Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią i jadalnią 25m2. Nowoczesna aranżacja wnętrz

Publikacja 2021-06-15 06:14:04
Kategorie Salony z kuchnią

Aranżacja wnętrz jest złożonym procesem wymagającym dokładnego zaplanowania układu funkcjonalnego jak również dopasowanego wystroju wnętrz. Głównym i najbardziej reprezentacyjnym wnętrzem w naszych mieszkaniach i domach jest niewątpliwie salon z kuchnią i jadalnią.

Bez względu na to czy urządzamy mały salon z kuchnią i jadalnią czy duży aranżacji tej części naszego domu i mieszkania poświęcamy najwięcej uwagi, czasu i zaangażowania. To wystrój wnętrza salonu z kuchnia i jadalnią wyznacza styl aranżacji całego mieszkania. Od czego zacząć urządzenie salonu z kuchnią i jadalnią? Jaki styl jest dziś najbardziej pożądany w nowoczesnej aranżacji wnętrz? Zobacz nasz pomysł, zainspiruj się lub skorzystaj z pomocy naszych projektantów. Zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie wnętrz online

Aranżacja wnętrz salonu z kuchnią i jadalnią 

Salon z kuchnia i jadalnią to wnętrze pełniące wiele funkcji. Miejsce w którym spędzamy wspólnie spędzamy nasz wolny czas. W salonie odpoczywamy, oglądamy telewizje, w jadalni spożywamy wspólne posiłki a w kuchni przygotowujemy każdego dnia potrawy dla całej rodziny i gości. W szczególności aranżacja salonu z kuchnią i jadalnią powinna być wykonana tak by móc każdego dnia cieszyć się komfortem przebywania w nim. Strefa wypoczynkowa w której znajdować się powinny, sofa, narożnik, ściana RTV stolik kawowy lub ława powinna być tak zaprojektowana by w sposób komfortowy móc wypoczywać, relaksować się i spędzać czas z rodziną. W strefie kuchenno – jadalnianej niezwykle istotny jest odpowiedni układ funkcjonalny mebli kuchennych oraz dobór właściwego stoły i ilości miejsca na stół i krzesła by w wygodny sposób móc z niego korzystać.

Poza układ funkcjonalnym dostosowanym do wnętrza i naszych potrzeb istotny jest oczywiście wystrój salonu z kuchnia i jadalnią czyli to w jakim stylu, jakich kolorach urządzimy wnętrze. Na jakie zdecydujemy się meble, dekoracje, dodatki , materiały wykończeniowe. I tutaj niezwykle istotne jest byśmy kierowali się naszym wewnętrznym poczuciem smaku, gustu nie panującymi trendami czy modą, te mijają a nam zostaje mieszkać we wnętrzu w którym nie czujemy się dość dobrze.

Nowoczesny salon z kuchnia i jadalnią 25 m2 

Zaprezentowany projekt salonu z kuchnia i jadalnią o metrażu 25 m2 został wykonany w stylu nowoczesnym. Salon, kuchnia jadalnia choć o niewielkim metrażu zostały tak zaplanowane by w sposób komfortowy i praktyczny odpowiadały na oczekiwania i potrzeby mieszkańców. Aranżacja salonu z kuchnia i jadalnia utrzymana jest w kolorystyce bieli i drewna z odrobiną beżu, pastelowej mięty i czerni dla kontrastu nadania charakteru.

Salon z kuchnią i jadalnią 25m2. Nowoczesna aranżacja wnętrz

Salon z kuchnią i jadalnią: biały, drewno, mięta i czarny 

Meble kuchenne w salonie zaprojektowane zostały na wymiar pod sam sufit, w kształcie litery L. Szafki kuchenne są w kolorze białym i drewnie. Meble kuchenne sprytnie zostały zakończone nowoczesną zabudową z donicami. W części kuchennej znajduje się część jadalniana w której stanął rozkładany nowoczesny drewniany stół z loftowym charakterem oraz krzesła w kolorze miętowym. Nad stołem zaplanowane zostało nowoczesne oświetlenie kolorze czarnym W części wypoczynkowej zaaranżowany został rodzinny narożnik w kolorze szarym za którym an ścianie zostało zaaranżowane oświetlenie ledowe oraz dwa okrągłe lustra w czarnych ramach, stolik kawowy i niewielka szafka RTV z dekoracyjnymi lamelami drewnianymi. Z dekoracji i dodatków pojawiają się również nowoczesne plakaty an ścianach kolorystycznie nawiązujące do całości aranżacji, dywan, poduszki.

Salon z kuchnią i jadalnią: biały, drewno, mięta i czarny

Wnętrze salonu z kuchnią i jadalnią jest jasne, przytulne i ciepłe. Białe meble w połączeniu z drewnem stanowią podstawę aranżacji dodatki w kolorze mięty, beżu i czerni idealnie się komponują, podkreślają , nadają wyrazu.

Salon, kuchnia, jadalnia, jasne, przytulne i ciepłe wnętrza

Zobacz więcej propozycji na to jak urządzić salon z kuchnią i jadalnią na naszym blogu https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog