Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salonu z kuchnią 28m2. Pomysł na nowoczesną aranżacje: Projekty wnętrz

Publikacja 2022-01-26 07:14:35
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Pomysłów na aranżacje salonu z kuchnią jest mnóstwo. Dziś duży wybór stylu, elementów wystroju wnętrz daje nam wiele możliwości ale jednocześnie powoduje, że sami nie wiemy już co do czego pasuje i na co się zdecydować

Szukasz pomysłu na wystrój wnętrza salonu z kuchnią? nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią funkcjonalnie i nowocześnie?Zobacz projekt salonu z kuchnią o powierzchni 28m2.

Projekt salonu z kuchnią. Nowoczesna aranżacja wnętrza 28m2 

Projekt salonu z kuchnią został wykonany pod indywidualne zamówienie na podstawie oczekiwań, potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów.

  • metraż wnętrza: 28m2
  • miejsce inwestycji: Wałbrzych
  • styl aranżacji: nowoczesny ale ciepły, domowy ala ikea
  • kolorystyka wnętrza: przytulne, jasne wnętrze

Oczekiwaniami naszych Klientów była aranżacja wnętrza w jasnych ciepłych kolorach, szarości, drewnie, bieli. W salonie potrzebna była duża szafka RTV i miejsce na sprzęt, narożnik i stolik kawowy. W kuchni piekarnik i lodówka w zabudowie oraz stół dla czterech osób.

Salonu z kuchnią 28m2. Pomysł na nowoczesną aranżacje: Projekty wnętrz

Pomysł na ścianę telewizyjną w salonie. Aranżacja ściany RTV.

Ściana telewizyjna czy inaczej ściany RTV lub ściana za telewizorem w wielu domach i mieszkaniach stanowi główny element dekoracyjny wnętrza. W projekcie tego salonu z kuchnią zdecydowanie tak jest ponieważ ścianą za sofa narożną jest ścianą z oknem. Ściana telewizyjna w salonie została zaprojektowana efektownie z lamelami drewnianymi oraz strukturą betonu z długa szafką RTV. Szarość, biel i drewno świetlenie się komponują, nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Pomysł na ścianę telewizyjną w salonie. Aranżacja ściany RTV.

Zabudowa mebli kuchennych w kształcie litery L w salonie z kuchnią 

Kuchnia otwarta na salon czy też zamknięta musi być funkcjonalna ale i zaaranżowana tak by cieszyła nasze oko. Aranżacja kuchni otwartej na salon daje sporo możliwości jednak powinna współgrać z salonem. Jednym z najczęściej wybieranym sposobem zagospodarowania mebli w kuchni jest kuchnia w kształcie litery L. W prezentowanym projekcie meble kuchenne zostały zaprojektowane w kształcie litery L. Szafki górne zaplanowane zostały pod sam sufit w celu optycznego powiększenia wnętrza w kolorze drewna. Dolne szafki są w kolorze białym a blat jest drewniany. Na ścianie w kuchni zaprojektowany został element dekoracyjny w postaci dekoracyjnego betonu.

Zabudowa mebli kuchennych w kształcie litery L w salonie z kuchnią

Aranżacja strefy wypoczynkowej w salonie 

Strefa wypoczynkowa stanowi niezwykle ważną część każdego wnętrza czy to w pokoju dziennym czy salonie. Głównym jej elementem i minimalnym wyposażeniem jest oczywiście sofa, narożnik i choć niewielki stolik kawowy. W tym konkretnym projekcie ściana za sofą to ściana z dużym oknem. Element dekoracyjny tej części salonu stanowi boczna ściana z wbudowanymi półkami oraz duży nowoczesny obraz z motywem roślinności.

Aranżacja strefy wypoczynkowej w salonie

Zobacz jeszcze inny pomysł na: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/salon-27m2-pomysl-na-nowoczesne-modne-wnetrze-zobacz-zdjecia-n509

Podziel się