Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nietypowe wnętrze salonu z kuchnią

Publikacja 2019-03-21 11:06:20
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Wnętrza mieszkań,w każdym z nich , u każdego z nas choć urządzone podobnie lub w tym samym stylu to wyróżniać je będzie swoisty charakter. Salon z kuchnią to najbardziej reprezentacyjne wnętrza mieszkania. Salon to miejsce będące jakby centrum życiowym. Tu spędzamy najwięcej czasu, tu przyjmujemy gości. Jednak dla każdego z nas może pełnić różne funkcje, wiec i aranżacja salonu różnie będzie się prezentować. Dla jednych salon to po prostu pokój dzienny, u innych to również sypialnia, jedyne miejsce gdzie znaleźć się może pojemna szafa do przechowywania i miejsce pracy. Aranżacja salonu z kuchnią musi zostać dobrze przemyślana i zaplanowana. Istotny może okazać się najdrobniejszy szczegół. Musimy się zastanowić czy chcemy by salon z kuchnią stanowił otwartą przestrzeń czy jednak kuchnia ma być częściowo od niego wydzielona. Musimy dobrze sprecyzować nasze potrzeby, określić układ funkcjonalny, który będzie dla nas i naszego wnętrza najbardziej ergonomiczny. Zdecydować musimy w jakim stylu chcemy urządzić salon z kuchnią. Najbardziej popularnym w ostatnim czasie stylem w jakim urządzamy wnętrza mieszkań jest styl nowoczesny, industrialny, skandynawski. Decydując o jego wyborze zastanówmy się w jakim wnętrzu będziemy czuć się dobrze. Nie kierujmy się trendami, modą a naszymi potrzebami estetycznymi i gustem.

Wnętrze salonu z kuchnią: drewno, beton, biały, szary

Wnętrze salonu z kuchnią przedstawione na załączonych w artykule zdjęciach to wykonany projekt wnętrza pod indywidualne zamówienie. Wykonujemy zarówno projekty pojedynczych wnętrz jak i projekty wnętrz mieszkań i projekty wnętrz domu. Wszystkie powstają na podstawie oczekiwań, preferencji i możliwości finansowych naszych klientów. Projekt salonu z kuchnią przedstawiony na zdjęciach to aranżacja w kolorystyce drewna i szarości z ocieplającym dodatkiem koloru miodowego. Znajdują się tu meble kuchenne w kolorze drewna z białym blatem, drewniany stół z krzesłami, szary narożnik ze stolikiem kawowym oraz kominek w zabudowie wyłożony betonem oraz niewielka szafka RTV. Kuchnie od salonu wydziela stół oraz granice między nimi wyznacza inna podłoga. W kuchni są to szare płytki , w salonie natomiast panele drewniane.

Wnętrza mieszkań : salon z kuchnią

Urządzamy wnętrza mieszkania: pomysły, inspiracje

Wnętrza mieszkań urządzić możemy na wiele sposobów w wybranym stylu. Ważne by były dopasowane do nas, naszego stylu życia. Mieszkanie powinno być urządzone dla nas a nie na odwrót Pomysłów na to jak urządzone mogą być salony i kuchnie znajdziemy mnóstwo w czasopismach, internecie, programach telewizyjnych. Również na naszym blogu znajdują się najróżniejsze aranżacje wnętrz mieszkalnych w różnych stylach, o różnym metrażu i różnym budżecie. One wszystkie stanowić mogą inspiracje dla nas na to jak urządzić wnętrze salon z kuchnią. Pamiętać jednak musimy o tym , że nie wszystko co pięknie wygląda i podoba nam się na zdjęciach równie dobrze będzie prezentować się u nas. Dlatego w żadnym wypadku nie możemy przenosić całych aranżacji wnętrz na nasze. Od tego jak prezentują się chociażby salony z kuchnią na zdjęciach zależy sam metraż pomieszczenia, jego rozkład, usytuowanie okien, drzwi.

Wnętrze salonu z kuchnią: drewno, beton, biały, szary

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)