrza 

Wystrój wnętrza salonu z aneksem kuchennym powinien być dopasowany do naszego gustu, upodobań i obranego stylu aranżacji salonu i aneksu kuchennego. W przypadku kiedy mamy do czynienia z niedużym metrażem najlepszą decyzją jest postawienie na jasne, neutralne barwy, które optycznie powiększą przestrzeń. Kolory biały, beżowy, szary stanowią idealną bazę. Nowoczesna aranżacja wnętrz salonu z aneksem kuchennym wcale nie musi oznaczać, że wnętrze będzie sprawiało wrażenie zimnego, mało przytulnego. Dzięki odpowiedniemu połączeniu kolorów, dodatków możemy sprawić , że nasz salon z aneksem kuchennym urządzony w stylu nowoczesnym będzie ciepły, przytulny i z charakterem.

Zaprezentowany na zdjęciach projekt salonu z kuchnią zaaranżowany jest w kolorach szary, beż, biały. Podłoga w ciepłym odcieniu drewna nadaje wnętrzu przytulności, białe meble optycznie powiększają wnętrze, szarość nadaje nowoczesnego charakteru. Całość aranżacji sprawia , ze salon z aneksem kuchennym urządzony jest spójnie i nowocześnie.

Salon z aneksem kuchennym 26m2. Ciekawy pomysł na aranżacje wnętrza

CZYTAJ TAKŻE: Salon z jadalnią 30m2. Pomysł na aranżacje i projekt wnętrz

View all comments (1)

Klaudia


2021-01-25 22:10:35

Takie zasłony na całą ścianę wyglądają świetnie :)

Dodaj komentarz

 (with http://)