Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z jadalnią 30m2. Pomysł na aranżacje i projekt wnętrz

Publikacja 2020-12-14 10:55:09
Kategorie Pomysły i porady wnętrzarskie , Salony

Salon z jadalnią 30m2. Pomysł na aranżacje i projekt wnętrz

Urządzając mieszkanie bardzo często największy dylemat mamy z tym jak urządzić salon z jadalnią. Jest to główne wnętrze w którym spędzamy najwięcej wspólnego czasu z rodziną jak również przyjmujemy gości i organizujemy rodzinne spotkania. Zobacz pomysł na aranżacje i nasz projekt wnętrz salonu z jadalnią 30 m2.

Otwarta przestrzeń jaką jest kuchnia otwarta na salon z jadalnią to dziś najczęściej stosowane rozwiązanie w naszych domach i mieszkaniach. To w jaki sposób urządzimy strefę dzienną czyli salon z jadalnią będzie rzutowało na nasz komfort każdego dnia. Warto wiec wszystko dobrze zaplanować i przeprowadzić w oparciu o projekt wnętrz. Projektowanie salonu z jadalnią tylko z pozoru wydaje się być prostym zabiegiem. Musimy zadbać o ergonomie, funkcjonalność, wystrój salonu z jadalnią a to wymaga dokładnego przemyślenia i zaplanowania w najdrobniejszym szczególe.

Salon z jadalnią. Pomysł na aranżacje wnętrz 

Salon z jadalnią powinien współgrać stylistycznie, układ funkcjonalny powinien być dopasowany do potrzeb mieszkańców. Dlatego tym od czego powinniśmy zacząć nasza przygodę z urządzeniem wnętrza jest projekt wnętrz. Dzięki czemu czarno na białym zobaczyć można możliwe rozwiązania, sposoby na urządzenie wnętrza salonu połączonego z jadalnią zarówno pod względem najlepszego układu funkcjonalnego w oparciu o nasze potrzeby jak również w zakresie jakim jest wystrój wnętrza salonu z jadalnią.Jak wiadomo pomysłów na aranżacje salonu z jadalnią jest całe mnóstwo. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych oczekiwań i wnętrza z jakim mamy do czynienia czyli jego układu i metrażu.

Salon z jadalnią został zaaranżowany w stylu nowoczesnym w oparciu o preferencje Klientów. Wnętrze salonu z jadalnią ma 30 m2. W salonie z jadalnia zaprojektowany został duży stół z krzesłami i nowoczesnym oświetleniem, duży rodzinny narożnik, stolik kawowy, półki oraz ciekawie zaaranżowana ściana RTV z kominkiem.

Salon z jadalnią. Pomysł na ścianę TV z kominkiem 

Ściana TV w salonie z jadalnią w aranżacji wnętrza odgrywa ogromna rolę. Bardzo często jest to główny element dekoracyjny. W projekcie wnętrza zaaranżowana została ściana TV z kominkiem w salonie z jadalnią. Na długiej ścianie znajduje się kominek z miejscem na drewno, duża szafka RTV, wiszący telewizor na wyeksponowanej ścianie z drewnem. Połączenie grafitu i drewna nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru i przytulnej atmosfery. Aranżacja ściany telewizyjnej współgra z całością wystroju wnętrza salonu z jadalnią.

Salon z jadalnią. Pomysł na ścianę TV z kominkiem

Salon z jadalnią. Pomysł na aranżacje stołu z krzesłami 

Stół z krzesłami w salonie z jadalnią musi być dobrze przemyślany zarówno pod względem jego ustawienia jak i samej aranżacji.Wybierając stół i krzesła do jadalni w salonie musimy mieć na uwadze nie tylko wybór odpowiedniego wymiaru stołu i wygodnych krzeseł ale także to by zarówno stół jak i krzesła swoim wygładem były dopasowane w aranżacje salonu. Dodatkowo musimy pomyśleć o wyborze oświetlenia które będzie znajdowało się nad stołem.

W zaprezentowanej na zdjęciach aranżacji salonu z jadalnią zaprojektowany został stół w kolorze drewna z metalowymi czarnymi nogami oraz szare nowoczesne krzesła kubełkowe. Całość uzupełnia nowoczesne metalowe oświetlenie w kolorze czarnym z miejscem na kwiaty.

Salon z jadalnią. Pomysł na aranżacje stołu z krzesłami

Salon z jadalnią 30 m2. Pomysł na kolory w salonie z jadalnią 

Aranżacja wnętrza salonu z jadalnia opiera się na kolorach: szary, grafitowy, czarny i drewno. Drewno w projekcie salonu z jadalnią sprawia, że wnętrze jest przytulne, ciepłe i ma rodzinną atmosferę. Czarne, grafitowe elementy wystroju wnętrza jak chociażby nowoczesne oświetlenie z kolei nadają wnętrzu przysłowiowego pazura i tworzą charakter. Całość aranżacji wnętrza salonu z jadalnią, połączenie kolorów i materiałów nadaje wnętrzu nowoczesnego wyglądu. Takie połączenie kolorów bazowych sprawia również , że możemy niemal dowolnie i w każdym kolorze uzupełniać i zmieniać dekoracje salonu z jadalnia poprzez wymianę dodatków.

Salon z jadalnią 30 m2. Pomysł na kolory w salonie z jadalnią

 ZOBACZ JESZCZE MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: Salon z kuchnią i jadalnią 40m2. Zobacz projekt wnętrza

Dodaj komentarz

 (with http://)