Promocja Projekt salonu z kuchnia i jadalnią

Projekt salonu z kuchnia i jadalnią- projektowanie pod indywidualne zamówienie

Oszczędzasz 150,00 zł 1 949,00 zł z podatkiem
2 099,00 zł

Wykonujemy pod indywidualne zamówienie projekt salonu z kuchnią i jadalnią w stylu nowoczesnym, skandynawskim, klasycznym, industrialnym, loft czy glamour. Nasze  projekty i aranżacje zapewnią ci prostą i przyjemna realizację Twojego wnętrza

Stan
Nowy produkt
Zlecenie Express
 • Tak
 • Nie

Aranżacje wnętrz

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projektowanie salonu z kuchnia i jadalnią

Ceniąc Twój czas oferujemy możliwość zamówienia projektu salonu z kuchnią i jadalnią za pośrednictwem internetu. Od tradycyjnego projektu wnętrza różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów,  oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.

Jak przebiega projektowanie wnętrza salonu z kuchnią i jadalnią?

Jak wygląda projektowanie salonuz kuchnia i jadalnią

Chcemy stworzyć wnętrze które odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania przygotowujemy pierwszą wizualizację wybranego przez Ciebie wnętrza, wysyłamy ją do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do projektu tworzymy kolejną i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową - wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.


Co zawiera i przedstawia projekt salonu z kuchnią i jadalnią?

Nasze projekty salonu z kuchnią i jadalnią przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. 


Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili).
W cenie przygotowujemy do 3 wariantów wybranego pomieszczenia. (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, salon z narożnikiem i w wersji drugiej - z zestawem 3+2+1, kuchnia z wyspą a w drugim wariancie ze stołem). Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje w oparciu o Państwa sugestie, potrzeby i preferencje zawarte w ankiecie wysyłamy go w celu uzyskania od Państwa opinii i uwag jego dotyczących. I tak samo po kolejnych. Co oznacza , że biorą Państwo czynny udział w powstaniu projektu a nie otrzymują 3 gotowe warianty projektu od razu , nie mając na nie wpływu. 


W cenie są zawarte projekty kompleksowe całego projektowanego pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D ze specyfikacja materiałową. 
Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie projektowanego wnętrza w 3 wariantach oraz specyfikacja materiałowa z listą zakupów i sklepów

Co potrzebujemy do wykonania projektu salonu z kuchnią i jadalnią?

Do wykonania projektu potrzebujemy:

1. Zamówienie projektu (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl

Jak wygląda projekt wnętrza salonu z kuchnia i jadalnią? Zobacz nasze przykładowe realizacje

Salony i kuchnie

Jak urządzić salon z kuchnią i jadalnią?

Salon z kuchnią i jadalnią to idealne połączenie zarówno w dużych domach jak i mieszkaniach. Otwarta przestrzeń daje nam większe możliwości aranżacyjne jak również powoduje wrażenie „większego oddechu” To rozwiązanie funkcjonalne i komfortowe. W przypadku polaczenia tych stref zarówno aranżacja salonu jak i aranżacja kuchni i jadalni z osobna jest niezwykle istotna. Pomieszczenia powinny ze sobą współgrać stylistycznie, nawiązywać do siebie. Kuchnia otwarta na salon nie powinna przytłaczać go a idealnie się komponować. Urządzając salon z kuchnią i jadalnią, który będzie stanowić strefę dzienną musimy zdecydować o stylu w jakim całość będziemy chcieli urządzić. Określić musimy nasze potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe.

Projektowanie wnętrz salonu z kuchnią i jadalnią

Projekt salonu z kuchnią i jadalnią wymaga dokładnego przemyślenia pod każdym względem. To przestrzeń reprezentacyjna a jednocześnie miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu wspólnie i w którym przyjmujemy naszych gości. Konieczne jest funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni nie tylko jej piękny wystrój. Kuchnia stanowi serce każdego domu. Każdy z nas chce by przygotowywanie w niej posiłków było wygodne, przestrzeń zorganizowana. Dobrze zaprojektowana kuchnia to taka w której mamy dość miejsca na przechowywanie oraz wystarczającą ilość miejsca roboczego. Salon jest miejscem wypoczynku , rodzinnych spotkań. Musimy się zastanowić jak strefa wypoczynku ma być rozplanowana by było w niej dość miejsca na wygodny narożnik czy sofę, co stanowić ma punkt centralny, jak zaplanować ścianę RTV, czy mam być w salonie kominek. Jadalnia to miejsce , w którym będziemy spożywać posiłki, organizować święta czy uroczystości rodzinne potrzebne więc będzie by móc w pełni komfortowo korzystać ze stołu odpowiednio dużo miejsca na niego przeznaczone.

Projekt salonu z kuchnią i jadalnią – sposób na funkcjonalne i piękne wnętrza

Aranżacja salonu z kuchnią i jadalnią wbrew pozorom nie jest zadaniem łatwym. Warto pokusić się o skorzystanie z fachowej pomocy projektanta wnętrz. Taki projekt wnętrza salonu z kuchnią i jadalnią wykonamy stacjonarnie w biurze lub poprzez Internet zamawiając projekt online. Wbrew pozorom zyskujemy czas i oszczędzamy pieniądze. Projekt salonu z kuchnią i jadalnią powstanie w oparciu o nasze możliwości finansowe, będzie dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Otrzymamy listę zakupów i sklepów w jakich będziemy mogli kupić użyte w projekcie materiały. Dzięki wizualizacji będziemy mieli pewność, ze właśnie tak chcemy by był urządzony nasz salon z kuchnią i jadalnia i efekt końcowy nas nie zaskoczy

 

Informacje

Projekt
Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektu
Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantów
do 3

Może ci się spodobać również

Opinie

2022-01-25

Oceń

Salon , jadalnia i kuchnia

Cieszę się że zdecydowałam się na Państwa ofertę, dziękujemy za przepiękny projekt i współpracę.

  2021-06-09

  Oceń

  Projekt

  dziękuję za udaną współpracę i piękny projekt

   2021-04-12

   Oceń

   Projekt trafiony w nasze gusta i potrzeby

   Dziękujemy za przepiękną aranżacje salonu z kuchnia i jadalnią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Będziemy polecać znajomym.

    2019-02-09

    Oceń

    Projekt

    Projekt super, idealnie trafiony w nasz gust!

     2018-07-16

     Oceń

     Polecam

     Usługa na wysokim poziomie.wszystko przebiegło pomyślnie.

      Pokaż wszystkie komentarze (6)