Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Sypialnia 13m2. Projekt sypialni ze skosami. Przytulny wystrój wnętrza

Publikacja 2022-03-01 11:26:13
Kategorie Wnętrza sypialni

Szukasz pomysłu na to jak urządzić sypialnie? Zobacz projekt sypialni ze skosami. To sypialnia 13m2 na poddaszu. Zobacz nasz pomysł na przytulny wystrój wnętrza sypialni.

Aranżacja sypialni to kwestia indywidualna każdego z nas. W końcu to my mamy czuć się w niej dobrze. Bez względu na to czy jest to duża czy mała sypialnia, sypialnia w mieszkaniu czy domu jednorodzinnym powinna być urządzona funkcjonalnie i w taki sposób by umożliwiała nam odpoczynek, relaks. To nie tylko kwestia doboru łóżka, wstawienia szafy i komody, wystrój wnętrza sypialni ma ogromne znaczenie.

Sypialnia 13m2. Projekt sypialni ze skosami. Przytulny wystrój wnętrza

Sypialnia 13m2 ze skosami. Projekt wnętrza, przytulny wystrój sypialni 

Projekt sypialni wykonany został pod indywidualne zamówienie w oparciu o określone potrzeby i oczekiwania. Sypialnia ma powierzchnie 13m2. Jest to wnętrze ze skosami. Naszym Klientom zależało na wnętrzu funkcjonalnym i gustownym w jasnych kolorach z drewnem i ewentualnie mocniejszym akcentem kolorystycznym. Z miejscem na dużą szafę, toaletką, komodą, łóżkiem 160x200.

Sypialnia ze skosami o powierzchni 13 m2 została zaaranżowana nowocześnie i przedstawia przytulny wystrój wnętrza. Kolorystyka wnętrza utrzymana jest w kolorach szarości i drewnie. W sypialni znajduje się łóżko tapicerowane o wymiarach 160x200, szafki nocne z oświetleniem nocnym, duża szafa z ubraniowa z lustrami przewidziana dla dwóch osób, pojemna komoda oraz toaletka z lustrem.

Sypialnia ze skosami. Aranżacja ściany za łóżkiem 

Ściana za łóżkiem w sypialni bardzo często stanowi główny element dekoracyjny w sypialni. W przedstawionym projekcie wnętrza sypialni na ścianie za łóżkiem występuje skos. Zaaranżowane zostały na tej ścianie drewniane lamele dekoracyjne w ciepłym , jasnym odcieniu oraz piękny, nowoczesny obraz z motywem roślinności w kolorze butelkowej zieleni. Aranżacja ściany za łóżkiem w sypialni przyciąga wzrok, nadaje atmosfery i ciepła. To ciepły i przytulny wystrój wnętrza sypialni.

Sypialnia ze skosami. Aranżacja ściany za łóżkiem , lamele drewniane za łózkiem, obraz w kolorze butelkowej zieleni

Choć sypialnia nie jest miejscem do którego zapraszamy gości i nie stanowi reprezentacyjnego wnętrza jak salon z kuchnia czy przedpokój to jest to niezwykle istotne wnętrze w naszych mieszkaniach i domach. To najbardziej intymne miejsce w domu, miejsce wypoczynku, stanowiące azyl. Dlatego do aranżacji sypialni powinniśmy podejść z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Sen w życiu każdego człowieka jest niezwykle istotny. To w jakim wnętrzu się wyciszamy, zasypiamy i witamy każdy dzień jest nie bez znaczenia. Potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej sypialni? Zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie sypialni

Podziel się