Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zdjęcia wnętrza salonu w stylu skandynawskim

Publikacja 2019-03-19 11:30:38
Kategorie Salony

Zdjęcia wnętrza salonu w stylu skandynawskim zamieszczone w artykule to wykonane przez nas projekty salonu pod indywidualne zamówienie. Powstał w oparciu o preferencje klienta raz możliwości finansowe. Wnętrza skandynawskie cieszą się dziś nieprzerwana popularnością. Chętnie urządzamy mieszkania w stylu skandynawskim. Nic dziwnego, wnętrza urządzone w stylu skandynawskim są ciepłe, przytulne i mają swój niepowtarzalny charakter. Na co należy zwrócić uwagę jeśli decydujemy się na aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim? Styl skandynawski dziś nie jedno ma imię i na przestrzeni czasu bardzo ewaluował. Klasycznie wnętrza w stylu skandynawskim to biel, szarości, drewno i pojawiająca się czerń. Dziś przenikają do niego również inne kolory jak: butelkowa zieleń, szmaragdowa zieleń, antracyt, mięta i turkus. Skandynawskie wnętrza to światło, zamiłowanie do natury oraz prostota i brak przesady w dodatkach. Mieszkanie w stylu skandynawskim to wnętrze jasne, proste, dobrze doświetlone i przede wszystkim funkcjonalne. Sprawdzi się zarówno w małych mieszkaniach w bloku jak i w domach o dużej powierzchni.

Zdjęcia wnętrza salonu: projekty, aranżacje wnętrz

Zdjęcia wnętrza salonu skandynawskiego mogą stanowić inspirację. Na naszym blogu można znaleźć więcej artykułów, zdjęć, które przedstawiają wnętrza salonu w stylu skandynawskim ale również salony w stylu nowoczesnym, glamour, zdjęcia salonu w stylu industrialnym. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon funkcjonalnie stylowo zapraszamy Cię do współpracy. Wykonujemy projekty wnętrz online pod indywidualne zamówienie. Możesz zamówić projekt salonu w prosty i przyjemny sposób nie wychodząc z domu. W cenie otrzymujesz do trzech wariantów projektu oraz specyfikacje użytych w nim materiałów: listę zakupów i sklepów. Nasza oferta jest tak skonstruowana , że klient ma wpływ na powstający projekt. Bierze udział w jego powstawaniu.

Zdjęcia wnętrza salonu: projekty, aranżacje wnętrz

Zdjęcia wnętrza salonu w stylu skandynawskim

Jak urządzić salon w stylu skandynawskim?

Podstawową w urządzeniu wnętrza w stylu skandynawskim jest wygoda i komfort. Salon więc powinien być funkcjonalnie urządzony i odpowiadać na nasze potrzeby. Aranżacja salonu skandynawskiego powinna wyróżniać: prostota, ergonomiczne formy, naturalne materiały, jasna kolorystyka wnętrza, wyraziste wzory. Istotne w aranżacji skandynawskiego salonu są odpowiednie skomponowane, dobrane kolory. Podstawowym jest biel mile widziana z szarościami, beżem. Wnętrze ma być jasne a taka kolorystyka powiększa optycznie. Pojawić musi się drewno, które zdecydowanie ociepli, nada przytulności. Istotną rolę odegrają również dodatki, które ożywią wnętrze salonu. Do najchętniej stosowanych w salonie w stylu skandynawskim są: turkus, mięta, błękit zieleń , pastele. Ponieważ styl skandynawski miłuje naturę oprócz drewna istotne będą też tkaniny. Salon w każdym domu to centralne pomieszczenie. Spędzamy w nim spora ilość czasu wspólnie. Tu również zapraszamy naszych gości. Warto wiec dobrze przemyśleć aranżacje salonu by stworzyć wnętrze funkcjonalne, piękne, ciepłe z odpowiednia atmosferą. Projekt salonu w stylu skandynawskim powinien zakładać proste, geometryczne kształty. Meble najlepiej gdyby były białe z dodatkiem drewna. Sofa czy narożnik musi być wygodna, komfortowa. Może być w bardziej neutralnym kolorze jak na przykład szarości lub w bardziej wyrazistym ożywiającym wnętrze. Aranżacja salonu w stylu skandynawskim to również dobrze dobrane oświetlenie oraz odpowiednie dodatki nadające wnętrzu charakteru. Urządzając salon w stylu skandynawskim pamiętajmy o spójności wnętrza. Najważniejszymi cechami jakimi powinien wyróżniać się nasz skandynawski salon będą prostota, funkcjonalność i minimalizm.

Podziel się