Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Styl industrialny we wnętrzu salonu z aneksem kuchennym

Publikacja 2019-03-18 12:04:52
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Wnętrze industrialne lubi kolory , które optycznie powiększają wnętrze, trochę chłodne, naturalne. Sprawdzą się w nim biel, szarości, czerń z dodatkami cegły, rdzy, platyny, betonu, drewna. Chętnie styl ten stosowany jest w biurowcach kamienicach, apartamentach. Nasze wnętrza choć nie zawsze spełniają zasady stylu industrialnego to co raz częściej i chętniej wybieramy taką aranżacje mieszkania zachowując choć elementy stylu industrialnego. Wnętrze industrialne nie ma być do końca surowe, zimne i pozbawione zupełnie ciepła i przytulności. Ogromna role we wnętrzu industrialnym odgrywać będzie oczywiście oświetlenie. Powinno mieć odpowiedni charakter. Również detale odgrywają nie mała rolę. Urządzając wnętrze nie przesadzajmy z ilością dodatków. Wnętrza industrialne lubią przestrzeń, otwarte pomieszczenia. Salon z kuchnią lub salon z aneksem kuchennym będą idealne do aranżacji w stylu industrialnym.

Salon z aneksem kuchennym

Co raz częściej decydujemy się na otwarte przestrzeni w mieszkaniach jak choćby kuchnia otwarta na salon. A co raz częściej również na przedpokój. Chętnie stosowanym rozwiązaniem jest również aneks kuchenny w salonie zamiast małej, zamkniętej kuchni. Kuchnia z salonem to praktyczne rozwiązanie. Idealnie sprawdza się dla osób z dziećmi , takich które często zapraszają gości. Urządzając salon z aneksem kuchennym należy pamiętać aby zarówno cześć kuchenna jak i salonowa stanowiły całość, współgrały stylistycznie. Na początku urządzając wnętrze określmy dobrze nasze priorytety, potrzeby. W oparciu o nie ustalmy dla wnętrza najlepszy układ funkcjonalny. Wnętrze salonu z kuchnią to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w domu. Powinno być pięknie urządzone ale i przede wszystkim funkcjonalnie. Tak by przebywanie w nim na co dzień było komfortowe.

Salon z aneksem kuchennym, aranżacja w stylu industrialnym

Wnętrze industrialne: aranżacja salonu z aneksem kuchennym

W artykule przedstawione zostały zdjęcia salonu z aneksem kuchennym w stylu industrialnym. To wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie projekt wnętrza. Białe meble z dodatkiem drewna, szary narożnik, stolik kawowy , stół z krzesłami, ściana telewizyjna wyłożona cegłą tak przedstawia się aranżacja salonu. Meble kuchenne w aneksie są w kolorze drewna, szarości i bieli. Aranżacja salonu z aneksem kuchennym to również charakterystyczne oświetlenie. Na podłodze znajdują panele drewniane. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z aneksem kuchennym czy kuchnie z salonem zapraszamy na naszego bloga gdzie znajdują się porady, artykuły, zdjęcia, aranżacje wnętrz w różnym przedziale cenowym i w różnych stylach. Jeśli inspiracja to za mało i potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojego wnętrza zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na projektowanie wnętrz. Wystarczy zamówić projekt salonu z kuchnią , w cenie którego otrzymujesz do trzech wariantów projektu , specyfikację użytych w nim materiałów wraz z lista zakupów i sklepów. W naszej ofercie klient bierze czynny udział w procesie projektowania. Ma wpływ na powstający projekt wnętrza salonu z kuchnią.

Wnętrze industrialne: salon z aneksem kuchennym

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)