Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja wnętrz w styl skandynawskim – projekt salonu z kuchnią

Publikacja 2018-11-16 12:19:33
Kategorie Kuchnie , Salony

Aranżacja wnętrz w stylu skandynawskim to jeden z najpopularniejszych wyborów obecnie w projektowaniu wnętrz. Nic dziwnego bo styl skandynawski prostota i funkcjonalność. Nie ma tu przesady, wymyślnych form. Liczy się jakość i nieskazitelność.

Niektórym może się wydawać, że styl skandynawski w aranżacji wnętrz powoduje, że pomieszczenie jest zimne, nieco surowe. Wręcz przeciwnie styl skandynawski we wnętrzach jest przytulny. Wrażenie takiego odczucia nadaje obecne w aranżacjach wnętrz w stylu skandynawskim drewno i naturalne materiały. W stylu skandynawskim nie bez znaczenia jest kolorystyka wnętrza. Nie może tu zabraknąć bieli, szarości w różnych odcieniach. Kolory te są idealną bazą do których dodawać możemy mocniejsze akcenty kolorystyczne jak na przykład butelkową zieleń w salonie czy sypialni lub turkus, granat… Mają stanowić dodatek i nie przytłaczać aranżacji wnętrza.

Kwintesencją stylu skandynawskiego jest piękno i funkcjonalność. Aranżacja w tym stylu sprawdzi się zarówno w małych wnętrzach jak i tych o większym metrażu. Nadaje się do aranżacji każdego pomieszczenia.

Aranżacje wnętrz – projektowanie wnętrz krok po kroku

Projektowanie wnętrza należy przeprowadzić według kilku zasad. W tej kwestii niezwykle istotne jest planowanie. Nie podejmujmy decyzji pochopnie , pod wpływem impulsu. Wszystko w projektowaniu wnętrz powinno odbyć się według określonej kolejności. Nie wykonujmy projektu wnętrza w wyobraźni. Dlaczego, bo może się okazać ,że nasze wyobrażenie ni jak będzie miało się do rzeczywistości. Kupimy meble i okaże się , ze się nie mieszczą lub niezwykle obciążają wnętrze. Rozpocznijmy od przeniesienia pomieszczenia na kartkę papieru z zachowaniem potrzebnych proporcji. Wybierzmy najlepszy dla pomieszczenia układ funkcjonalny. Sporządź plan, to znacznie ułatwi i skróci cały proces aranżacji wnętrza jak i samego remontu. Zanim przystąpi się do działania należy podjąć kilka ważnych decyzji. Po pierwsze należy precyzyjnie określić swoje potrzeby, oczekiwania. Ustalić również trzeba możliwy do zagospodarowania budżet na prace remontowe i osobno na aranżacje wnętrza salonu z kuchnią przykładowo. Zrób to zanim zaczniesz kupować materiały, elementy wykończeniowe.Może się okazać , że zdecydowaliśmy się na piękne , drogie meble i nie mamy już środków na upatrzone, pasujące oświetlenie lub zabraknie nam na farby. W kolejnym kroku czeka nas wybór stylu aranżacji. To bardzo ważna kwestia do ustalenia przed rozpoczęciem wyboru mebli, wyposażenia i elementów dekoracyjnych. Muszą one być spójne stylistycznie, mają się uzupełniać i współgrać ze sobą. Jeśli mamy już określony styl , pomyślmy o kolorystyce wnętrza. Teraz możemy rozpocząć wybieranie mebli, tekstyliów, materiałów dekoracyjnych, dodatków.

Niby wszystko wydaje się proste jednak w rzeczywistości sprawia nam wiele trudności. Nie bójmy się korzystać z pomocy fachowców. Projektant wnętrz wykona dla nas projekt wnętrza w którym zaproponuje najbardziej optymalny układ funkcjonalny , dobierze wyposażenie, meble, kolorystykę, oświetlenie oraz elementy dekoracyjne. Zaoszczędzimy sporo czasu i nerwów.

Aranżacje salonu z kuchnią, widok na kuchnię w stylu skandynawskim, kuchnia biała z drewnem, wyspa w kuchni

Projekt salonu z kuchnią w stylu skandynawskim

Zdjęcia przedstawiają projekt salonu z kuchnią wykonany pod indywidualne zamówienie dla naszych klientów. Każdy projekt wykonywany jest w oparciu o potrzeby i oczekiwania zamawiającego. Jak również w oparciu o założony przez niego budżet. Z nasza ofertą dotyczącą projektowania wnętrz online można zapoznać się tutaj : CENNIK PROJEKTOWANIA WNĘTRZ https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrz-mieszkan-i-domow

Jest to aranżacja wnętrza w stylu skandynawskim. Pojawiają się w niej drewno, biel i szarość z dodatkiem turkusu. Jest tapeta z geometrycznym wzorem w kuchni. Pomieszczenie jest jasne, przytulne i ciepłe.

Aranżacja wnętrz w styl skandynawskim – projekt salonu z kuchnią , widok na salon szafkę RTV Ikea besta, narożnik ikea, obraz skandynawski, salon w kolorach szary i turkus, biały

Podziel się