Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Rozwiązania na nowoczesne wnętrza salonu

Publikacja 2019-02-11 05:57:52
Kategorie Wnętrza Salonu

Salony czy to małe czy duże, w bloku czy w domu jednorodzinnym są wnętrzem reprezentacyjnym. To centrum każdego domu. Tutaj spędzamy najwięcej czasu wspólnie z rodziną. W salonie przyjmujemy gości. Tutaj odpoczywamy, relaksujemy się. Salon więc musi być urządzony funkcjonalnie i ze smakiem. Aby tak się stało musimy wszystko dobrze przemyśleć, zaplanować i realizować we właściwej po sobie kolejności. To co jest najważniejsze to określenie naszych potrzeb oraz znalezienie najlepszego układu funkcjonalnego w salonie. Wtedy będziemy mogli cieszyć się komfortem przebywania w nim. Kolejną rzeczą jest wybór stylu aranżacji salonu. Dopiero pod niego wybierać możemy kolorystykę wnętrza salonu,dodatki, meble, elementy dekoracyjne.

Nowoczesne salony – aranżacje wnętrz

Nowoczesne salony to miejsca , w których wszystko ma swoje miejsce. To wnętrza funkcjonalne , uporządkowane, minimalistyczne. Bez zbędnych przedmiotów, nadmiaru ozdób, dodatków. Nowoczesne wnętrza mają zachwycać wyglądem ale i praktycznością. W artykule umieściliśmy zdjęcia nowoczesnych salonów w trzech różnych odsłonach. Są to wykonane przez nas pod indywidualne zamówienie projekty salonów. Stworzone według potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych klientów

Salony, nowoczesne wnętrza, biały, szary drewno, sofa EVERTSBERG, fotel STRANDMON, regał na ścianie TV, panele drewniane na ścianie za sofą, sufit podwieszany podświetlony led

Nowoczesne salony,, mały salon, dodatki nowoczesne,

Nowoczesny salon z panelami 3d

W salonie znajduje się szary narożnik, fotel, stolik kawowy drewniany, duża szafka RTV w kolorze białym i drewnie. Ściana RTV została zaprojektowana w panelach 3d w kolorze szarym. Nad wypoczynkiem znajduje się nowoczesny obraz pasujący do aranżacji wnętrza. W salonie zaprojektowano podwieszany sufit z oświetleniem. Kolorystyka salonu to szarość, drewno z dodatkiem ożywiających go granatu i żółci.

Salony, panele 3d na ścianie telewizyjnej, sofa narożna szara, małe pomieszczenie, dodatki niebieski królewski

Salon nowoczesny w stylu glamour  

Nowoczesny salon z elementami glamour to kolejna aranżacja wnętrza. Biel, szarość, czerń drewno. Lustra, połysk, oświetlenie. W salonie znajduje się duży, nowoczesny narożnik, stolik kawowy, stół z krzesłami, komoda oraz duża szafka rtv. Ściana telewizyjna zaprojektowana została z panelem drewnianym. Na podłodze znajdują się płytki. Uwagę przykuwa również sufit. Wnętrze jest funkcjonalnie urządzone. Ma swoisty charakter.

Salon nowoczesny w stylu glamour, średni salon, panel TV drewniany, podłoga płytki marmurowe, sufit podwieszany czarny

Salon w stylu nowoczesnym – beton, drewno  

Aranżacja salonu z betonem na ścianie to trzeci projekt salonu. Wnętrze utrzymane w kolorystyce bieli i szarości , które ociepla delikatnie zaaranżowane drewno. Minimalizm, prostota. W salonie znajduje się stół z krzesłami, sofa w szarym kolorze, stolik kawowy, szafka RTV . Na ścianie telewizyjnej znajduje się beton architektoniczny oraz drewniane lamele. Nowocześnie zaprojektowany sufit i płytki na podłodze.

Salon w stylu nowoczesnym, beton na ścianie RTV, panele drewniane, aranżacja sufitu podwieszanego z ledami

Projekty wnętrz – salon  

Nie wiesz jak urządzić nowoczesny salon? Potrzebujesz pomocy? Brakuje Ci pomysłu? Szukasz inspiracji ? Zajrzyj na naszego bloga lub skorzystaj z naszej oferty na projektowanie wnętrz pod indywidualne zamówienie. Z nami stworzysz salon swoich marzeń. Wykonamy aranżacje salonu dopasowaną do Ciebie Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. W cenie otrzymasz do trzech wariantów projektu oraz specyfikacje użytych w nim materiałów wraz ze wskazaniem przykładowych sklepów gdzie je zakupisz.

Projekty wnętrz, salony w ciepłych kolorach, średni salon, kominek, kamień dekoracyjny nowoczesny w beżu

Podziel się