Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Ściana za kanapą w salonie. Pomysły na dekoracje ściany w salon, projekty wnętrz

Publikacja 2020-10-27 10:13:05
Kategorie Wnętrza Salonu

Podczas urządzania salonu najczęściej ustawiamy naszą sofę, narożnik pod ścianą. Jak zaaranżować ścianę za kanapą w salonie? Jaki kolor, wzór , materiał, dekoracje wybrać na ścianę za kanapa w salonie? Zobacz projekty wnętrz salonu i pomysły na aranżacje ściany za kanapą w salonie.

Ściana za kanapą w salonie powinna pasować do całej aranżacji salonu. Powinna być estetyczna i zwyczajnie ładna bez względu na to na co się an niej zdecydujemy. Pomysłów na aranżacje ściany za kanapą jest naprawdę dużo. Od innego koloru farby, tapety, fototapety po kamień, cegłę, beton, sztukateria i drewno. Jak również elementy dekoracyjne w postaci na przykład nowoczesnych plakatów w ramach, obrazów, ramek ze zdjęciami czy innych dodatków.

Poniżej przedstawiamy projekty salonów wykonane przez naszego projektanta wnętrz dla Naszych Klientów pod indywidualne zamówienie. Jeśli nie wiesz jak urządzić swój salon, brakuje i pomysłu zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie wnętrz online i zobacz jak łatwo możesz zamówić projekty salonu online i spełnić swoje marzenia o pięknym i funkcjonalnie urządzonym salonie.

Cegła na ścianie za kanapą w salonie 

Cegła na ścianie to materiał który pasuje do drewna, kamienia czy szkła. W ciepłej wersji pozytywnie wpłynie na klimat i poczucie przytulności w salonie. Biała cegła natomiast nada świeżości i pozytywnie wpłynie na optyczne powiększenie wnętrza salonu.

Cegła na ścianie w salonie

Beton na ścianie w salonie

Beton na ścianie w salonie to materiał nieco surowy i elegancki. Będzie pasował do aranżacji salonu w stylu nowoczesnym, loftowym czy industrialnym. Bardzo dobrze łączy się z przeróżnymi kolorami jak chociażby żółtym, turkusowym, zielonym jak również pięknie prezentuje się w duecie z drewnem. Możemy użyć betonowych płyt, tynku lub farby strukturalnej.

Beton na ścianie w salonie, projekt wnętz

Tapeta i fototapeta na ścianę za kanapą w salonie

Tapeta w salonie na ścianie za kanapa to nie tylko sposób na zakrycie nierówności. Tapeta ma swoje walory, które warto wykorzystać szczególnie, że dziś mamy bardzo szeroki wybór zarówno wzorów, motywów i kolorów. Od wzorów geometrycznych, kwiatów, roślin i inne graficzne. Oczywiście wybór tapety powinien być podyktowany stylem aranżacji salonu.

Fototapeta na ścianie za kanapą to z kolei ciekawa alternatywa dla tapety. Poprzez wybór odpowiedniej fototapety możemy optycznie powiększyć wnętrze salonu wybierając na przykład fototapetę 3d.

Tapeta i fototapeta na ścianę za kanapą w salonie

Ściana z drewnem za kanapa w salonie

Sposobów na drewno na ścianie za kanapa jest wiele. Możesz wykorzystać deski lub wykonać aranżacje ściany przy użyciu lameli drewnianych. Drewno pozytywnie wpływa na wystrój salonu, nadaje wnętrzu przytulności. Drewno pasuje do aranżacji salonu niemal w każdym stylu i pasuje do wielu innych materiałów dekoracyjnych.

Ściana z drewnem za kanapą w salonie

ściana w salonie w drewnie, projekt wnętrza w stylu nowoczesnym

Sztukateria na ścianie w salonie

Sztukateria na ścianie w salonie sprawdzi się w stylu nowojorskim, glamour , nowoczesnym czy eklektycznym. Możesz wykonać ja z drewnianych czy gipsowych listewek. Dekoracja na ścianie powinna być ułożona w ciekawej formie i tworzyć przemyślana kompozycje

Sztukateria na ścianie w salonie, projekt wnętrz w stylu nowoczesnym

Główny element dekoracyjny może wyrażać aranżacja ściany TV w salonie.

Polecamy także : Sposoby na aranżacje ściany TV w salonie. Zobacz zdjęcia !!!

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)